Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 29 lip 2017 02:12. Sada je: 29 lip 2017 02:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov: Re: O neredima na stadionu
PostPostano: 18 stu 2014 09:49 
Moderator

Nisam primjetio da je ijedna od ovih doletija u teren, osim toga to je bilo plačeno u dnevno političke svrhe u tom trenutku.
Ne vjerujem da bi danas Split to priredio recimo za iste osobe u svečanoj loži.
I nemojmo miješati tadašnje proslave sa današnjim huliganima. Ovo je prva tekma u Splitu 2 mjeseca nakon Oluje.
I zna se, što se tada slavilo, a ovo neki dan je namjerni vandalski čin što si i sam priznao, da bi se nekome napakostilo.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2014 10:11 

Max_ZG je napisao:
Nisam primjetio da je ijedna od ovih doletija u teren, osim toga to je bilo plačeno u dnevno političke svrhe u tom trenutku.
Ne vjerujem da bi danas Split to priredio recimo za iste osobe u svečanoj loži.
I nemojmo miješati tadašnje proslave sa današnjim huliganima. Ovo je prva tekma u Splitu 2 mjeseca nakon Oluje.
I zna se, što se tada slavilo, a ovo neki dan je namjerni vandalski čin što si i sam priznao, da bi se nekome napakostilo.

oprosti znači postoji kad se može a postoji kad ne??tu nije bilo žena i dijeca?
ista osoba na istom mjesto koja radi istu stvar u jednom trenutku je OK u drugom je huligan?
i ta riječ huligan je nešto s čime šopaju ovce u ovom dijelu svijeta kao npr u drugom dijelu svijeta s pojmom terorist...
može mi netko objasniti kako se postaje huligan??
zapališ baklju pa si huligan?
uzvratiš nekome tko te u robocop odijelu napada s palicom?
vas smetaju baklje ne smeta vas Za dom spremni i Ajmo ustaše?
taj dio navijača je OK?
Mi došli ovjde iz Minken podržati naša reprezentacija koja najbolja na planet...to je super kad plavuša izgovori u mikrofon koja toliko voli i cijeni svoju domovinu da nije naučila jezik...

nisam priznao da je vandalski čin nego da je vrsta pobune kaj rade navijači u cijelom svijetu od kad su FIFA i UEFA zabranili baklje...
baklja nije pala u teren jer nije bilo nadrkanih debila s pendrecima koji su dobili naredbu da svakoga uhapse zbog paljenja baklje....
a o Splitu bi isto imao puno toga za reći ali to nije tema...

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2014 10:26 
Moderator

Ja ne kužim što si se ti toliko napalio u obrani nečega što svatko normalan osuđuje.
Ne znam jesi li ikada vidio nekoga s opekotinama od tih baklji. Ja nažalost jesam, i nije lijepo vjeruj mi.
Čovjek je zbog gangrene i dubinskih opekotina skoro ostao bez ruke, a kako mu danas izgleda bolje ne opisivati.
Drugo neznam jesi li kada vido na smrt pregaženu djevojku. Ja jasam i pamtit ću to do kraja života.
A kad ta rulja počne bježat ne gleda koga će pogazit.
I sve dok će mene netko na blagajni za karte pitati za koga navijam i onda odrediti gdje smijem sjesti na utakmici i sve dok postoji mogućnost da neki frustrirani idiot zaviori baklju meni ili bilo kome na za vrat, ja na stadione ne idem.
Atmosfera na tekmi može biti dobra i bez pirotehnike, to ti dokazuju Medvjedi u Domu sportova.
A te nekakve "scenografije" "bakljade" i ostala sranja nek pale doma i u svom dvorištu.
Toliko od mene, više neću odgovarati.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2014 10:52 

Max_ZG je napisao:
Ja ne kužim što si se ti toliko napalio u obrani nečega što svatko normalan osuđuje.
Ne znam jesi li ikada vidio nekoga s opekotinama od tih baklji. Ja nažalost jesam, i nije lijepo vjeruj mi.
Čovjek je zbog gangrene i dubinskih opekotina skoro ostao bez ruke, a kako mu danas izgleda bolje ne opisivati.
Drugo neznam jesi li kada vido na smrt pregaženu djevojku. Ja jasam i pamtit ću to do kraja života.
A kad ta rulja počne bježat ne gleda koga će pogazit.
I sve dok će mene netko na blagajni za karte pitati za koga navijam i onda odrediti gdje smijem sjesti na utakmici i sve dok postoji mogućnost da neki frustrirani idiot zaviori baklju meni ili bilo kome na za vrat, ja na stadione ne idem.
Atmosfera na tekmi može biti dobra i bez pirotehnike, to ti dokazuju Medvjedi u Domu sportova.
A te nekakve "scenografije" "bakljade" i ostala sranja nek pale doma i u svom dvorištu.
Toliko od mene, više neću odgovarati.

stvarno mi nije jasno kud si ti otišao i ko je kaj vidio...
mrtvih i ranjenih ima di hoćeš od koncerata do pogođenih pakom u glavu
Medvješčak samo dokazuje prokletu amerikanizaciju i ždreanje i pijenje na trebinama dok se ekipa mlati na ledu ( to je najzanimljiviji dio i svi plješću i odobravaju kaj ne??) svi smo si dobri i slavljenje poraza...
za par godina bu nestalo....
neću ni ja više odgovarati jer mi se neda raspravljati s ljudima koji nemaju argumente nego mrtve djevojke i gangrene (jbt nitko ne bi vozio ni auto ni motor koliko smo takvih mrtvih i ranjenih vidjeli)
e da zaboravio si spomenuti eksplozije modova

LP

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 18 stu 2014 11:30 

Ma nista, slabo, jedan Bogdanov sam prekine utakmicu a tu njih 200-300 ne moze :-)

Sent from my D2005 using Tapatalk

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2014 13:37 

zna se tko je radio nerede, zna se tko je uhićen. preuzeti podatke od talijankse policije i kad dođe kazna HNS-u nek pojedinici odgovorni za kaznu plate.

ne boris se protiv sukera i mamica tako da opstruiras rad i trud decki koji su doslovno ginuli na terenu (napokon)
to moze samo mali um, plitak um.

nisam za izbacivanje reprezentacije iz kvalifikacija, ali da bi mogli kvalifikacije zavrsiti bez "navijaca" mogli bi.
i to su, nije da generaliziram, uglavnom zagrepcani. vidjeli smo svi kako se navija u osijeku, posjecenost utakmice. u rijeci također. jedino su purgeri pametni i oni sve znaju,.

a zapravo šačica hohštaplera

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2014 13:40 
Veliki Cezar splitske podružnice

Ženska odbojka je zakon :zvoncica:

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 18 stu 2014 16:39 

A tek zenski vaterpolo...

Povratak na vrh

PostPostano: 19 stu 2014 09:12 
Administrator

Nakon nereda hrvatskih navijača u Milanu izvršni predsjednik HNS-a Damir Vrbanović veliki je dio krivnje prebacio na organizatora, domaćina Talijane. Ima u tome logike, ali ta ista logika 'ne igra' kada su hrvatski tereni u pitanju. Jasno je da su se Talijani morali bolje pripremiti za susret s hrvatskim navijačima, ali u HNL-u vrijedi drukčiji kriteriji kažnjavanja.

Posljednji primjer iz Zadra jasno govori u prilog toj tvrdnji. Hajduk je zbog bacanja bengalki iz sektora gdje su bili smješteni navijači Bijelih dobio kaznu jedne utakmice igranja na praznom Poljudu, a Zadar je kažnjen sa 20.000 kuna zbog propusta u organizaciji utakmice. I nije se Hajduk žalio na tu kaznu, odradit će je splitski klub na praznom Poljudu protiv Zagreba 29. studenoga. Ali, pouka je jasna. Ako se u domaćim okvirima zalažemo za čvrste kriterije sankcioniranja navijačkih nereda, onda je razvidno da se za taj isti princip trebamo zalagati i kada trebamo podnijeti kaznu na nacionalnoj razini. Jer, u protivnom kazne i primjeri u okviru HNL-a nemaju očekivanu snagu i opravdanost.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 stu 2014 20:19 

Predsjednik RH Ivo Josipović odgovorio je priopćenje prvom čovjeku HNS-a Davoru Šukeru, a dio tog teksta pročitan je i u emisiji Otvoreno na HTV-u, na kojoj se raspravljalo o situaciji u hrvatskom nogometu. Citiramo Josipovićev tekst:

'Naravno da ne podržavam nasilje ni huliganstvo, to sam i jučer jasno rekao, ali nasilje kao iskazivanje nezadovoljstva je vrlo često bila reakcija na probleme koje sustav nije znao ili želio riješiti. Nasilje nikad nije pravi put.
Na čelu sustava, kad je nogomet u pitanju, stoji HNS. Upravo politika HNS-a je dovela do toga da huligani, koji zaslužuju isključivo osudu i sankcije, dobivaju nerijetko i simpatije dijela javnosti jer su percipirani kao jedini koji se bore protiv nogometne močvare. To zapravo i jest najveći krimen vodstva hrvatskog nogometa, to da je antagonizam publike prema njima uzrokovao nedovoljnu osudu javnosti prema huliganima.

Umjesto da nam nogomet bude na ponos, kao što su to naši reprezentativci, huligani s jedne i vodstvo saveza s druge strane, dovode nas do toga da strepimo od svake iduće nogometne utakmice. UEFA je vrlo strogo dala do znanja da je protiv toga da se politika miješa u nogomet. Ja sam osobno s tim suglasan, jer pokazalo se da nogomet puno bolje funkcionira kad se politika izmakne u stranu te pruži potporu kad je to potrebno. Na žalost HNS od lokalnih saveza, pa do samog upravnog odbora i dalje prije svega vode političari. I to, u velikom broju, gotovo isključivo pripadnici jedne političke stranke.
Nisu samo huligani ti koji pokazuju nezadovoljstvo radom saveza. Publika je napustila nogometne travnjake u Hrvatskoj. Doživjeli smo to da se utakmice reprezentacije u kojoj igraju možda i najbolji nogometaši u povijesti hrvatskog nogometa bojkotiraju. Imamo prazan Maksimir, negodovanje Poljuda, Kantride, Osijeka. Jasna je to poruka onima koji ju žele čuti. To su problemi s kojima se savez ne želi nositi. Uvođenje demokracije u izbor čelnih ljudi u nogometnim strukturama, kreiranje zakona o sportu i zakona o navijačima koje će biti moguće neselektivno provoditi. To je pravi put.

Građanima je izrazito stalo do stanja u hrvatskom nogometu, no na nikakav način ne mogu utjecati da se to stanje promijeni. Vodstvo HNS-a ne traži suradnju, ni od mene niti od građana RH. Oni traže da ih bespogovorno podržimo i plješćemo im. Pljesak Modriću i Rakitiću da, Šukeru i Mamiću na žalost ne'.

Dalmatinski portal.hr

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Povratak na vrh

[ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: