Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 pro 2019 21:52. Sada je: 14 pro 2019 21:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Rothschild
PostPostano: 28 ožu 2014 22:17 

e da...

Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2015 21:33 

Opa, kaj serete onda po chatu da nije ovo nije ono,pa tu sve piše ko ima malo matematickog znanja neka zbroji 1+rotchschild+rockafeller sve je jasno kao dan.
Avion je nestao pod palicom drugog navedenog.
Ovi židovi imaju veze sa pravim takozvanim žiovima 0.000001% , ili prevedeno nemaju veze sa njima nikakve.
Ne postoje više teorije zavjere, internet je prevelik za skrivanje, tako da imate istinu i laž (nije moja istina nego je svačija)
A i ove obitelji su (ima ih još nekolicina) već opće poznate po tome što rade što su radile i kako su to radile i na koji način se to sve odigrava,ali svi se prave nešto nezainteresirano,kao da njih to ne tiće ?! ljudi moji pa di držite novce ? kome dajete novce ? za koga rade banke i političari ? za sve obitelji svijeta ili sve obitelji svijeta rade za par obitelji ?
A i popis sa ove slike se smanjio,drastično,ako još postoji ....

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2015 21:43 
Moderator

:D šta predlažeš, da novce zakopamo i jedemo travu pa da tako ne ovisimo o ovim prijetnjama
da se odreknemo obitelji, sagradimo skloništa sudnjeg dana, otkačimo od civilizacije, dignemo revoluciju
baš me zanima tvoj prijedlog, prosvjetli nas neiskusne, nespremne i bedaste.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2015 21:45 

:aha:

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2015 22:04 

Max_ZG je napisao:
:D šta predlažeš, da novce zakopamo i jedemo travu pa da tako ne ovisimo o ovim prijetnjama
da se odreknemo obitelji, sagradimo skloništa sudnjeg dana, otkačimo od civilizacije, dignemo revoluciju
baš me zanima tvoj prijedlog, prosvjetli nas neiskusne, nespremne i bedaste.

Ja se smatram neiskusnim jer sam još mlad pa tako da sam siguran da ste vi iskusniji a bedast nitko nije.
A da se napraviti što god želiš ?! Mislim da je Tesla dovoljan dokaz sam po sebi, da se da sve napraviti.... A i od toga što napravimo i živjeti...... Nije sve u lovi/nekretnini/ne znam čemu . Sjetimo se kako smo mi samo došli na Zemlju , a da , ne znamo, ali što znamo,da smo preživjeli dosta dugo, pa nisu naši stari imali struje vode ne znam čega , pa jesu li živjeli i preživjeli ? Jesu,jer smo mi danas ovdje. Tako da sam mišljenja da nam je dosta pažnje ili kada već pričamo , energije potrošeno u životu na totalna sranja koja su nametnuta od gore navedenih ,koju bismo iskoristili za puno bolje stvari koje ni ne znamo da postoje ,a postoje skrivene na više mjesta što se lako da potvrditi.. I bilo bi nam svima lakše kada bi znali svu istinu pa neka onda barem ja ispadnem dobar čovjek i idiot jer sam lagao, evo , jer ovak nije istina ni ovo kaj mediji govore ,nije ni ovo kaj ja govorim jer to su teorije zavjere,znaci tu fali nekaj ? x=?

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2015 22:39 
Moderator

Tesla ti je loš primjer , otišao je u tebi mrsku ameriku jel u Europi nebi mogao postići šta je postigao.
Radio je za najveće kapitaliste tog doba Westinghouse, J.P Morgana i druge i sve što je postigao nije naplatio koliko je trebao, nego su se na njemu obogatili kapitalisti. Bio je genije ali slabi biznismen.
Na kraju su ga opljačkali i odbacili.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2015 22:56 

Max_ZG je napisao:
Tesla ti je loš primjer , otišao je u tebi mrsku ameriku jel u Europi nebi mogao postići šta je postigao.
Radio je za najveće kapitaliste tog doba Westinghouse, J.P Morgana i druge i sve što je postigao nije naplatio koliko je trebao, nego su se na njemu obogatili kapitalisti. Bio je genije ali slabi biznismen.
Na kraju su ga opljačkali i odbacili.

Pa odgovorio si sam sebi, otišao je tamo jer tu nebi mogao napraviti ništa,a da je tako bilo, nebi sad imali o čemu pričati :D
A i tko zna kada i tko bi kaj napravio, jer to je sad SF stvarno i preduboko kaj bi bilo da nije bilo Tesle.
Ono što znamo je da sve te idiote nije briga za ljudski život i ovaj planet nego iskljucivo i jedino ih je zanimao profit i zanima ih i dalje. Tesla je bio čist, on je shvatio neke stvari tako da pojam biznismen i sve što se veže za taj pojam spojiti sa Teslom je smiješno, on je to radio za sve nas misleći da to i drugi žele, jer je vjerovatno bio lakovjeran i na kraju sve je napravio , ali su mu sve i uništili i ukrali nakon smrti, a i da kažem da je moje i tvoje pravo na te dokumente od rođenja,sve Tesline stvari su stvari naše domovine , te su nam ih ameri trebali vratiti ,a i jesu, 2 papira iz wc-a i jednu salvetu ;) Jer nije to njihovo ali ako zadrže neka bar objave sve od a do ž a ne ništa 0 , i da vidiš kako bi nam život bio bolji a bi sigurno.
Dodajem i objave da su NLO-i viđeni prije bili CIA .... sa zakašnjenjem od bar 20 godina,ako su ima tada naprave za let izgledale kao nlo-i kako danas izgledaju ti njihovi avioni ili su sa to nlo-i opet hhh

Povratak na vrh

PostPostano: 10 sij 2015 12:04 

Joj nemoj samo salvete spominjati... jedna nam je skoro došla glave... salveta, ti bokca :sinisa:

Povratak na vrh

[ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: