Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 stu 2017 14:46. Sada je: 22 stu 2017 14:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov: Re: inawera tekućine kako mixat ?
PostPostano: 04 tra 2014 10:43 

Nije ti ovo prodavanje pameti ali zaboravi kapi ako hoćeš uvijek imati istu tekućinu.

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2014 11:20 

Meni nije uopće bitno koliko kapi ide u ml.Bitno mi je da znam koliko tih istih kapi meni paše u 10 ml.Prvi put se koristim s onim što piše na njihovoj stranici,pa isprobam s driperom.Probam,pa zapišem.Obično ispadne da treba 1-3 kapi više nego što piše,ali neke su bile i točne.Najviše mi ide u French Pipe,13 kapi,a u sve ostale manje.Kod drugog mixanja,mi driper više ni ne treba.Kad kupim nove bočice,samo u onu prvu striktno točim 10 ml iz šprice samo da vidim di je nivo.Poslije sve od oka i nema nikakvog problema.Par kapi baze više ili manje ne može napraviti toliku razliku,ali arome može :)Ispadne,baš po mom ukusu.Trenutno koristim 15 njihovih aroma i dosad sam bacio samo vaniliju :)
Svatko sam sebi mora naći koliko mu arome paše.Neko voli jaču,a neko slabije izraženu aromu.Tu nema nikakvog univerzalnog recepta.
Mixam ih,zapišem datum i parim po redu.S odležavanjem nemam problema,jer ponekad prođe i po 20 dana od dana kad je smiksana,pa do parenja.
Meni sve 5.Jako sam zadovoljan i s cijenom i kvalitetom.Probao sam i od nekih drugih proizvođača i bio sam razočaran.
Od njih su mi najbolje dosad French Pipe,Desert Ship,Chocomint,RY4 i tako...Od ovih koje imam još nisam probao Mellow Sunset i Vanillya Bourbon(koliko se sjećam),a tamo ih još ima 200 koje treba probati,hahaha

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2014 14:40 

...kas sam pocela s mixanjem usavrsila sam se u kapanju aroma!
hahaaa...mislila sam da sam najpametnija na svijetu s tim kapanjem!
i onda je dosao dan kad sam se smotala...kad su promijenili kapaljke..blablaaaa
šprica je zakon i sve je jednostavnije al svi pocinju s kapanjem i to je tak!
danas kapam samo kad nekaj istražujem ali to je kap dvije aroma kao sto su absinth,amaretto..ili prazyne
kojih je i kap dovoljna da napravi dar mar u tekucini
i zato kapajte ljudi ionak vam šprica ne gine...mislim za mixanje :)

možda kome pomogne...https://spreadsheets.google.com/spreads ... uUVE&gid=7

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2014 14:53 

Ne valja vam račun. Svi miksate na volumne udjele... a treba raditi preko masenih udjela...

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 13 tra 2014 23:25 

Evo tu su neki moji procenti za IW, WG i TDM arome.
Baza IW PG ECO 38 mg/ml razbijena na 10 mg/ml sa PG i VG (u VG 15% dest.vode)

Pa i neke ocene aroma - ko ne razume može u google translate copy/pastovati :naje:

1.Cherry Cigar IW 3% - lepa tobačna z ozadjem višnje, bolj višnja nego tobak, v ozadju tudi nekaj cvetja toda ne agresivno Ocena - 8,5/10

2.Gold Ducat IW 2% plemenita aroma tobačnih listov z medom v ozadju brez sladkobnih podtonov, podobna tobakom za pipo - klasika Inawere Ocena - 9/10

3.Am4a IW 2% - to naj bi bil Gold Ducat na steroidih, precej podobna GD samo kompleksnejša - tobak, med, sadje OCENA - 8,5/10

4.Tobacco Symphony WG 2% - to je zame zadetek v črno, lkompleksna tobačna brez "ashy" podtonov, lahko solo ali v kombinacijah z drugimi e-tekočinami
S'Camelom, Tobacco C in ostalimi tobačnimi ter kavami, deserti Ocena - 10/10

5.Tobacco "C" IW 3% ....nežna aroma tobaka, v ozadju cigarillos in RY-4, bolj za vožnjo v kombinacijah kot solo Ocena - 8/10

6.Kent WG 2% intrigantna in izrazita tobačna, v ozadju nougat napolitanke, konjak, Jaggermeister, odličen za druženje ob kavi, ni pa za cel dan Ocena - 8/10

7.Shade IW 2% Nežen spoj vanilija kreme,tobaka, v ozadju tudi kava in tiramisu,mogoče tudi malo cvetnih podtonov Ocena - 8/10 (tu bi moglo 0.5% više....)

8.Canadian Type IW 3% - dobra tobačna aroma z okusom temnega tobaka, nekaj med IW S'Camel in Tobacco Symphony Ocena - 9/10

9.Don Hill IW 4% ta je tudi moj favorit, suha tobačna aroma s priokusom čilja,cedrove ali borove smole, aromatična in pikantna Ocena - 10/10

Od leve proti desni na sliki: (GD nije na sliki jer ni u prozirnoj flaški) slikano 28 dana posle mixanja.

Don Hill - Canadian Type - Kent - Shade - Tobacco C - Am4ra - Cherry Cigar - Tobacco Symphony

slika

Arome su dobile na kompleksosti i zaokruženosti v 3.tjednu steepinga - od 15.dana pa do 23.dana su se baš lepo definirale...nisam ih grijao, samo svaki dan promučao i usisao svež vazduh...)

I da -insulinski špric je zakon.
Za 2 jura u $ dobiš ih 20 sa free shippingom (jasno da se čeka 3 sedmice) ako neko nema link nek javi....

Povratak na vrh

[ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: