Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 23 kol 2019 14:02. Sada je: 23 kol 2019 14:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Joyetech tečnosti
PostPostano: 20 sij 2012 14:33 

Od pre nekog vremena Joyetech je svoju ponudu proširio tečnostima. Nude nekih 15-20 aroma, malo duvanskih malo voćnih. Kažu da su kvalitetne i sve što uz to ide, ali su bogami i skupe - duplo skuplje od Dekanga.
slika

Uz jednu od prethodnih porudžbina sam uzeo 3 arome: RY4, TOB(Tobacco) i MLB(Marlboro). Pakuju ih u jačinama od 0,9,11 i 16mg. Uzeo sam ove od 16mg.
Poručio sam po jednu bočicu na PG i jednu na VG bazi, sa namerom da ih mešam.

Prvo iznenađenje je bilo kada su stigle: PG nije čist PG nego PG+VG, mada nigde na bočici ne piše u kojem su odnosu mešane ove 2 baze.
Pakovanje je baš profi, bočice od 30ml su spakovane u kartonske omote koji su "zalepljeni" etiketom. Preko skoro cele bočice i čepa se nalazi tanak najlonski film, pa je nemoguće da bočica bude otvorena a da se taj najlon ne pokida.
Pipeta na bočici je jako tanka - dakle vrlo praktična: npr tankove punim direktno kroz rupicu, ne moram da skidam poklopac.

Od ove 3 arome koje sam poručio, MLB na VG bazi je težak promašaj: skoro da uopšte nema arome, samim tim ni TH-a. Ovu na PG+VG bazi sam morao proslediti, tako da ne znam da li bi je promena baze išta popravila.
RY4 i TOB su baš dobri: imaju onaj čuveni specifični kineski šmek koji je prilično ublažen, pa mi zato prija mnogo više nego npr Dekang. Na obe baze je ukus i TH dobar, gustina je ok takoda i LR eGo-T ati radi bez ikakvih problema, para je gusta i obimna.

Kao minus osim cene bih naveo i to da, poput drugih kineskih tečnosti, za sobom ostavljaju miris.
FA tečnosti možeš da pariš ceo dan, u sobi se ništa ne oseti. Iza IW aroma ostaje baš jak miris. Ove su negde između.
Miris nije neugodan, neki nepušači kažu da im se čak i sviđa - ali sam ja više za varijantu bez ikakvog mirisa: em neću da ja plaćam a neko drugi miriše, em varijantom bez mirisa hipohondrima u istoj prostoriji izbijam jedan arument iz ruku :)

slika

Povratak na vrh

[ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: