Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 lis 2018 01:50. Sada je: 18 lis 2018 01:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 59 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Najbolje duhanske tekucine, arome..
PostPostano: 31 lis 2017 18:53 

miro6666 je napisao:
Nisam probao nijednu od journey tekucina i ne mogu suditi o okusima, ali kao netko tko zivi od vlastitog proizvoda kojeg se trudim sto bolje dizajnirati i izraditi moram dici glas u zastitu svakoga tko radi nesto slicno.
Kao sto se moj rad ne mora svidjeti svakome tako se niti te tekucine ne moraju svidjeti svakome, ali nikako nije red proglasavati neciji rad smecem. Konstruktivna kritika je dobrodosla jer moze koristiti za poboljsanje proizvoda, ali pljuvanje nema nikakvog smisla.
Osobno volim i parim iskljucivo duhanske arome, ali bilo bi glupo da sve ostale proglasim smecem jer se eto meni ne svidaju.
Takoder marketing, i da je najbolji na svijetu, ako je proizvod stvarno smece, nece pomoci da se brend pozicionira na trzistu, a koliko sam uspio primjetiti, journey se uspjesno pozicionira.
ako jednom i isprobam te tekucine, moci cu reci svidaju li mi se ili ne, i probati argumentirati zbog cega da ili ne, ali u svakom slucaju dajem podrsku svakome tko je dovoljno bolestan da u nasoj zemlji stvara nove proizvode i vrijednosti.

:dobar:

Povratak na vrh

PostPostano: 01 stu 2017 00:23 

:brav: :brav:
miro6666 je napisao:
Nisam probao nijednu od journey tekucina i ne mogu suditi o okusima, ali kao netko tko zivi od vlastitog proizvoda kojeg se trudim sto bolje dizajnirati i izraditi moram dici glas u zastitu svakoga tko radi nesto slicno.
Kao sto se moj rad ne mora svidjeti svakome tako se niti te tekucine ne moraju svidjeti svakome, ali nikako nije red proglasavati neciji rad smecem. Konstruktivna kritika je dobrodosla jer moze koristiti za poboljsanje proizvoda, ali pljuvanje nema nikakvog smisla.
Osobno volim i parim iskljucivo duhanske arome, ali bilo bi glupo da sve ostale proglasim smecem jer se eto meni ne svidaju.
Takoder marketing, i da je najbolji na svijetu, ako je proizvod stvarno smece, nece pomoci da se brend pozicionira na trzistu, a koliko sam uspio primjetiti, journey se uspjesno pozicionira.
ako jednom i isprobam te tekucine, moci cu reci svidaju li mi se ili ne, i probati argumentirati zbog cega da ili ne, ali u svakom slucaju dajem podrsku svakome tko je dovoljno bolestan da u nasoj zemlji stvara nove proizvode i vrijednosti.

:brav:

Povratak na vrh

PostPostano: 01 stu 2017 23:15 

miro6666 je napisao:

:dobar:

Povratak na vrh

PostPostano: 03 stu 2017 10:07 
Moderator

Mogu samo reći ovo: Ne postoji najbolje, ne postoji niti smeće. Nekome je Fis Kola bolja od CocaCole. Zadovoljiti sve ljude je nemoguće, to je svakome normalnom jasno...a onaj koji misli da može bolje, neka otvori firmu i počne borbu, želim mu svu sreću jer će mu trebati. Sve ostalo su glupe priče.
Svojevremeno sam i sam popljuvao neke, pokušavajući što vjernije i u svom alter-ego stilu, dočarati svoju razočaranost proizvodom...sada, i dalje smatram da je taj proizvod ispod svakog nivoa, ali poštujem onoga koji je imao muda to staviti na tržište. Na kraju krajeva...to je samo moje mišljenje o dotičnom proizvodu, a vrijeme (i ljudi) pokaže svoje.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 03 stu 2017 17:50 

jocker21 je napisao:
journey je smece, kupio ona dva paketa testera sa 10 aroma a od toga 2 prolazne... vise izreklamirano nego sto valja.

Ono kaj ja mogu reći na ovo - žal mi je kaj ti se ne dopada.

Proizvođača liquida ima jako puno, uz to izvora recepata na netu desetrostruko više - sve je to konkurencija uz koju se laktarimo da pronađemo mjesto pod suncem. Kupac si može na kraju krajeva odabrati ono što mu se najviše dopada, ja osobno neću zamjerati ako to nije Journey (samo ću ga oštro pogledati :p).

Kako se broj osoba koje su probale Journey znatno povećao u godinu dana sa par stotina na desetke tisuća, normalno je da će se pojaviti pojedinci kojima apsolutno ništa iz naše ponude neće odgovarati, pa ni meni se niti jedan Tesla auto osobno ne dopada previše, npr.

Disclamer: Ovo sad dalje nije opravdanje nego samo informacija.
Sama ponuda "Journey" branda je trenutno poprilično specifična. U startu smo imali 20 premium receptura i 10 selected receptura. Zadnjih 6 mjeseci (a tako će od prilike i biti u budućnosti) imamo ukupno samo 11 (7 Premium, 4 selected). I ponuda unutar tih 11 receptura je vrlo vrlo različita. Nismo išli na sistem koji recimo guraju mnogi proizvođači: neka bazna krema + 11 različitih voćnih okusa = 11 receptura.

Zbog toga dolazi i do ovoga "2 - 3 recepta su ok".
Ako netko voli duhanske, ima 2-3 recepta koja će mu se dopasti.
Ako netko voli voćne, ima 2-3 recepta koja će mu se dopasti.
Ako netko voli kreme, ima 2-3 recepta koja će mu se dopasti.

Nismo išli ciljano samo na voćne, niti ciljano samo na kremaste, niti ciljano samo na duhanske, a fala bogu klasifikacija ima daleko više (čiste voćne, čiste kreme, voćne kremaste, pa kremaste voćne itd).

Naša odluka je što će Journey biti a to je - u svakom segmentu (klasifikaciji) ponuditi 1 (jedan) najbolji mix (po našem mišljenju) na tržištu.

Dakle ako želiš baš jaki, aromatičan, smrdljivi tobacco - Schrodinger
Ako želiš kremasti duhan - Grampa`s Cream, ako voliš duhan lula - Roar of the Six Lions.
Ako želiš neutralnu kremu - Mana Potion, Spirit of the Woods
itd itd.

Zato ja uvijek pitam ljude što vole parit, jer se dešavalo da je rulja kupovala Schrodinger a očekivali su Grampas cream i bili su razočarani... no to je problem web shopova i kada nemaš osobu koja će te na licu mjesta usmjeriti na pravi liqui (zato preferiram vape shopove tipa Parilice ili kad netko ode do MTM-a osobno).

Take a break, enjoy the Journey...
Journey - Premium e-liquid by AEON

Povratak na vrh

PostPostano: 04 stu 2017 14:42 

Da te ispravim Qark... Schrodinger nije smrdljivi tobacco. Nemoj ti meni dirat Schrodingera :D prije bi reko da je Grandpas cream smrdljivi duhan

Koliko ide posto onog rosr of the six lions? Stavio 10% u vpg 50 50 18mg bazu i ne osjeti se nis ko ni sweet mist

Povratak na vrh

PostPostano: 05 stu 2017 09:26 

Buje ne diraj mi dedu ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2017 14:37 

buje3000 je napisao:
Da te ispravim Qark... Schrodinger nije smrdljivi tobacco. Nemoj ti meni dirat Schrodingera :D prije bi reko da je Grandpas cream smrdljivi duhan

Koliko ide posto onog rosr of the six lions? Stavio 10% u vpg 50 50 18mg bazu i ne osjeti se nis ko ni sweet mist

Kako ti se ne osjeti... u biti Roar i Sweet mist su vrlo slične pa smo zato Sweet Mist za sada ugasili (on je bio malo manje sladak).

Ali trebalo bi ti se osjetit, mora se steepat, dobro promučkat, liquid je crn u koncentratu, smeđi kad se napravi liquid.

Take a break, enjoy the Journey...
Journey - Premium e-liquid by AEON

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2017 14:47 

buje3000 je napisao:

Na koliko miksaš meiwei arome?
Ako je 3%, onda su ti njihove preblage na 10% trebalo bi ići 12-13%
Jedino može proći ona s kokosom, jer je ostali ljudi mješaju na 8%, a i nju bi mogao komotno na 11% (barem ja).

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2017 17:37 

cimeries je napisao:
buje3000 je napisao:

Na koliko miksaš meiwei arome?
Ako je 3%, onda su ti njihove preblage na 10% trebalo bi ići 12-13%
Jedino može proći ona s kokosom, jer je ostali ljudi mješaju na 8%, a i nju bi mogao komotno na 11% (barem ja).

sljedeći put strpam 13%
maiwei sve mješam na 2.5% i arome ko u priči

Povratak na vrh

[ 59 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: