Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 stu 2019 18:41. Sada je: 15 stu 2019 18:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: KTS Duhani iz Firebomb serije
PostPostano: 30 srp 2019 14:18 

KTS Duhani iz Firebomb serije

Uzeo sam Reckless, Caution, SOS i Turbolover. Svi mi se sviđaju, a posebno Reckless i Caution

Čitao sam sastav aroma u miksu, i u tekućini je sve isprepleteno, nijedan okus ne dominira osim vanilije u jednom. Kad parim, ne rasaznajem šta je šta ali nema veze jer je fino. Svi su mješani na 9% u VG/PG 60/40 bazu s 20mg nikotina

Caution CRNI DUHAN, MED, VANILIJA CUSTARD
SOS - DUHANSKA AROMA S KARAMELOM,MEDOM I CHEESECAKOM(GRAHAM CRUSTOM)
Reckless - DUHANSKA AROMA U KOMBINACIJI SA KARAMELOM I LJEŠJAKOM
Turbolover - DUHANSKA AROMA U KOMBINACIJI KARAMELE I PITE OD JABUKE

fine su arome, šta je je, cijena je 35kn što je prihvatljivo. Dakle nisu single duhanske arome ali nisu ni kompleksne

Povratak na vrh

Naslov: Re: KTS Duhani iz Firebomb serije
PostPostano: 30 srp 2019 21:36 

Daj mi bas reci, nekako mi vise ove tipicne poput old captain, french pipe, desert ship itd ne pasu toliko, journey u zadnje vrijeme bas volim jer je nekako puniji okus i finiji za parit, draw mi je super, sad sam zmiksao fulira i wizarda...jedino sto mi je slicno tim aromama je momoa pleasure...jel ta kts serija slicnija ovim normalnim aromama ili journeyu/skvadri, obzirom da je mjesavina?

Btw, ovi australci, juice factory, su mi poslali tester joker arome uz duhanske, okus onih canoli kolaca, parim samo duhanske, al ova desertna mi je fenomenalna...

Povratak na vrh

PostPostano: 30 srp 2019 23:12 

Yabby je napisao:
Daj mi bas reci, nekako mi vise ove tipicne poput old captain, french pipe, desert ship itd ne pasu toliko, journey u zadnje vrijeme bas volim jer je nekako puniji okus i finiji za parit, draw mi je super, sad sam zmiksao fulira i wizarda...jedino sto mi je slicno tim aromama je momoa pleasure...jel ta kts serija slicnija ovim normalnim aromama ili journeyu/skvadri, obzirom da je mjesavina?

Btw, ovi australci, juice factory, su mi poslali tester joker arome uz duhanske, okus onih canoli kolaca, parim samo duhanske, al ova desertna mi je fenomenalna...

OC, FP, DS su više single aroma duhanske, ono, duhan s primjesom nečeg, nisu nešto posebno. Jorney je i moj favorit od kad su počeli. Arome su im odlično pogođene koju god da uzmeš. Šrodinger je fantastičan kao i Jinx, Spirit je malo čudna duhanska, Grampa je klasični duhan. ova KTS linija, ajde, em sličnija je Journeyu/Škvadri iako je daleko od Journeya po kompleksnosti, ali kompleksnija od ovih koje si nabrojio. Pleasure nisam probao, ili jesam, ali po opisu ljudi koji su parili sličan je Grampa's creamu od Journeya, FA sohou, Gold MZu, Strada 8 ...polusmrdljivi duhan. dok ove KTSove nisu. Ako ih budeš kod Tihomira naručivao, pitaj ga da ti složi malo Inferna i Hedonista, možda i njegovog Jokera, to su daleko bolje duhanske od ovih koje sam sad probao. Vrijedi ih probat, jako su dobre. Sad sam se sjetio da ću i ja morat opet naručit :D

Povratak na vrh

PostPostano: 31 srp 2019 13:04 

buje3000 je napisao:
OC, FP, DS su više single aroma duhanske, ono, duhan s primjesom nečeg, nisu nešto posebno. Jorney je i moj favorit od kad su počeli. Arome su im odlično pogođene koju god da uzmeš. Šrodinger je fantastičan kao i Jinx, Spirit je malo čudna duhanska, Grampa je klasični duhan. ova KTS linija, ajde, em sličnija je Journeyu/Škvadri iako je daleko od Journeya po kompleksnosti, ali kompleksnija od ovih koje si nabrojio. Pleasure nisam probao, ili jesam, ali po opisu ljudi koji su parili sličan je Grampa's creamu od Journeya, FA sohou, Gold MZu, Strada 8 ...polusmrdljivi duhan. dok ove KTSove nisu. Ako ih budeš kod Tihomira naručivao, pitaj ga da ti složi malo Inferna i Hedonista, možda i njegovog Jokera, to su daleko bolje duhanske od ovih koje sam sad probao. Vrijedi ih probat, jako su dobre. Sad sam se sjetio da ću i ja morat opet naručit :D

Da, koju god da uzmes, dobra je, jos mi je roar bio najgori cisto jer se bas slabo osjeti, spirit mi je cak bio ok za malo poparit, nije adv...kts nisam nikad miksao, samo par puta kupio gotove u pocetku, iskljucivo classic. Tihomir drzi kts ili? Nisam narucivao, ali ak preporucujes ocu, bas moram i novu bazu pa bih htio nes novo uz journey, samo mi pojasni kako ga kontaktiram :kuc: :mrgreen:

Povratak na vrh

PostPostano: 31 srp 2019 14:47 

Yabby je napisao:
kts nisam nikad miksao, samo par puta kupio gotove u pocetku, iskljucivo classic. Tihomir drzi kts ili? Nisam narucivao, ali ak preporucujes ocu, bas moram i novu bazu pa bih htio nes novo uz journey, samo mi pojasni kako ga kontaktiram :kuc: :mrgreen:

je, Tihomir drži KTS. kontaktiraj ga preko fejsa. mislim da je sad na GO. poslao sam ti kontakt na PP

Povratak na vrh

PostPostano: 04 kol 2019 15:55 

evo nakon 5 tjedana, Caution se pretvorio i jako dobru duhansku. definitivno broj 1 od ove 4

Povratak na vrh

[ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, MSN [Bot] i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: