Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 stu 2017 09:46. Sada je: 24 stu 2017 09:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 22 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: Skladištenje nikotinske baze
PostPostano: 10 ožu 2017 10:52 

Majka je napisao:
Fosna je napisao:
ja ti ne mogu pomoći jer sam kupovao "bazu" bez VG-a i PG-a :)

:lol: :lol: :lol: ma ki ce te kapit

Sent from my Vienna using Tapatalk

ki zna će kapit :)

"All things are poison and nothing is without poison, only the dose permits something not to be poisonous." (Paracelsus, "father" of toxicology)

Povratak na vrh

Naslov: Re: Skladištenje nikotinske baze
PostPostano: 16 ožu 2017 12:33 

zerowaf je napisao:

Bla, bla ....

Postoji li neko mjesto otkud se može naručiti visokokoncentrirana baza po povoljnijoj cijeni (kad uračunamo i shipping) od ove dvije?
Budući da su i Cipar i Njemačka u EU ne bi trebalo biti dodatnih davanja. Bar se nadam. Nemam pojma o geopolitičkoj situaciji sa Ciprom osim da na Wikipediji piše da su dio EU.

Ja sam uglavnom nikotin naručivao sa Cipra i sasvim sam zadovoljan kvaliteton, uslugom i dostavom. Nema nikakvih dodatnih davanja.
VG uzimam od "Kemiga", a PG (kojega trošim puno manje - 500 ml na 2 L gotove baze) trenutno nabavim kod E-Tekućina.
I sam bi volio saznati za neke povoljne e-shopove gdje bi nabavio PG (Kemigov VG mi je sasvim OK).
Trenutno mi cijena gotove baze (70/30 sa 5mg nikotina) ispadne 100 kn po litri. Mislim da je to OK, ali zašto ne uštedjeti više :).
Kada tome dodamo arome koje sam nabavio u E-cig shopu (veliki izbor raznih proizvođača, shiping 5,5 ili 12,5 Funti - ovisno o količini) ispada mi između 2,5 do 3,20 kn za 10 ml gotove e-tekućine.
Što se tiče E-cig shopa imaju jeftine baze, ali je problem što se ne može naručiti više od 1L u paketu. Ili bi to trebalo malo bolje ispitati.
Inače mislim da sa sada isplati kupovati kod Engleza. Funta je pala i stvari su sada puno povoljnije nego ranije.

ego One Mega set
MOD: Hcigar VT75 Nano, Wismec Presa 75 TC, Istick Pico, GeekVape AEGIS

Povratak na vrh

[ 22 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Djubre i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: