Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 lis 2017 04:36. Sada je: 22 lis 2017 04:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Poruka
 Naslov: Re: ecigareta.hr
PostPostano: 11 svi 2013 09:17 

Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
Moje prve kupnje po parenju (prije nešto više od pola godine) su bile baš ovdje. Onda sam našao razne druge (bjelosvjetske trgovce) ali moram reći da se ova trgovina u zadnje vrijeme drastično popravila i popravlja i dalje (slušaju zahtjeve kupaca i prilagođavaju se u svakom pogledu od ponude i cijena do dostave) (Posebno sa raznim ne baš početničkim stvarima.)
Tako da u zadnje vrijeme opet sve više kupujem ovdje a kako stvari stoje bit će i više (pribor, novi komadi, dolaze i baze, arome ...)
Znači ovo je sada u apsolutno krivoj temi ali kako je trgovina nekad tu došla lošim potezima treba spomenuti i ove nove vrijedne svake pohvale.

Povratak na vrh

Naslov: Re: ecigareta.hr
PostPostano: 17 svi 2015 22:14 

Evo mog slucaj s doticnima naručio tri arome dvije atmos cc i barbara te da dobijem free dostavu priđe i tpa red blend tabaco. CC istekao rok 2.2015. Barbara 5. 2015. Pa nebi rekao da se popravljaju. Inače nikad ne gledam rokove ali kako mi se arome nisu dopale pa ih htio prodati čovjek poglede i vidi vraga skoro ispalo DS sam htio zajeb.... kolegu no čovjek je već imao losihisustva s ovom ekipom. Meni dosta neću reklamirati jer prošlo je vise od mjecec dana od narudžbe ali taman da su posljednji u hr od mene kune neće vidjet. Ko zna sto sam od njohsve popario. Sve u svemu od mene veliki križ.

Povratak na vrh

[ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: