Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 06 tra 2020 22:17. Sada je: 06 tra 2020 22:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: OI 2012. London
PostPostano: 12 kol 2012 19:09 
Administrator

Shaka Zuluf je napisao:
Čestitke komšijama na zlatu u vaterpolu!

Mi smo osvojili bronzu, ne znam da li je neko od vas gledao utakmicu: ja, bez preterivanja, nisam nikada gledao nešto slično...

Zasto? Sto je bilo?

Povratak na vrh

PostPostano: 12 kol 2012 19:54 

Ludnica :) Jedan po jedan igrač nam je isključivan, svirano nam je nekih 10 kontra faulova. Posle 3 četvrtine je bilo 11:8 za Crnogorce. Do kraja meča su nam isključili 6 igrača, oba trenera... da smo igrali produžetke morao bi rezervni golman da uđe kao igrač. Ali nismo igrali, jer su momci dobili zadnju četvrtinu sa 4:0 :D :yes:

Najčudnije je što takav kriterijum sudijskog para Grk & Žabar nije bilo nikakve potrebe: jedini da kažem baš oštar duel su imali Udovičić i Zloković 20 sekundi pre kraja meča, sve ostalo ide pod standardno za vaterpolo...

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 12 kol 2012 20:29 

Nešto slično se odigralo u rukometu. U zadnjih 5 minuta četvrtfinala utakmice Španjolska - Francuska - Španjolcima nisu svirana barem 2 sedmerca i poništen im je čist gol. Tu tekmu je Španjolska bila bolja i trebala dobiti, ali su si dopustili sa uđu u zadnjih 5 minuta u egal sa Francuzima i to je bio kraj. A cijelu tekmu su im bušili obranu kao da je od sira.
Čestitke susjedima na Olimpijskoj bronci!

Povratak na vrh

PostPostano: 12 kol 2012 23:41 

Samo još da dodam totalno ignoratski odnos hrv. novina i televizija koje uopće ne spominju uspjehe naših susjeda iz zemalja bivše Jugoslavije. Ovo se ponavlja već ne znam koji put i ne sjećam se da je itko od "grande domoljuba" reagirao... Žalosno, ali za sjajne rezultate ostalih nacija bivše Juge moramo koristiti internet ili čitati njihove portale.
I da, ako nekog baš zanima, to me poprilično smeta. Jer svakako su mi bliži Udovičić i Zloković od tamo nekog McDreka-Špeka...
Ali već smo očito naučili da je zaborav jedina konstanta u domaji. Kao što smo zaboravili igrati protiv Francuza, pa su se tri naša vanjska napucavali i pravili prekršaje u napadu (u trenutku dok moramo stizati rezultat i kad je od naših 10 golova 8 zabilo krilo!) umjesto da igramo preko krila kojima jedino priznajem da su najbolji na svijetu. Da bi nam vanjski to postali, moraju imati IQ veći od 60, što ovi očito nemaju...

Povratak na vrh

[ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: