Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 23 lip 2017 03:46. Sada je: 23 lip 2017 03:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov: Re: Preporuka tekucina
PostPostano: 06 lip 2017 16:39 

Rick Grimes je napisao:
Pozz, može li netko preporučiti neku dobru gotovu tekućinu s više PG-a u sebi (npr. 70/30 PG VG, po mogućnosti duhansku) ? :)

Još sam u fazi isprobavanja što mi valja, a što ne, a gledam npr. ponudu u MTM-u i drugim trgovinama, večina tekućina je ili 70VG/30PG ili 50/50.

dobrih? pa baš i ne :zu: ove dobre dolaze u PG/VG omjeru 30/70 :D ako koristiš taj nautilus, bez problema možeš koristit VPG 50/50 tekućine. a tu ti je već izbor dosta veći. u ovom PG/VG 30/70
omjeru sam dosad naletavao samo na šrot

kod omjera 50/50, već možeš nać KTS duhanske koje su uglavnom vapingzone/meiwei okusi u originalu, tu odabereš recimo desert ship, cohiba, french pipe, cherry cigar, island tobacco, old captain, dunhill, 555 i nešto će ti se već svidjet. http://parionica.hr/
ako ti atomizer guta slučajno VG/PG 70/30 tekućine, kontaktiraj člana foruma Fek0, jeftiniji i bolji miksevi viewforum.php?f=115 i vidi s njime dal ti može smješat s tom bazom kojom ti oćeš.

treća opcija je nabavit bazu i arome i mješat sam

vamo + uta, sxk nebula + uta

Povratak na vrh

PostPostano: 07 lip 2017 12:30 

buje3000 je napisao:
Rick Grimes je napisao:
Pozz, može li netko preporučiti neku dobru gotovu tekućinu s više PG-a u sebi (npr. 70/30 PG VG, po mogućnosti duhansku) ? :)

Još sam u fazi isprobavanja što mi valja, a što ne, a gledam npr. ponudu u MTM-u i drugim trgovinama, večina tekućina je ili 70VG/30PG ili 50/50.

dobrih? pa baš i ne :zu: ove dobre dolaze u PG/VG omjeru 30/70 :D ako koristiš taj nautilus, bez problema možeš koristit VPG 50/50 tekućine. a tu ti je već izbor dosta veći. u ovom PG/VG 30/70
omjeru sam dosad naletavao samo na šrot

kod omjera 50/50, već možeš nać KTS duhanske koje su uglavnom vapingzone/meiwei okusi u originalu, tu odabereš recimo desert ship, cohiba, french pipe, cherry cigar, island tobacco, old captain, dunhill, 555 i nešto će ti se već svidjet. http://parionica.hr/
ako ti atomizer guta slučajno VG/PG 70/30 tekućine, kontaktiraj člana foruma Fek0, jeftiniji i bolji miksevi http://vaperclub.org/viewforum.php?f=115 i vidi s njime dal ti može smješat s tom bazom kojom ti oćeš.

treća opcija je nabavit bazu i arome i mješat sam

Našao sam Liqua turkish tobbaco, to je navodno 50/50 pa ću to probat. Dosad sam pario Infamous Vstard (70VG) i okus je dosta prigušen (1.8ohm grijač, 10-14W), ali nema dry hit-a i pare ima dosta. Vjerojatno ove tekućine sa više VG-a u sebi imaju jači okus na sub-ohm setovima na 20+ vataži. Ali još uvijek sam pleb, tak da će ta oprema malo pričekati :zu:

Povratak na vrh

PostPostano: 07 lip 2017 14:04 
Moderator

nema veze sa sub-ohm tankovima, već vg ubija aromu

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 07 lip 2017 15:56 

Ak ti dobro guta vg/pg 70/30 onda mozes i na mtmu uzet vapingzone tekucine, one koje sam ti preporucio otprilike glase za najbolje od vapingzonea. 40kn za 30ml je prihvatljiva cijena. Da ispravim sam sebe,krivo napisao, srot tekucine su uglavnom u omjeru pg vg 70/30.

Probaj i cuban cigar od lique, nekad sam se davio u tom.

Nije receno da ce ti se svidit parenje na kako ti kazes 20+ W. Okus jes nesto bolji al je razlicit nacin parenja. I potrosnja tekucine dosta raste tako da je u tom slucaju neisplativo kupovat tekucine

vamo + uta, sxk nebula + uta

Povratak na vrh

[ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Yahoo [Bot] i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: