Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 28 ruj 2020 10:40. Sada je: 28 ruj 2020 10:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 191 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska policija
PostPostano: 17 pro 2015 19:01 

Da mu je glupa baba dala osobnu, ovaj bi je prijekorno pogledao i baba bi mirno mogla doma. Ovako može biti i terorista i glava zločinačke organizacije.

Pogledao sam video i cijelo vrijeme čekam da je upuca ili barem dobro umlati, ali ništa od toga. On ju je malo uhapsio, a agresivna baba je cijelo vrijeme zavijala nakon što je skužila kako joj zločesti policajac neće dozvoliti da ga opali cekerom po glavi, što je probala u par navrata.

Na stranu zakoni i propisi. Kako bi to izgledalo kada bi nakon bilo kakvog prekršaja ili zločina jednostavno mogli odšetati jer smo glupa baba i ne da nam se stati? Ono, odem u dućan, iz blagajne se poslužim da 1950 kn i odem. A policajac na čošku me moli ako bi imao vremena stati da me uhapsi. Mislim, ak nije problem?

U ovom slučaju je baba prešla prek crvenog. Duboko sam uvjerenja da je netko morao gadno kočiti da je ne pregazi. Inače je ne bi ništa niti pitao. Znam, jer je bilo takvih slučajeva. Pa kada si dasa i prelaziš cestu kako te volja, budi dasa i plati kaznu. Inače nemoj prelaziti cestu kako te volja. Zakoni nisu idealni ali imaš crveno i zeleno svjetlo. Nije baš teško za skužiti.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 pro 2015 19:08 

Ja nisam čuo da je zaustavlja radi legitimacije!

Ja ne branim gospođu niti tvrdim da nije napravila prekršaj zspc.
Međutim, tvrdim i da službena osoba nije postupila prema razumu, ne tvrdim da nije postupila prema ovlastima i pravilniku.

Ukratko, moj stav, trebalo je pokušati ljudski, jer je napravljen manji prekršaj a ne teško kazneno djelo.

S obzirom na stanje uma nacije i sve probleme koji ljude more, svakodnevno vidim ljude koji nisu niti svjesni da je crveno na pješačkom.

Malo humanosti u ovoj državi nebi falilo!

Povratak na vrh

PostPostano: 17 pro 2015 19:21 
Moderator

bubib5 je napisao:
Ja nisam čuo da je zaustavlja radi legitimacije!

Ja ne branim gospođu niti tvrdim da nije napravila prekršaj zspc.
Međutim, tvrdim i da službena osoba nije postupila prema razumu, ne tvrdim da nije postupila prema ovlastima i pravilniku.

Ukratko, moj stav, trebalo je pokušati ljudski, jer je napravljen manji prekršaj a ne teško kazneno djelo.

S obzirom na stanje uma nacije i sve probleme koji ljude more, svakodnevno vidim ljude koji nisu niti svjesni da je crveno na pješačkom.

Malo humanosti u ovoj državi nebi falilo!

Vidim da ne kužiš Hrvatske Zakone pa da pojasnim malo. Cijela priča o crvenom/žutom/zelenom je limunada.

Baba je napravila kardinalnu grešku kada se nije zaustavila kada je to od nje zatražila službena osoba. Da je do tada bila 100% nevina poslije toga gubi sva prava i nad njom se ( po Hrvatskim zakonima ) mogu primjenjivati sredstava prisile.
One priče da vas policajac ne smije zaustaviti i legitimirati bez razloga zaboravite, toga u Hrvatskim zakonima nema. Po zakonu službena osoba ( Policajac ) ima pravo i obvezu legitimirati sve osobe na teritoriju RH.
Pročitajte zakon o osobnoj iskaznici, svaka punoljetna osoba u RH čim prijeđe prag svog doma MORA imati osobne identifikacijske isprave ( makar samo išao baciti smeće u kantu ) i DUŽNA ih je pokazati na zahtjev službene osobe, bez izuzetaka.
DA svaki policajac te može zaustaviti bilo gdje izvan tvog doma i legitimirati te !!!!

A baba je sve začinila kada je udarila kameru onda je kompletno zeznula stvar.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 pro 2015 19:30 

on je tako postupio jer se ocigledno radilo o opiranju... bila to baba, deda, modni macak ili terorist... sta ce, molit ju da stane od osijeka do donjeg miholjca i hodat za njom... kazne koje ce dobit ce dobit jer je u prekrsaju, sumnjam da ce joj nakalemit za opiranje pri uhicenju i da ce se "uhicenje" opce zapisat u dosje.. kaj bu joj od 66 god dosje otvarali...

a kaj se tice te kamere, on ju pali po potrebi... nemora bit stalno upaljena... ko bi snimao cijeli dan, morao bi ruksak sa serverom nosit da to sve pohrani...

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Zadnja izmjena: Rossi; 17 pro 2015 20:13; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 17 pro 2015 19:32 

Spavle posao mi je da ih znam, i znam ih.. Ja ne osporavam postupanje nego apeliram na normalno ponašanje službene osobe jer u datom slučaju zbilja nije bilo potrebe za prisilom odmah nakon upozorenja, to je sve moje subjektivno mišljenje o datom videu..

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Povratak na vrh

PostPostano: 17 pro 2015 19:45 

Ja sam za to da se POTPUNO ISTO sankcionira baš SVATKO ko tako postupi prema policajcu (kao i za ostalo...), za čas bi bili stvarno UREĐENA država, no nažalost danas imamo tek ovo:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 17 pro 2015 19:51 
Moderator

bubi, nebi se slozio.. Lokacija paljenja kamere je jedno 30 metara od semafora..
Lokacija prisile je 50..

Znaci da je on hodao za njom i molio ju da stane, onda je palio kameru i trazio da stane,
Onda ju je primio za ruku i ova ga je krenula lupit torbom i otimat se..

U cijelom videu, covjek je pokusavao biti njezan sa njom, niti jednom gospodja nije jauknula, niti rekla da je boli..

On ju je priveo prisilno.. Ali nije ju ozljedio, niti je upotrijebio visak sile.

Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwar
instagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/
facebook : https://www.facebook.com/sashasedmak
web: http://baby-viking.com

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 17 pro 2015 20:02 
Moderator

OK evo što je zabilježeno na videu :

0:02 Policajac: "ovo se postupanje snima"
Baba papuča niz cestu i nešto viče
0:04 Policajac: "gospođo izvolite stati" ... "izdajem vam naredbu da stanete"
Baba još brže piči niz cestu
0:09 Policajac: "gospođo nemojte se udaljavati"
Baba "NEČU ostavite ne na miru"
0:15 Policajac stiže babu i stavlja joj ruku na rame "stanite gospođo"
Baba mlati rukama i viče "Ma ostavite me na miru"
0:20 Policajac je drži jednom rukom za kaput baba viče "ma ostavite me na miru" i mlati drugom rukom po policajcu, policajac zove i traži pomoć
0:23 Baba se otima i pokušava otići
Policajac: "nemojte se udaljavati gospođo"
0:25 Baba: "Šta vam je pa vi niste normalni" i dva puta udara kameru --> napad na službenu osobu
0:38 Policajac babi zavrće ruku i koristi uobičajeni zahvat jednom rukom joj drži ruku drugom pritišće gornji dio leđa da je imobilizira, Baba viče , policajac čeka da pomoć dođe
1:22 Baba se pokušava izvući iz zahvata i pada na zemlju
i onda počinje vrištanje i svi vide bakicu na zemlji po kojoj "skače policajac od 130 kila"

ono koji kua.. bježi od policije otima se i vrišti "kako vas nije sramota" , super svi drugi moraju slušati policiju samo za nju to ne vrijedi ...

A što je policajac trebao napraviti pustiti babu da ode i da na kameri ima zabilježeno kako ne radi svoj posao? Ili je pratiti 2 sata i toplim glasom je uvjeravati da ga posluša :lol:

Povratak na vrh

PostPostano: 17 pro 2015 20:19 

Zaboravili ste jednu stvar, a to je da zakoni ne postoje, kolege, ako jos niste primjetili ovo je divlji teksas na svim podrucjima, Hrvatska, gdje najveci kriminalci vode stranke i budu izabrani u sabor, a ljudi sa ozbiljnim zdravstvenim problemima idu u zatvor radi biljke o čemu više pricati? Samo da si malo podmazan i da mozes podmazati druge ti si nevin kao tek rodjeno dijete. Sve ostalo je samo za popuniti novine. Sprdnja to smo postali, jedna velika sprdnja. A kakva ćemo tek postati kad se i ako se ovi dogovore za vlast bumo vidjeli :P

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 17 pro 2015 20:37 
Moderator

a jebate nemaju pametnijeg posla nego bakice zaustavljat jer ne idu preko zebre... sve ostalo nije bitno
stvarno smo država za ku.....

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

[ 191 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: