Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 06 tra 2020 23:10. Sada je: 06 tra 2020 23:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Hrvatska - Španjolska
PostPostano: 16 lip 2012 23:26 

Ajmo kladioničari, treneri i golgeteri!!!!
Kako bi vi postavili utakmicu sa svjetskim i europskim prvacima?
Da li bi očito umornog Jelavića izostavili iz momčadi? Ili možda Mandžukića? Ne bi li Niko Kranjčar trebao igrati od početka? Ima li mjesta za Eduarda u prvih 11?
------------------------------------------------------------------------
Bez puno objašnjavanja, igrao bih neku od varijanti 4-5-1 sustava s jednim napadačem, Kranjčarem u prvoj postavi, jer bi to dalo dodatnu sigurnost i slobodu Modriću. Isto tako ga ne bih stavio na mjesto def. veznog što nažalost u zadnje vrijeme igra i u klubu i u reprezentaciji, nego na mjesto ofenzivnog veznog, praktički polu-špice... Još je za razmisliti da li bi bilo dobro početi s Eduardom, pa ga mijenjati Mandžukićem. Mandžo je killer, ali je dobio gadan udarac u prvoj tekmi i osobno smatram da nema snage za kvalitetnih 90 minuta.
Mislim da se možemo lakše nositi sa Španjolcima, nego sa Talijanima i da trebamo igrati na kontre sa što manje dodira s loptom i puno više pucati na gol izvan 16m. Inače je odlika cijelog prvenstva da gotovo nema šuteva izvan 16m i da je kvalitet EU nogometa gadno opao u zadnjih 10 godina. Postoji i opcija Pranjić/Šimunić, ali nisam siguran kako bi to funkcioniralo - bi li se Pranjić mogao nositi u defanzivnim zadacima sa Španjolcima? U slučaju opcije sa Pranjićem, ne bih vadio Kranjčara van već Rakitića!!! Meni osobno se uopće nije dojmio i imam dojam da koči i Modrića pa čak i Srnu svojom prevelikom slobodom u igri...

Povratak na vrh

Naslov: Re: Hrvatska - Španjolska
PostPostano: 17 lip 2012 08:21 
Moderator

Jelavić, pitanje je taj tip, dobro igra u klubu, ali tamo dobija puno loptih pa se može loptati.
U repki to nije slučaj, pa ne spada ovamo-dakle DUDU.
Kranjčar mora igrati umjesto Rakitića, za kojeg imam bolji zadatak.
No, sve na stranu, nema šanse dobiti.
Dakle moja zamisao je poslati Rakitića frendu iz Seville Negredu i nek se dogovore za rezultat.Vrlo dobra taktika po meni, pa i jedina moguća da idemo u 1/8 finala. :hi:

Povratak na vrh

PostPostano: 17 lip 2012 08:26 
Administrator

Uh od deset utakmica Spanjolska bi dobila devet. Ajmo onda odmah igrati desetu. :lol:

Po meni je potrebno postaviti momcad koja ce igrati ostro i muski. Obrana visoko 25 - 30 metara i cijela momcad postavljena usko na 30 metara. Znaci u obrani smo gusto izmedju nasih tridesetog i sezdesetog metra. Potrebni su nam brzi igraci obrane ... kojih bas i nemamo. Pranjic bi bio dobra opcija kad nebi bio tako tanak u obrambenim zadacima. Simunic nebi trebao igrati. Zadni vezni naravno Vukojevic koji odradi strasno puno nevidljivog posla. Ispred njega plemeniti igrac Rakitic. Dalje Kranjcar i Modric. U napadu dva igraca ... Olic bi nam zlata vrijedio. Postavio bi Mandjukica i Kalinica. Bojim se da Eduardo nebi dobivao lopte koje mu trebaju, bas kao ni Jelavic.

Jedino me zanima kako bi se Badelj snasao u ovakvoj tekmi.
Eh da nam je Tomislav Ivic ... on bi znao.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 lip 2012 08:53 
Administrator

Da jos dodam.
Zadnja cetvorka: Srna, Corluka, Shifo i Strinic. Ali ako se ta cetvorka povuce na 16-17 metara kako ima obicaj, Spanjolci su vec dali pola gola.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 lip 2012 12:39 

U obrani trebamo igrati čvrsto, a u napadu dati gol! :rotfl:

Mislim da ćemo odigrati dobro ako ne budemo gubili u prvom poluvremenu. Štoviše, možemo ih i pobijediti ako obrana bude funkcionirala.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 lip 2012 12:54 

Po meni nije bit u obrani nego u napadu. Jer 0:0 ili 1:1 nam bas i ne ide na ruku. Igrao bih totalno napadacki dok ne zabijemo 2 gola. Mislim cak da je to nasa prilika jer oni nece srljati, a gol ce nam vjerojatno dati.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2012 00:09 

Corto_1973 je napisao:
Po meni nije bit u obrani nego u napadu. Jer 0:0 ili 1:1 nam bas i ne ide na ruku. Igrao bih totalno napadacki dok ne zabijemo 2 gola. Mislim cak da je to nasa prilika jer oni nece srljati, a gol ce nam vjerojatno dati.

Zadnji koji je rekao da se protiv španjolaca neće braniti več igrati napadački bio je Kruno Jurčić.... i svi znamo kako se proveo :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
I zabili su 2 gola, nema šta :rotfl: :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2012 08:40 

Spanjolska obrana ostavlja dosta prostora kojeg brzanci tipa Olic mogu savrseno iskoristiti. Nazalost Olica nema. Ako se povucemo na 30m od naseg gola fasovat cemo 5 komada. Treba stajati na 60m i napadati njihovu zadnju liniju i veznjake. Kako kaze Kinta razmak medju linijama max 30m. I samo bez straha, nisu Alieni!

Sent from my U8650-1 using Tapatalk

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2012 08:50 
Administrator

Ćiro Blažević:

Treba jasno reći: Modrić protiv Italije nije igr'o!

Modrić je jedan od najvećih igrača svijeta, njega traži Mourinho, njega traži Ferguson, on može ići kuda hoće. Zato ne smije onako odigrat. On je protiv Irske odigrao diskretno, ali izuzetno efikasno i mi smo bili dominantni. Ali ako on nije u utakmici prešo jednog, dvojicu, trojicu, ako nije dao pravu loptu, to onda nije to. Jer on kad krene, gdje god krene, desno ili lijevo, ostavlja protivnika za sobom. On kreće tako naglo, ima tu startnu brzinu i nikako da je iskoristi. To je očito nešto psihološke naravi, nije on zaboravio igrat.

Mi smo u prvom poluvremenu igrali slabo jer on kao dirigent nije davao impulse. Ne možeš na taj način bit to što si predodređen po kapacietu da budeš. I zato svima kažem. Mi moramo pobijedit Španjolsku i mi je možemo pobijedit! Ali Luka, probudi se! Jer oni tamo imaju jebenog Luku, imaju opasnog Luku da ne može bit opasniji - onog Iniestu! Ako naš Luka ne odgovori tako kao što ovaj s druge strane govori, mi smo u banani. Luka je ključ! Svi ovi drugi igraju dobro u pičku materinu, Jelavić se će dignut, moj Mandžo je pokazao da ono što sam mu ja još u Zagrebu predvidio prije četiriri godine, ali Luka je glavni!

U drugom poluvremenu smo bili bolji, a za to ima više objašnjenja. Talijani tradicionalno padaju u drugom dijelu, tu isto treba potražit razlog, ali činjenica je da smo mi u drugom poluvremenu bili dominantniji. I Luka se je isto malo digo, ono, pređe jednog drugog, opali po golu... Pa to je trebao barem deset puta u utakmici napravit, kapacitet kakav je.

Bliži se kraj prvog kruga, ali nemojte sasvim zaboravit Irce! Ja mislim da Irska ne može otić s ovog EURA bez da je nekom poremetila račune. Po zakonu velikih brojeva, oni moraju nešto napravit. Mi svoju sudbinu držimo u svojim rukama, mi smo u stanju napravit taj podvig i cijela nacija očekuje taj podvig jer imamo kapacitet za to. Ali Luka probudi se! Šta si tolko samozatajan? Prođeš jednog, dvojicu i opali. Tako ti Luka moraš igrat! A ne da daješ loptu prvom do sebe!

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2012 09:36 

Slazem se. I jos pozvati Zutog da se skine i pokaze Iniesti kako rola Maradona! Ciro, majstore!

Sent from my U8650-1 using Tapatalk

Povratak na vrh

[ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: