Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 vel 2019 13:33. Sada je: 18 vel 2019 13:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: ePipeSauce from ePipeMods
PostPostano: 07 vel 2012 15:37 

LINK

slika
slikaslikaslika
slika
slika

Povratak na vrh

Naslov: Re: ePipeSauce from ePipeMods
PostPostano: 08 vel 2012 16:28 

Malo sam tražio kolegi nekakvu e-lulu (a ovaj site ih ima jako lijepih, no sad nije riječ o lulama :)) - naletio sam na njihove e-liquide koje zovu Pipe Sauce. Shipping je besplatan za narudžbe preko $20, a 30ml liquida košta $15.99. Što u prijevodu znači cca 100kn za 30ml tekućina. Nije jeftino, ali pošto nema shippinga nije ni strašno skupo. Mislim da je to povoljnije od "domaćih" kineza u Savskoj.

Uzeo sam 2x 30ml za probu, Shire Malt i Old Barrel Cider aroma. Ovo su lagano pjesnički :) opisi njihovih liquida skinutih sa sajta:

Shire Malt
Raise your glass and toast this Middle Earth import! Its thick warm vape will have you singing hobbit folk tales and dancing in minutes. The flavor is a smooth and rich malted tobacco that is not a far cry from the Long Bottom Leaf.

Shire Malt je prava duhanska aroma, drvenasta i lagano suha po izdahu. Opis gore ne pomaže puno pri odabiru, ali ima to nešto "dimno" u sebi. Zanimljivo. To mu je sigurno Peregrin Took sugerirao kakav je pravi duhan iz Međuzemlja :cheesy:

Oak Barrel Cider
Aged in oak barrels for 10 years (not really it’s from California), this flavor bottles everything you love about autumn. The flavor is best described by its title and we are sure it will not disappoint

Oak Barrel Cider je također primarno duhanska aroma, ali malo više slatkasta za usporedbu sa Shire Maltom. Jabuka se suptilno osjeti i mogao bih reći da mi je ovo jako ugodan all-day vape.

slikaslikaslikaslika

Pakiranje je fora, malo drugačije... U smeđim bocama sa kapaljkom (plastične su boce, iako dok ih ne primite u ruke djeluju kao staklene). Oznaka "12 proof" označava jačinu nikotina od 12mg/ml. Tekućine su 95% VG, 5% PG Na poleđini je također naljepnica upozorenja :evil:
slika

Eto... Matt sa epipemods-a kaže da mu je godinu dana trebalo da pogode okuse svojih liquida kako sada izgledaju. Ja kažem da mu je uspjelo i vjerojatno ću kroz mjesec dva probati i ostalih 4 Pipe Sauceva koje nude, jer se okusom razlikuju od dosad isprobanih liquida sa svih strana.

Povratak na vrh

Naslov: Re: ePipeSauce from ePipeMods
PostPostano: 08 vel 2012 19:20 

:dobar: :plus:

Povratak na vrh

[ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.