Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 25 kol 2019 07:35. Sada je: 25 kol 2019 07:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 144 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Chemtrails
PostPostano: 30 ožu 2015 17:34 

Što više čitam tvoje postove Lemi, činiš mi se jako neozbiljan i percipiraš krivo, recimo misliš da je razlika u jednoj rečenici i cijelom tekstu kojeg ti staviš ? Što da je cijeli tekst napisan evo da se nitko ne uvrijedi o mojoj majci sa riječima hvale ,a na kraju piše da je ku*va? ne znači li to nešto? da je upravo ta rečenica najbitnija u cijelom tom tekstu? tako i u tvome vrhunski znanstvenom mega pro ikada radu napisano svašta a na kraju kao što sam ti već rekao nije ništa rećeno, pa daj jesam mozda mlad ali glup nisam sigurno. Tvoji argumenti su neke polu tvoje priče dok o mojim argumentima govore ljudi diljem svijeta,uključujući i sjednicu UN-a,i povelju UN-a, i prekobarske vojske no to je taj anti-anti stav.
A nešto kao paukova mreža i paukova mreža se uvelike razlikuje. Da ti dokažem, ja tebi dam nešto kao 100€ a ti meni daj pravih 100€ jer to je IDENTIČNO ? :conf:

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ožu 2015 17:50 

rootsandculture je napisao:
Što više čitam tvoje postove Lemi, činiš mi se jako neozbiljan i percipiraš krivo, recimo misliš da je razlika u jednoj rečenici i cijelom tekstu kojeg ti staviš ? Što da je cijeli tekst napisan evo da se nitko ne uvrijedi o mojoj majci sa riječima hvale ,a na kraju piše da je ku*va? ne znači li to nešto? da je upravo ta rečenica najbitnija u cijelom tom tekstu? tako i u tvome vrhunski znanstvenom mega pro ikada radu napisano svašta a na kraju kao što sam ti već rekao nije ništa rećeno, pa daj jesam mozda mlad ali glup nisam sigurno. Tvoji argumenti su neke polu tvoje priče dok o mojim argumentima govore ljudi diljem svijeta,uključujući i sjednicu UN-a,i povelju UN-a, i prekobarske vojske no to je taj anti-anti stav.
A nešto kao paukova mreža i paukova mreža se uvelike razlikuje. Da ti dokažem, ja tebi dam nešto kao 100€ a ti meni daj pravih 100€ jer to je IDENTIČNO ? :conf:

Roots, sa tobom je bespredmetno raspravljati.Anti protiv svega što ti se ne uklapa u zavjeru veličine Univerzuma.
Ali ne brini, ovo je moj zadnji post na bilo koju temu koja je iole vezana uz ovu tematiku.
LP :avion:

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ožu 2015 17:57 

Znači nije istih 100€ ? :lol: samo si dokazao da nije isto kao € i pravi € :) ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ožu 2015 18:05 
Administrator

Lemi_O2 je napisao:
Roots, sa tobom je bespredmetno raspravljati.Anti protiv svega što ti se ne uklapa u zavjeru veličine Univerzuma.
Ali ne brini, ovo je moj zadnji post na bilo koju temu koja je iole vezana uz ovu tematiku.
LP :avion:

Lemi mislim da si vec jednom iskoristio tu opciju u ovom topicu :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ožu 2015 18:34 

Jel mi moze neko od vas panicara objasnit kak se uz tolko teorija megazavjera civilizacija razvila kolko se razvila? Kak se populacija od 1900 g. sa 1.8 milijarda do danas popela na 7 milijarda. Ne zaboravite 2 svijetska rata i razne diktatore koji zajedno smanjili populaciju za stotine miliona. Pa razne bolescine koje su ju smanjile za milione, a iskorjenjene su cijepivima koja vjerojatno takoder smatrate teorijom zavjere.....
Neda mi se dalje......

# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ožu 2015 19:37 

flux je napisao:
Jel mi moze neko od vas panicara objasnit kak se uz tolko teorija megazavjera civilizacija razvila kolko se razvila? Kak se populacija od 1900 g. sa 1.8 milijarda do danas popela na 7 milijarda. Ne zaboravite 2 svijetska rata i razne diktatore koji zajedno smanjili populaciju za stotine miliona. Pa razne bolescine koje su ju smanjile za milione, a iskorjenjene su cijepivima koja vjerojatno takoder smatrate teorijom zavjere.....
Neda mi se dalje......

Otvori temu pa tamo pitaj.....

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ožu 2015 20:46 

Tema su chemtrailsi. Chemtrailsi su teorija zavjere. Znaci pitanje je u dobroj temi!
Nisam ni ocekivo normalan odgovor tak da nije bed ;)

# Ithaka, kayfun lite, oddy, T3s

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ožu 2015 21:07 

flux je napisao:
Tema su chemtrailsi. Chemtrailsi su teorija zavjere. Znaci pitanje je u dobroj temi!
Nisam ni ocekivo normalan odgovor tak da nije bed ;)

Tema je pogrešno nazvana,nažalost, kada bi gazda to promijenio zvala bi se geoinženjering a to nije teorija zavjere.
I onda bi možda bilo manje zabuna, od ljudi kojima je hrt sve u životu, jer ako mediji kazu da je to chemtrail teorija zavjere onda je sigurno tako,a to što ne kažu geoinženjering i što je to, nema veze.
A logika ti je tema je dna 40 to je mod, onda jel vamo v5 ima mogućnost subohma? :conf:

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ožu 2015 21:18 
Administrator

flux je napisao:
Znaci pitanje je u dobroj temi!

Nije, jer nisi ni postavio pitanje u vezi chemtrailsa.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ožu 2015 21:28 
Moderator

flix..... ma neću, .... pusti ih nek se zabavljaju, teorije zavjere ionako služe samo za zabavu

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

[ 144 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: