Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 30 svi 2020 20:22. Sada je: 30 svi 2020 20:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: ecigareta.hr
PostPostano: 04 srp 2012 09:31 
Administrator

Eto novi podforum u svrhu zastite paritelja.

Takva baterija u Kini kosta cca. $3. Kinezi bez rijeci mijenjaju neispravnu ili poluispravnu robu, tako da DOA garancija nema previse smisla.
Ako se trgovac zeli zastiti da mu se ne podvali neka druga ili tudja baterija to je iskljucivo njegov problem i nema veze s kupcem. Serijski broj/oznaka ce mu biti izgravirana za par kuna po bateriji.
Bezobrazluk i FIZICKI napad na kupca ... za ovo ne znam stvarno sto bi rekao.

Da bi odredili koji je kvar na bateriji trebalo bi izmjeriti napon. Ali rijec je o slabom kontaktu na konektoru / neispravnom prekidacu / losoj jezgri baterije / hladni lem.

Povratak na vrh

PostPostano: 04 srp 2012 14:47 

Secate se da je HG prodavao stare baterije 10 kom. za 30-tak dolara....i to original e-joye !!!...
....e sad zamislite koje su cijene kad naletite na alibaba sajtu i kad kupite 500-tinjak komada nekog teskog falsa...1 $ = 2 kom. od 1000 mAh !!!
Forumasi otprilike znaju da je to smece ali ovakve bitange traze takve dilove,kupe i uvale pocetnicima koji jos nisu upoznali forume.Normalno da na takve baterije ne postoji garancija jer je litijum u qrtzu zbog godine lezanja po skladistima pa i "gazda" pokusava da se izvuce kad potrazite zamjenu jer on dobro zna da nema bolju ponudu i da zamjeni nema kraja...
Ovakve "radnje" rade na principu prijevare,to su ljudi bez obraza i sa njima ne smete biti popustljivi,znaju da se nikad necete vratiti u njihovo duvlo ali to njima ne smeta jer imaju dovoljno ciljne mase,ljudi od kojih jos uvijek mogu zivjeti komotno...s obzirom da su njihove marze otprilike 300%.-sreci nema kraja.
Nikada nemojte oprastati ili odustajati od onoga za koje ste dali novac,znam da ponekad nije vredno zivaca ali to je njihov cilj-da odustanete !!!

...i ne mogu da skontam ono "neljubaznost i fizicki kontakt...." ???

Ako je on neljubazan zasto bi ja bio ljubazan ??? :kuc:

..... :hi: ......... :shake:

Povratak na vrh

PostPostano: 04 srp 2012 15:32 

Karo - sve je to prava istina i od sada bez potpisa ne kupujem bilo kakvo sranje..., zelen sam bio, ali sam sada sazrio...

Njihova druga poslovanica je u Portanovi u Osijeku...
Slučaj drugi....
2-3 dana prije mene jedna cura (znam je) si je kupila isti kompletić i pokazala mi "pilu", ja probo i bio oduševljen..., ma kakve cigarete ovo je raketa...

Ta cura je imala problem s baterijom jer joj je usb ulaz u bateriju "potonuo" u nju i pokušala je u Portanovi isto reklamirati - trgovkinja joj je rekla da mehanička oštećenja su do kupca i da oni za njih ne odgovaraju te da je gurala usb prejako pa je došlo do kvara :kuc:
Jebi ga nije svatko majstor za usb pa da može ugurati nježno... :joj: :joj: :joj: - ajme..., a nije mogla priznati da je baterija loše napravljena...

Uštrekao sam nekako punjač u usb ulaz i izvukao ga na mjesto te je malo brzohvatajućeg ljepila riješilo problem, ali zar to kupac mora kemijati da bi osposobio bateriju...!!??? BTW baterija je bila napunjena drugi puta i to se dogodilo....

No da se ja vratim na moj problem s baterijom...

Ujutro danas sam izmjerio napon na bateriji koja je recimo poluprazna ili polupuna za optimiste i stvarno napon je bio gotovo pun 3,5V, a meni i dalje nije jasno zašto baterija šteka i zašto junački ne "pali" atomizer...
Ništa..., čačkam ja po njoj, stružem kontakte.., mrduckam, drndam.., i ajd uzmem mali odvijač i da vidim da li se može taj kontakt dignuti..., ko na kompu kad ti od prašine, koječega nakon nekog vremena sata zašteka...., odignem +pol (krugić) na bateriji i probam - ništa mrtvo.., ispirim, vratim ga na mjesto, obrišem, navrnem CE4 i mazne me para ko da sam jučer kupio bateriju..., aleluja..., digla se iz mrtvih..., dakle baterija zaista radi tek nakon moje intervencije, ali je kontakt negdje bio zakazao i pitanje je dokle će isti durati....

Svakako za reklamaciju.., koju u Maxelu nisu priznali, a nije prošlo niti mjesec dana....

Sramota, sramota, sramota !!! Eto..., nadam se da je iz mog istustva svatko po nešto naučio.., no još sebi ne mogu doći od takve neljubaznosti i prokletinje trgovaca..., jebali bi se za kunu, a kad im se suprotstaviš žele te i fizički odstraniti...SRAMOTA...

Uostalom malo mi je falilo da mi prekipi i da pometem cijelu radnju..., a onda bi vjerojatno sebi zakomplicirao život.., i navukao tužbu na grbu..., ovako ostao sam hladne glave i mislim da ako itko čita sve ovo dobro će promisliti išta kupiti od njih...
Baterije su bez potpisa.., tekućine bez deklaracije i imena proizvođača, samo upozorenje da se drže podalje djece, pa čak ni sastav PG, VG, samo jačina....i aroma....

Ako su na ovaj način izgubili bar 10 stalnih kupaca super - veča im je šteta nego da su mi uvažili reklamaciju..., sretno im bilo, ne vidio ih više u mom životu.... :finger:

The world will know that free men stood against a tyrant, that few stood against many...

Povratak na vrh

PostPostano: 04 srp 2012 16:37 

Nešto slično, ali manje nasilnu verziju ove priče doživio sam kada sam tek počeo pariti i to u eldi.hr. Kupio sam kod njih ego-t set i unutra dobio dva tank atomizera. Nakon 2 dana, oba su imala miris spaljene gume. I otišao ja reklamirati. Na to mi je čovjek koji tamo radi nakon pola sata natezanja zamijenio jedan od dva komada (drugi nisam ponio).

Sljedeći dan, opet ista priča- atomizer smrdi da boli glava. I opet ja kod njega i ispričam mu da to nešto ne valja. On se na to počne derat na mene, da što ja od njega pravim budalu. Da ja sada želim i drugi atomizer zamijenit. Da to kao nije onaj koji mi je zamijenio nego onaj stari koji sam dobio u setu. Onda mi je počeo dokazivati tu teoriju sa nekom kao razlikom u boji ovih koji su u setovima i ovih koje on prodaje (ma koliko ja gledao razlike nije bilo). I tako nakon sat vremena natezanja odlučio sam uzeti giantomizer od njega s mišlju da će to biti bolje.

I stvarno je. Giantomizeri su mi radili i po 3 tjedna uz malo čačkanja po njima. Općenito ono što želim naglasiti u ovom postu je da sa eldom ne treba imati posla iz više razloga:
1. rade budalu od vas
2. nemaju prodajno mjesto nego se nalazite sa njima po gradu i UVIJEK kasne min. 30 minuta
3. prodaju šitnu robu
4. neljubazni su
5. od cijene boli glava
6. ne uvažavaju reklamacije

I da, imao sam još jedan slučaj koji me primorao da pronađem neku alternativu eldi (samo za njih sam znao, a tada su samo oni i oni na savskoj bili u Zagrebu). Naime, dogovorio sam se sa čovjekom iz elde da mi za tjedan dana nabavi 30 ml vanilije jer je tada nije imao i zbog toga sam ja uzeo 10 ml neke xy tekućine. Nakon tjedan dana, kada su sve moje zalihe otišle zovem ja njega i tražim ga da se nađemo, na to sam dobio odgovor da on sunča muda u Crikvenici te da se vrača prekosutra. Ja reko ok. Do prekosutra ću izdržati, još sam imao koji ml u nekim starim bočicama. Došlo je i to prekosutra, i opet ja na telefon, a kad ono, on u Splitu. Na to sam ga sterao tamo gdje mu je i mjesto i našao parilicu.hr u kojoj je stvarno osoblje kulturno, proizvodi kvalitetni, roba se vrača bez problema.

Nadam se da je nekome od početnika ovaj post pomogao.
P.S- nakon kojih tjedan dana od našeg zadnjeg razgovora, nazvao me čovjek iz elde kako bi mi javio da ima 30 ml vanilije...LOL

Povratak na vrh

PostPostano: 04 srp 2012 17:21 

@Fekijevac

Još do jučer na stranci..http://parilica.hr/e-cigarete-trgovine bila je i ova Maxel u Osijeku - Reisnerova ulica..., pa sam mislio da je to slučajno njihova trgovina...., no nije..

Nazvao sam kontakt broj 092xxxxx sa strane "parilice" i rekli su mi da to više nije njihovo prodajno mjesto i da s njima više nemaju nikakvog posla...
Opisao sam mu što me muči i što sam doživio, čovjek se krstio i rekao je da je to definitivno slučaj za reklamaciju i da bih dobio novu bez problema..., no nisu svi takvi.. zar ne..., kontam ako si i ti s njima zadovoljan to je dovoljan razlog za preporuku.... :plus:

The world will know that free men stood against a tyrant, that few stood against many...

Povratak na vrh

PostPostano: 05 srp 2012 00:53 

Naravno! Parilica ima moju preporuku uvijek i svugdje!
Na njih nemam apsolutno niti jednu primjedbu, a njihov sam učestali kupac od početka ove godine. Jednom sam kupio kod njih grijač koji nije davao paru (jedan od masu njih koje sam kupio), došao nazad i dobio novi grijač plus tonu isprika. Tako se to radi! :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 05 srp 2012 01:05 

ja sam kupio u maxelu bateriju koja je totalno umrla nakon dva tjedna i nakon doslovna dva sata prepirke sa njima jedva su mi je zamjenili i to nebi da im nisam doslovno bacio tu bateriju na stol i racun i reko da im poklanjam to sada te koliko im jos novaca moram dat da bi bili sretni. zanimljivo objasnjenje njihovo je da sam sprzio bat jer sam stavio dual coil cart sa hc-a i to onaj s njihovim logom i nudii su mi jos punu vrecicu istih koje oni imaju jer navodno svaki sprzi bateriju neznam sta rec na to

Povratak na vrh

PostPostano: 05 srp 2012 01:08 

Cos je napisao:
ja sam kupio u maxelu bateriju koja je totalno umrla nakon dva tjedna i nakon doslovna dva sata prepirke sa njima jedva su mi je zamjenili i to nebi da im nisam doslovno bacio tu bateriju na stol i racun i reko da im poklanjam to sada te koliko im jos novaca moram dat da bi bili sretni. zanimljivo objasnjenje njihovo je da sam sprzio bat jer sam stavio dual coil cart sa hc-a i to onaj s njihovim logom i nudii su mi jos punu vrecicu istih koje oni imaju jer navodno svaki sprzi bateriju neznam sta rec na to

Nisi rekao svoju visinu i težinu :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 05 srp 2012 01:15 

pa da prolazi to tako samo oprez :cop: na kraju ce bit da mi vrsimo teror nad njima

Povratak na vrh

PostPostano: 05 srp 2012 13:22 

Ma trebamo mi otvoriti dućan, to bi ih uništilo do kraja! :hihi:

Povratak na vrh

[ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.