Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 06 lip 2020 00:28. Sada je: 06 lip 2020 00:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: ecigareta.hr
PostPostano: 09 srp 2012 20:37 

citam od pocetka i ne vjerujem...

ajde jos donekle mogu shvatiti bahatost prodavaca i cak donekle odbijanje garancije i svu tu zajebanciju oko toga...

ali ovo nisam ocekivao...
da te tuzi "mami"...
i da se ovako "obruka" pred ljudima...
da sroza svoju firmu tu pred svima nama?

od mene definitivno nitko nece dobiti nikakvu preporuku za taj ducan, i ako tko pit, sve najgore...

ljepo šefe... svaka cast.. :plus: :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 09 srp 2012 22:40 

Bakice...Ja pak ne mogu shvatiti bahatost prodavača te da ne priznaju tvoje Zakonom tj. Ustavom utvrđeno pravo, a to je da za svoj novac za koji si radio i zaradio, - ispravan novac - koji i dalje ima svoju vrijednost, dobiješ robu s kojom ćeš biti u potpunosti zadovoljan, a ne suprotno - da ti uskrate tvoje pravo i da nedugo nakon toga nisi u potpunosti zadovoljan ili pak proizvod ne izvršava funkciju za što je namjenjen...

Prema Zakonu o zaštiti potrošača tvoje je legalno pravo da u roku od 7 dana, ukoliko nisi zadovoljan s robom i to iz bilo kojeg razloga kojeg ne moraš obrazlagati prodavatelju.., zatražiš svoj novac natrag ili da ti daju drugu robu iste vrijednosti ako baš to želiš...

A jamstvo od 15 dana...??????, pa u Kauflandu dobiješ na šišač za kosu od 50 kn - 3-godišnje jamstvo.., dalje bar godinu dana...

Dok god mi kao potrošači šutimo i ne dižemo glas za obranu svojih prava - praksa prodavatelja ostati će ista i oni se takvih sporadičnih "drskosti" kupaca tj. potošača neće plašiti...
Dokle god smo ovce to će ovako izgledati... :nem:

The world will know that free men stood against a tyrant, that few stood against many...

Povratak na vrh

PostPostano: 10 srp 2012 18:18 
Administrator

Imam neka svoja razmisljanja, pa posto smo svakakve gluposti izvaljivali diljem foruma ne vidim zasto ih nebi podijelio. Nadam se da vjerujete u moju dobronamjernost i moju zelju da nikog ne zelim po(u)vrijediti.

Nekoc sam bio jedan od organizatora nekakvih dogadjaja koji su okupljali i po tridesetak tisuca posjetitelja po eventu diljem lijepe nase. Za osiguranje smo uzimali jednu od nasih najpoznatijih zastitarskih sluzbi, da ih ne reklamiram sad a nije ni bitno koji su. Decki su profesionalno odradjivali sve zadatke i tu stvarno nema prigovora. Dosao je red na Osijek a oni su odbili ici tamo. Idemo svuda ali u Osijek - NE. Gledam ko telac i nije mi nista jasno. Slavoncu velis da se pomakne tamo, i on se pomakne i ne mrda s tog mjesta. Zagrepcan ce reci - Pomakni me p*zda ti ma*erina! Splico ce te odma shakom medju rogove. Pa di je onda problem? Tamo su Borbaši! Nish jasno, odemo u Osijek, uzmemo Borbaše za osiguranje, upoznali Borbaša The Great i film se poceo odmotavati ...

Zadnjih deset godina sam u stvari dosta cesto bio u Osijeku. I nikako mi nije bilo jasno kako su stalne prometne guzve a u Osijeku ima ukupno 20 automobila. A onda sam dozivio prosvjetljenje. Prikljucujem se iz neke male, sporedne ulicice na glavnu osjecku zilu kucavicu. Kad cijeli promet stane i svi me propustaju?!?
Drugom prilikom plavusa prilazi pjesackom prelazu i kad je dosla na 200 metara promet stane ... da ju propuste?!? Ma jebite se, prva i po plinu. Kad cujem iza sebe: ˝Mamlaze!!!˝

Ima u Osijeku jedan mali, fini restorancic. Veceram s mojom boljom polovicom smudja na jedan meni potpuno novi nacin. Fenomenalno. Pita gazdarica kako je bilo, a ja nisam shtedio pohvale koje su u svakom slucaju zasluzene. Malo je reci da se rascvala, ona se topila meni pred ocima, ma doslovno se klanjala na svaku moju izgovorenu rijec. A smudj je stvarno bio da bi ga mrtva usta jela.

Sto je pjesnik htio reci? Slavonci su divni ljudi. Pravi domacini i nesebicni prijatelji. Ali su da prostite ... oFce. A kad medju te ovce pustite vukove ne dolazi do shishanja, nego do pravog pokolja. Sto su ovce prijaznije to su vukovi bezobrazniji i bahatiji. A vukova se previse nakotilo u Osijeku u zadnjih 20 godina. Vukova koji bilo gdje drugdje jedva da bi cipele mogli cistiti po ulicama. Ali u Osijeku su ugledni biznismeni.

Povratak na vrh

PostPostano: 10 srp 2012 23:56 

Kinta..., pjesnik je htio reči..., no dobro..., poučan tekst, no ipak...

Hmmm, a slušaj ovo...

Danas poslije posla žena i ja išli smo u Kaufland kupiti samo osnovno..., kruh, mlijeko i malo voća i povrća.., hmm.., jedva smo potrošili 300 kn...., naravno skoro smo zaboravili kupiti kruh i mlijeko...

No.., dobro, pošto nam je mališan (3,5 godine) živahan, igajući se zakačio je teglu s kompotom od šljiva.., razbila se naravno, njemu ništa osim potoka suza.., uplašio se i dobio dobru pouku da ne radi što ne bi trebao...

Odem nekoliko koraka dalje i ponudim zaposlenici da nadoknadim štetu..., ona odmahne i kaže "ma sve u redu" - događa se..., te pozove kolegicu zaduženu za čišćenje da odmah isto počisti...
Nisam sebi mogao doći, bio sam zatečen sa smirenošću i ljubaznošću trgovkinje jer u bilo kojem drugom slučaju (kod drugih konkurentnih trgovaca) bilo bi "laganog" kritiziranja kako ne vladamo djetetom i kako to moramo platiti.., a meni bi se naravno dizao tlak zbog zategnutog odnosa trgovac-kupac...

Osim toga, bilo što da kupiš i s time nisi zadovoljan, pa i da si to koristio mjesecima pa se slučajno sjetio da to odeš vratiti.., - nikada, ali baš nikada mi nisu pravili problema..., jer znaju da ću opet doći kod njih i ostaviti gomilu novaca..- to su pravi trgovci i njeguju odnos s kupcem, a i vjerojatno imaju istu garanciju od njihovih dobavljača za svu robu...

Drugdje bi vrtili reklamiranu robu ko da sam kriminalac i pokušavam im prodati foru te razmišljaju što će mi reči da me uvjere kako sam za sve sam kriv, pa moram zvati poslovođu, pa se natezati, pa čir na želucu.....

Svaka čast KAUFLANDU i samo tako..., šteta što ne prodajete E-cigarete..., s takom lakoćom i sigurnošću bi kod njih potrošio "kunu više"...., naravno garancija ne bi bila 3 godine, ali sam siguran da bi bila bar onolika koju im dobavljač daje te da bi bila uklesana u kamenu... :plus:

The world will know that free men stood against a tyrant, that few stood against many...

Povratak na vrh

PostPostano: 11 srp 2012 15:50 
Administrator

Sve to sto si rekao za Kaufland vrijedi za sve trgovacke firme u Hrvatskoj. Bez iznimke.

I jos jedna stvar, garancija od 15 dana je NEVAZECA. Prema zakonu o zastiti potrosaca kupac moze vratiti robu u roku 14 RADNIH dana bez da ga itko ista pita. S obzirom da radni tjedan traje 5 dana, sve se to proteze na gotovo tri tjedna. Iz ovog clanka su izuzeti samo raspakirani audio i video zapisi te racunalni programi.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 srp 2012 15:00 

Evo Zakon o zaštiti potrošača.., pročišćeni tekst, pa nek si ga koristi svatko tko treba..(nadam se da Vam neće često trebati)...

Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 srp 2012 10:11 

Evo neki dan sretnem poznanicu (i dalje dimi analogne :joj: ), no mama joj je (naravno na moju reklamu) počela nakon duuuuugo godina pušačkog staža... - pariti i zadovoljna je!!!

No.., isto tako ili slično... kao što se dogodilo i meni..., njenoj mami također rikne baterija - a prošlo je više od mjesec dana i što će žena ode reklamirati nešto što je "15 dana garancije" i na moje veliko čuđenje i zadovoljstvo - gospođa na koju sam bio toliko ogorčen i zbog koje je ova tema i bila pokrenuta bez pogovora joj je zamijenila bateriju NOVOM !!!!!!!!

Eto - ako se ovo moje pisanje (pokretanje teme) izrodilo u nešto dobro - a izgleda da je i da su vlasnici ove trgovine - g. Špoljo i dotična gospođa "dugih noktiju" - postali ljudskiji i fleksibilniji u odnosu prema svojim kupcima te im počeli ipak izlaziti u susret onda sam i ja bar malo sretniji iako sam ja svoje iskustvo skupo platio...

Dakle na temelju novih pozitivnih iskustava (ne mojih) sa trgovinom ecigareta.hr - i njihovim poslovnicama u Osijeku u Reisnerovoj ulici i Portanovi - mogu ih ipak preporučiti za kupovinu !!!

Povratak na vrh

PostPostano: 25 srp 2012 10:32 

:plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 25 srp 2012 21:12 

Dobra usluga,dobre cijene...sve 5 :mrgreen:

Povratak na vrh

PostPostano: 11 kol 2012 00:44 

Evo čitam ovu temu i žao mi je mog sugrađanina lege Sappy-a na lošem iskustvu.

Ali ja sam imao totalno drugačije iskustvo baš u istoj trgovini, i to vrlo pozitivno. :)
Doduše možda su promijenili stav i pristup poslovanju nakon vrlo loše reklame. A svi znamo da je usmena reklama neprocijenjiva i ne može se kupiti kao recimo jumbo plakat, nego se mora steći.

Moja je priča slična tvojoj Sappy. Velika vjerojatnost je da se radi o istom modelu baterije PT/VV 900mAh.
Kupljena u portanovoj 22.07.2012. sa ostalom opremom za start parenja cca 400kn.
Do navečer sam ispraznio bateriju. Punila se cijelu noć i u jutro naja - neće - prazna.
U auto i pravac portanova. Ženskica je bila ljubazna i probala bateriju na dva tri svoja punjača pod pultom i nazvala gazdu da ne radi i zamjena iste bez problema. Da mi novu i zašarafi moj eGO clearomizer V3 i neče ni nova, pogleda me u čuđenju i počne taj moj clearomizer zavrtat po svim onim modelima što imaju i na nekima radi a na nekima ne.
Uzme rastavi ga očisti opet proba ista priča. Otvori novi proba na moju bateriju šljaka, kaže, eto izgleda rikava al na potrošni materijal nema garancije, moraš kupit drugi.
A šta ću de naplati i uzmem još par tekućina za probu po njenoj preporuci. Navukla me na black cherry stvarno je odličan.

Ne da meni vrag mira a i onako sam si htio kupit viva novu, odem u rajznerovu i uz viva novu i dvije tekućine onako kroz priču izvadim taj clearomizer i pitam ženu reko možda više zna u čemu je problem i ona kaže ladno evo novi nije u praksi al ako ne radi od prvog dana nije problem.

A evo sad nakon 19dana i mene zajebava baterija, napon joj padne jako brzo, ne prođe ni sat vremena i sa crvenog 3,2V moram šaltati na plavo 4,2 da bi imao istu količinu pare i TH. A formatirao sam je po PS-u čak i duže cca 10-tak dana, navečer punjenje i trajala je cijeli dan dok nije počela opadat. A dugmić mi se zna zaglaviti i pari dok ga elektronika ne prekine, doduše ne često al bar tri-četiri puta dnevno. Izgleda to neki serijski problem s tim baterijama.

Jedva čekam da mi stigne Vmax da se više ne zajebavam, a plan je bio da ovu naslijedi moja žena, kad ono mauna. Ubit će me ako joj uvalim ovu pokvarenu a sebi naručio novu i zdrobio 150$.

Otići ću ovih dana do raiznerove reklamirati bateriju baš da vidim šta će reći, ipak sam zdrobio cca 1000kn kod njih u kratkom roku, a ako ne zamjene, slućaj ću prepustiti ženi ona je pravi pencilin za pravna pitanja.

Javim vam ishod reklamacije.

Povratak na vrh

[ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: