Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 kol 2022 14:33. Sada je: 14 kol 2022 14:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: evo tv - Hrvatska pošta nudi digitalnu televiziju!
PostPostano: 30 pro 2012 15:05 

Kao prvo, ukor za Guzdu jer ništa ne piše na forumu o ovoj usluzi!
Ajmo na stvar, od 19.12.2012. HP nudi digitalnu televiziju preko obične antene i DVB-T2 signala.
Trenutno je u toku akcija i za 70kn birate 3 buketa koja hoćete i gratis dobijete HBO i Cinemax na godinu dana. Bukete mijenjate kako želite, nema ugovorne obveze...

Više na: http://www.evotv.hr

Za mene idealno jer me karaju telekomi - naime ni do dana današnjeg ne znam kad će mi gospoda provesti jebenu bakrenu paricu i u skladu s time sam i dalje na Homebox uređaju. U trećem mjesecu mi izlazi ugovor s VIP-om i dotad ću naći neko rješenje, makar i ilegalno (čitaj - spojiti se preko susjeda, dići ćemo brzinu, a račun prepoloviti)...

Zanimljivo da nakon par početnih reklama baš i nisam uočio reklame da je usluga krenula...

Povratak na vrh

Naslov: Re: evo tv - Hrvatska pošta nudi digitalnu televiziju!
PostPostano: 30 pro 2012 16:35 
Administrator

he he a zasto te placam? :zu:

Nisam obracao previse paznje jer izbor jako siromasan. Inace 90% vremena valjda provodim uz History channel kojeg nemaju u ponudi. OK tu je SportKlub koji ponekad daje dobre stvari a pohvalno je sto imaju HBO i Cinemax kanale free na godinu dana buduci da im je prosjecna cijena oko 70Kn mjesecno. I naravno oslobadjanje 4-5 Mbps za net kojim je standardno opterecena veza. Zgodna stvar je i sto se prijemnik moze uzeti sa sobom kada se ode na godisnji.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 pro 2012 18:13 
Moderator

Ne znam da li sam dobro shvatio?!

Citat:
Koliko buketa mogu gledati minimalno, a koliko maksimalno?

Minimalno 3, maksimalno 7.

Što bi značilo da se ne može koristiti samo jedan buket nakon akcije, već uvijek moraju biti tri buketa u igri.
A to bi mjesečno izašlo cca. 120 kn što i nije baš malo.

Da postoji mogućnost samo jednog ili eventualno dva buketa na izbor.. moguće da bih uzeo za drugi prijemnik u kući.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 pro 2012 18:18 
Administrator

Tako sam i ja shvatio.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 pro 2012 23:25 

Da, malo mi je glupo da ne mogu uzeti samo 1 buket, ako me samo on zanima. Kao da im je ponuda nerazrađena. Broj kanala im zasad je siromašan, ali se nadam da će to postepeno dizati. Ono što meni nije jasno je da nema gotovo nikakve reklame. Ja sam tek danas saznao igrom slučaja na bug forumu. To je vrlo zanimljivo i mislim da nije slučajno. Čak je u toku 12-tog mjeseca stigao i letak HP-a u kojem nije bilo ni slova o pokretanju spomenute usluge.
Nekako brijem da su i net provideri i telekomi pomalo u strahu jer je HP dostupan gotovo svugdje. Uglavnom treba pratiti daljnji razvoj situacije jer smatram da bi HP mogao uzeti dobar dio kolača na tržištu u bliskoj budućnosti. Čak smatram da bi mogao ići i po puno povoljnijoj cijeni.
Ali, oni su još uvijek domaća firma, a ne "moje lijevo jaje"-com, pa ljudi ni ne znaju za uslugu... dok ih Milanović ne proda, a onda može i reklama i dumping cijena...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nego Kinta, ovaj "evo"... mislim stvarno... onaj tko je smislio ime garant pari, a da ironija bude veća, možda pari na DME :exc:

Povratak na vrh

PostPostano: 31 pro 2012 11:53 
Moderator

Pa kaj nije i H1 u domaćem vlasništvu, barem koliko ja imam saznanja?!
Većinski vlasnik je upravo HP ilitiga pošta.

Povratak na vrh

PostPostano: 04 sij 2013 23:20 

Od danas koristim evo tv. Prvi dojmovi odlični. Nakon početnih problema zbog odašiljača Košarevac na Dilju, koji samo što se ne raspadne, te updatea softwarea uređaja koji se odvija automatski putem odašiljača sve radi odlično. Kvaliteta slike sa 1.2 MB/s na h.264 codecu odlična. O 3 HD kanala neću uopće pričati. Prva dva mjeseca svi kanali za 1 kn, hbo i cinemax godinu dana gratis. Uređaj 450kn, omogućuje zapis na disk preko USB-a, provjeru emaila i još neke dodatne opcije.
Direktorica evo tva tvrdi da će uskoro mijenjati neke kanale i da ljudi najviše traže fox i discovery.
Za moj pojam 5 dječjih kanala sa crtićima odmah prevesti u 2 s crtanima, 2 foxa i 1 discovery. A i jugoton i balkanika te kanal s narodnjacima mogu izbaciti.

Rezime - ako imate dobru net vezu s iptv uslugom ovo nije za vas. Ako nemate, ne znam što čekate!

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 10 sij 2013 00:22 

Vidim da se dosta priča o cijenama i da nikome nije jasno što ulazi u akciju, što ne, pa da pojasnim.

U igri su 2 akcije:

1 - svi programi otključani i dostupni za 1 kn prva 2 mjeseca korištenja usluge,
2 - HBO i Cinemax kanali gratis godinu dana.

Cijena za tri odabrana buketa je uvijek 69kn i to nije akcija. Cijene pojedinih buketa odnose se na pojedinačni paket kojeg bi željeli uključiti pored odabrana tri buketa.

Uređaj košta 450kn i pored opcije plaćanja na kartice, postoji i opcija plaćanja ugvorom s poštom na 6, 12 ili max. 24 rate - tad u igru ulazi kamata od nekih cca 6.5%...
Ali ugovor koji sklopite o plaćanju uređaja nema veze s uslugom, koju možete otkazati kad god to želite a uređaj vam ostaje i tad vam stiže račun samo za uređaj.

Ono o čemu nemam informacija a još ću se raspitati je mogućnost da ne kupujete uređaj, već da ga dobijete u najam. Jer na samom sajtu piše - ako kupite uređaj dobijete gratis plus programe (trenutno samo DaVinci Learning). Ali ovo u prijevodu znači da vjerojatno ne morate kupiti uređaj, mada teško da će vam to netko reći.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 sij 2013 13:53 

Evo svih informacija iz prve ruke:

Uređaj se ne može iznajmiti već samo kupiti.
Kupiti ga možete u gotovini ili na rate.
Ugovor o kupnji uređaja vas veže na broj rata u kojima čete platiti uređaj, ali vas ne veže na rok korištenja EVOTV usluge
EVOTV u pretplati od 69 kn podrazumijeva 3 buketa po izboru, a ostali se plaćaju po cjeniku.
Uslugu možete otkazati bilo kada, bez otkaznig roka.
Bukete možete mijenjati 1 puta mjesečno bez ikakve naknade.
ako vas zanima još nešto slobodno pitajte.

Također mislim da je zgodno reći da uređaj morate kupiti da biste mogli koristiti uslugu jer je aktivacija dogovorene programske šeme vezana na registracijski broj uređaja.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 sij 2013 13:57 
Administrator

Kratko i jasno :plus:

Povratak na vrh

[ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.