Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 06 srp 2020 14:44. Sada je: 06 srp 2020 14:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Hangda (Hangsen) RY4
PostPostano: 05 ožu 2020 04:20 

Dobio sam dvije navedene arome (2x10ml) od prijatelja koji nemućka svoje tekućine nego kupuje gotove,a ove je dobio kao "gift" prilikom nekakve narudžbe i stajale su mu sa strane.
Pošto sam imao u zalihama 50/50 9mg baze dogovorimo se on će meni dati te arome da nam obojci smućkam pola-pola.
Pokupim te arome,par dana gledam recepte,iskustava i vidim dosta pozitivni reakcija na tu aromu,a recepti svakaki od 3% pa do vrtoglavih 20%.
Sam parim OldCaptain 2,5% i to mi je ok,ovdje odlučim ići sa 7%,imam staklenu bocu od 300ml koju sam temeljito oprao,otvorim arome (fantastičan miris) ulijem njih,dolijem ostatak bazu i tresem nekakvih 15 min prvi put.
Sljedeća 4 tjedna svaku noć kada perem zube protresem tekućinu 3-4 min.Na kraju svega toga idem isporbati,odmah kada sam preljevao u drugu bočicu primjerim da je tekućina jedva malo "požutjela" (s obzirom kako s OldCaptainom pošteno potamni)
al hajde rekoh ne mora ništa to značiti. Krenem pariti...okus odvratan i slab kao da sam oprao noge u toj tekućini.Pomislim možda sam navikao na capitan a stavit nov grijač,a dat ću i nekom drugom da proba.
Sutra dan ista stvar,do to mjere loše da želudac i pluća se krenu bunit.

Dali je moguće da je ta aroma tako slaba da stvarno treba 20% nje ili jednostavno nešto nije uredu?
Jednostavno ne znam što sada da radim s tim,žao mi je 300ml tekućine bacit u wc.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Hangda (Hangsen) RY4
PostPostano: 05 ožu 2020 07:56 
Administrator

To neka ti bude skola da ubuduce nove tekucine mijesas po 5ml.
Sad lijepo odvoji u male bocice tu tekucinu i dodaj u jednu arome a u drugu baze da vidis sto ti bolje pase.
U takvom slucaju meni je previse arome, ali to sam ja, ne znaci da ce i tebi tako.

Povratak na vrh

PostPostano: 05 ožu 2020 10:18 

Jbg pravio sam pola litre old capitana ispalo super po receptu.
Kad sam citao pojedine postove rekoh ljudi ovo je apsud da se stavlja 20% arome (sto na par mjesta savjetuju)
Na 7% te arome nema mirisa okusa niti boje sto mi je cudno,a nemogu da nadjem tu aromu kod nas,a ne znam dali bi smetalo da dodam nekakve druge.

Povratak na vrh

PostPostano: 05 ožu 2020 18:29 

old captain si mješao na 2-,5% zato što si znao da toliko ide. uzmi 5 bočica od 10ml. u jednu smješaj na 3 posto, u drugu 5 u treću 9 u četvrtu 11 u petu 15 posto. protresi po 30 sekundi svakih 3-5 dana pa vidi za mjesec dana što je tebi dobro i to napravi u većoj količini. zapiši na svaku bočicu na koliko posto si mješao.

Povratak na vrh

[ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: