Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 23 kol 2019 13:56. Sada je: 23 kol 2019 13:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Mali vodič za probu novih tekučina
PostPostano: 12 ruj 2011 13:29 
Moderator

Ima puno, čak i previše elemenata za probu nove tekučine, To je kao jednadžba sa 18 nepoznatih.

No, ovako, nemamo svi iste grijače, ne parimo na istoj voltaži, dakle ni temperatura nije ista.
Po meni je najbolji 901 na nekih 4V za probu i pokaznu vrijednost okusa ( naravno da je i to za raspravu, ali 901 je jedan suptilan atty koji daje najbolju aromu)
Došlo je ponešto tekučina za probu, pa ću pokušati sve testirati na istoj voltaži i istom Atty-ju, naravno svaki put očišćen od prethodnog okusa.

Ovo je pokušaj da bude neki vodić, ali svaki će imati od vas svoje mišljenje, koje će naravno napostati.(ako želi).

Od sutra kreće recenzija raznih GOTOVIH liquida koje imam priliku probati.(to ne uključuje vlastito miješanje tekučina, nego ono što se daje na ovom malom tržištu.
SVE TEKUČINE SU 18 nic.Dakle neka srednja jačina.
Ajd uzdravlje do sutra.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Mali vodič za probu novih tekučina
PostPostano: 12 ruj 2011 14:12 

Chromex - s obzirom da je tlaka svaki put čistiti atty za degustacije i slično (a novih nikad dosta), mislim da se sličan učinak postiže ako se par ml čistog beznikotinskog PG/VG protjera kroz atty. Tvoje mišljenje?

Povratak na vrh

PostPostano: 12 ruj 2011 14:21 
Moderator

Corto_1973 je napisao:
Chromex - s obzirom da je tlaka svaki put čistiti atty za degustacije i slično (a novih nikad dosta), mislim da se sličan učinak postiže ako se par ml čistog beznikotinskog PG/VG protjera kroz atty. Tvoje mišljenje?

Istina, pa ne perem ih baš u perilici, čisti pg 3 dima , malo alkohola i ko novi je.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ruj 2011 12:51 
Administrator

Rijec dvije oko cirkusa koji se podize u zadnje vrijeme oko recenzija JC i TG tekucina.

Za recenzije nitko nije dobio ni lipe, niti ce ikad dobiti.
Recenzije nisu dogovarane s dobavljacima/proizvodjacima.
Proizvodjaci/dobavljaci za recenzije ce tek saznati ako ih i procitaju.
Kada smo Chromex i moja malenkost dobili punu vrecicu liquida, spontano je dogovoreno da cemo opisati sto parimo.

Dobronamjerni ce recenzije procitati s razumijevanjem, tako da ce jasno vidjeti koja tekucina je opisana negativno.

Zlonamjerni nece moci vidjeti negativnu kritiku jer im sve to smeta i smanjuje zaradu u prodaji.

Pamet u glavu i nedajte se zavesti.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ruj 2011 16:32 
Moderator

Da, svega ima, samo bih dodao da su JC tekučine stvarno dobre, a tko želi neka ih proba.Nema nikakve veze s reklamom.Reklama, ako bude bit će na banneru da ju svi mogu vidjeti, uostalom kao i FA.
Eldine tekučune o kojima su napisane recenzije niste imali priliku probati, jer ih kod nas JOŠ NEMA U PRODAJI, a Elda se isključivo bavi izvozom.Tekučine nemaju nikakve veze sa onima iz kolekcije GREEN WITCH koje se i tako ne prodaju.Vjerojatno na njihovoj stranici još postoje, nisam provjerio, ali sumnjam da iste netko kupuje jer su LOŠE.
Ne zanimaju me komentari vrste da je forum PRODAN nekomu jer nije i dok Kinta vodi ovaj forum neće ni biti, ni na koji način.
Ako i bude neke suradnje u budućnosti s proizvođačem, to ovisi samo o njemu, opet će biti napravljen poseban topic sa cijenama samo za članove ovog foruma, a cijene moraju biti konkurentne onima iz Italije, pa skoro i Kineskima, jer inače sve gubi smisao.
AKO OVO NIJE DOVOLJNO JASNO, POSTOJI FORUM NA KOJEM SE MOŽE NAPISATI SUPROTNO MIŠLJENJE, a ako je riječ o ovim Eldinim tekučinama, ne može ga biti jer ne vjerujem da ih je netko probao, osim uskog kruga ljudi s kojima smo bili u kontaktu.

P.S. ako i samo ako cijene budu konkurentne, možete zamisliti koju OGROMNU zaradu može imati forum od toga.
Reklamira se ovdje i HG, HC i ostali dobavljači pa ne vidim razlog da ne bi i netko treći, ako je riječ o dobrom i jeftinom proizvodu.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ruj 2011 18:52 
Administrator

Da ne prodje nezabiljezeno:
shpaolin 109.60.86.194 25. 08. 2011. (23:15) Izbrisan post
» Re: AROME IZ INAWERE .....

Ovo je log posta koji je shpaolin sam obrisao a zatim javno optuzio Sinisu da ga je on brisao.

Tek toliko da znate s kim imate posla.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 ruj 2011 19:39 

Ja nikada nikome nisam obrisao post za to su zaduženi moderatori ili admin.
Reklamiram svoje Mixeve a tako i drugi imaju pravo reklamirati na userima je da vide što im odgovara po cijeni ili kvaliteti.
Sad sam off-topic. :kuc:

Povratak na vrh

[ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: