Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 13 pro 2018 09:43. Sada je: 13 pro 2018 09:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Ego cartomizer
PostPostano: 17 ožu 2011 00:13 

slika
Imam ga od petka, za sada sam jako zadovoljan, daje jako finu aromu, puno puno pare, cak mi ni cleartomizer nije tolko pare davo, rezanje grla zadovoljavajuce, i sto je najbolja fora ne trosi tolko puno tekucine, ko prosjecan atty, cak na 510 vise trosim nego na tom. Trenutno moj odabir #1, hvala Lis, iako on nije bio zadovoljan, a nisam ni ja upotpunostio bio prvi dan ali ko da se razradio ili sam se ja naviko ali za sad je vrhunska parilica. Rok trajanja tek cemo vidjeti, ali izgleda prilicno izdrzljivo. Na prvu ruku sam se zacudio njegovom glomaznom izgledu ali se savrseno uklopio u moj MOD. Ocjena 8/10 (nije 10 od 10 da dam mogucnosti ako dodje nesto bolje a vjerujem da bude, vidjet cemo rn4075 kak se ponasa kad ga dobim za 2 tjedna)

Povratak na vrh

Naslov: Re: Ego cartomizer
PostPostano: 19 ožu 2011 01:34 

Ja sam jedne naručio od HG-a, a druge od HealthCabin jer izgledaju različito pa me zanima kako će se ponašati. Nadam se dobrom iskustvu :hi:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 ožu 2011 10:16 

sad imam i rn4075 i nije nish u usporedbi s ovim :) jako dobra stvar... budesh vidio, ak ti nebu valjali znas kome poslat na degustaciju :)

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2011 22:13 

Da opišem iskustvo s 4 dosadašnja eGo karta i to iz HG-a i Ivapoura
1. Jedan je počeo dobro raditi, ali nakon dva dana počeo slabije(ovaj je iz HG-a)
2. Dva sam napunio preko 1.0 ml i oupće nisu htjeli raditi. Četvrti sam malo napunio i taj radi ludilo! Već četvrti dan! Najbolje od svih grijača što sam do sad probao.(ova tri su iz Ivapoura)

Stigli su mi i iz Healthcabin, ali ih još nisam probao. Kad budem, javim iskustvo.

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2011 23:36 

Ja sam poručio komplet od 5 kom od iVapoura, probao sam samo 2.
Ne znam, nekako mi ne odgovaraju, kada se napune i počnu da rade: pare kao blesavi, ali mi to ne traje dugo. Nekako ne daju isti intezitet pare dok su puni, tečnost koju na eGo-T i Clearomatizerima parim sa užitkom na Cartu moram da razblažim: nekako je prejaka. Stalno mi vlaži na kontaktu sa baterijom pa moram svako malo da brišem... Clearomatizeri su više po mom ukusu.

slika

Povratak na vrh

[ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: