Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 07 ožu 2021 23:06. Sada je: 07 ožu 2021 23:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 48 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Naslov: Re: Vata i ostalo...
PostPostano: 23 lip 2015 11:31 

pa kaj onda , shaljem drugu ili ne ?

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 23 lip 2015 11:39 

Znas ti kaj moras poslat...javil sam ti se na mail...odo se davit u old captainu da ispraznim tank a onda ga ponovno natocit da ne curi,ja to mogu,ja to mogu,cu cu....lol

EDIT: evo potrošio 10min laganici iglom i natočio ga, u dimnjak nabio papira da vidim dal igdje koja kap curi...naravno da je procurilo par kapi jer sam ja sivonja mora zadnjih pol militra natočio "prerano" dok se nije ozračilo, do tada sve suho, curenja nema....dakle može se, s malo zajebancije...prije mi je trebalo manje od 10min da ga natočim i obrišem sve što je zacurilo, al neka:D vidi se da se može

EDIT2: sad mi je slabo jer sam skefal tank nabrzaka samo da vidim dal se može...ajd bok

Povratak na vrh

PostPostano: 24 lip 2015 16:22 

stigao mujo danas, nabrzaka nafilal, mislim da sam malo čak pretvrdo al čemo vidjet...ima šmek za sada neki po vati, al drugačiji od ostalih...dat ću mu šansu pol tanka tank pa ako će ostat isto idem na tanje

Povratak na vrh

PostPostano: 25 lip 2015 19:15 
Moderator

Mujo vatu ne smiješ pretvrdo nabijati jer ona dodatno nabubri kada se napije tekućine pa počne goriti.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 lip 2015 21:12 

spavle je napisao:
Mujo vatu ne smiješ pretvrdo nabijati jer ona dodatno nabubri kada se napije tekućine pa počne goriti.

Slažem se.
I kroz coil i dio koji ide do kanala ili u kanale ovisno o atiju, trebalo bi izgledati nekako rastreseno, prozračno. Ne mogu naći pravu rijeć, al valjda se razumije. Kad na oko izgleda da je moglo i više pamuka, to je to. Kad dođe u dodir sa tekućinom vidjet ćeš kako brzo vuće i natapa. I da, nabubri. Nakon desetak ml opet padne, al onda ga ja otprilike i mijenjam za novi.
Kroz coil ipak nemoj staviti premalo. Mora i dok je suh dirati sve namotaje. Tako se bar meni pokazalo najbolje.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2015 12:32 

meni stigla koh gen do sa ft-a. nebo i zemlja naspram lole.. okus je bolji definitivno, ali najbitnija razlika je da mi kayfun sa zamjenskom bazom sa ft-a vise ne curi. ta baza ima dublje kanalice i trebalo je bas natrpat lole da nebi curilo, ali to onda opet moze bit lose.. sa ovom sam probao stavit koliko bi i stavio na orig. bazu od kfl+ v2 i nije uopce curio. da sam tako sa lolom imao bi poplavu..

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 24 ruj 2015 23:05 

Evo znaci i nakon skoro dvije godine beauty kiss iz spara je i dalje jako dobra vafa,u medjuvremenu probao muji-ok je al je moram bas na tvrdo nagurat jer se slegne kad se natopi likvidom i recimo kad se natopi onda se nekako okameni,ako hocu prislonit vatu na coil ona se ne lijepi za coil (natopljena naravno)...po svojstvima podsjeca na lolu,razlika je sto daje aromu a ne osjecaj gutanja zileta,po pitanju arome nemam primjedbe

I narucim pred vise od dva mjeseca jos mujota sa gb i doslo tek pred tjedan dana...kad ono nutra koh gen do (wtf?!)

I evo guram je u tileta,popareno 2 tanka na dan zadnjih par dana,brzo se dobje,nakon desetak uvlacenja aroma dobi punocu,sve 5,al najbitnija stavka-ne skuplja se kad se natopi likvidom,one price kak vata bubri to jos nisam ni s jednom dozivio-kak vi drugi to dobijete ne kuzim

Ono sto mi smeta kod obje ta pakiranja u listicima,slojevita je a ne nafuflana i to otezava rolanje vate,ali zeo tako jer mi lakse odrezat od listica kolko mi treba

Povratak na vrh

PostPostano: 28 ruj 2015 20:10 

koristim samo one loptice vate sa FT 0.88$ 5 loptica, jednu lopticu imam oko 2 tjedna, jednostavna za radit sa njom i sve, ne trebam rezat točno kao muji (koju isto imam ali nikad ju nisam uspio ugurat bez da ju pokidam)

https://www.fasttech.com/products/2588100
ili
https://www.fasttech.com/products/3033/10010581/1910600

Povratak na vrh

[ 48 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.