Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 srp 2019 09:38. Sada je: 17 srp 2019 09:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 60 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Debata o ulasku Hrvatske u EU
PostPostano: 08 sij 2012 09:44 
Moderator

Za ovo gore treba biti malo i pismen (čitmen).
Ja bum to vako, po seločki: da raspišemo referendum (od kojeg sam odustao jer nema vajde) kladim se da je ovdje 80% Rvata za ulazak.
Mi seloki nismo, jer nas boli qurac.Mi bumo i dalje klali, imali svoju klopu i hebe nam se.
A da budu ljudi kao 60-tih pohrlili v EU šljakati, budu, samo niš s toga.
Stara formula još s faksa: turizam, Panonska nizina (hrana) i bescarinska zona (no to bu sad otpalo, carina ne bu više), ali i ovo je dost za 4.500.000 rvata.

Ajd 22.01.2012. svi na referendum, a posle serite, ma nisam ja bil za ulazak, moj sused je, znam. :finger: EU

Povratak na vrh

PostPostano: 08 sij 2012 12:31 
Administrator

Dopizdila mi je ova goebbelsova propaganda rvacke vlade.
:shake:
Imate pet minuta da naucite novu himnu.

Povratak na vrh

PostPostano: 08 sij 2012 13:13 
Moderator

slikaslika
slika

Ovako si htio?

Povratak na vrh

PostPostano: 08 sij 2012 14:41 
Moderator

Kinta je napisao:
Dopizdila mi je ova goebbelsova propaganda rvacke vlade.
:shake:
Imate pet minuta da naucite novu himnu.

Auuu.. otkad smo mi to već naučili! :old:

Samo kaj je to zabranjeni spot.. ko i nešto nekada prije kao što je bilo! :joj:

Povratak na vrh

PostPostano: 08 sij 2012 15:32 
Moderator

slika

Pošto sam kaj jesam, ali moram priznat da je bil veliki manager onog vremena, propagandists, stvarno faca, obmanjivat pola svijeta nije malo, a ovo..... :sutim:

:boot:

Povratak na vrh

PostPostano: 13 sij 2012 23:58 

Ma nemam ja niš protiv Ukrajinki... mlade, lijepe, obrazovane, blondine... valjd žena ne čita forum :con:

Povratak na vrh

PostPostano: 14 sij 2012 11:21 

nek čita,ima valjda i ona svoje favorite :kuc:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2012 13:08 
Administrator

Moram c/p dio rasprave iz Jutarnjeg:

Marino Gergorić
Sram me je što živim u ovakvoj državi, naravno the nam je jedini izbor EU, evo već 20 godina smo ''samostalni'' I evo gdje smo...ljudi nam po kantama kopaju, bez morala su, tolerancije I pameti. Zašto mladi ljudi bježe u zemlje EU kad je tamo toliko loše, a tu se vraćaju ljeti na odmor I roditeljima šalju novac? E pa upravo ja sam jedan od tih studenata koji želi posao nakon faksa, a ne ovce čuvat s vama nekulturnim desničarima koji pišu glupe komentar za Guinnesovu knjigu rekorda!

Tommy Gunn
...zapravo, moram ti reći da sam jako žalostan kad sam pročitao tvoj post.....i susosjećam s vama mladima....niste ništa bolje ni mogli naučiti od starijih generacija, koje su opljačkale svoju zemlju i dovele nas na rub propasti....ali najveće zlo su nparavile prema vama mladima, ubili su vama ponos i dostojanstvo, ne vjerujete u ništa, osim u pare, zabavu, jebačinu, ništa duhovno niti duševno vas ne zanima, većinom bauljate ulicama pijani i drogirani, bez posla, perspektive, nade....i to je činjenica....ali, uvijek postoji mogućnost da nam bude bolje, jer gore ne može biti.....postavljam ti pitanje, zar nije razumnije, razboritije, mudrije, lukavije, pragmatičnije, ojačat svoju zemlju ekonomski, politički pravno, demografski i onda, i samo onda, kada budemo znali da možemo biti ravnopravni takmaci, možda izgalsamo ulazak u tu nakaradnu superdržavu?!....da bi to učinili, ojačali državu, trebaju nam mladi, obrazovani, ljudi, s razumnom dozom entuzijazma i elana, volje, samoprijegora, marljivosti, a mi stariji smo ovde samo da vam pomognemo, ne da odlučujemo kako ćete svoj život organizirati i kako ćete živjeti...no rubikon, preko kojeg nitko tko voli ovu zemlju, neće prijeći je suverenost i neovisnost države, što jedino garanitra SLOBODU našem, tvom narodu.....i ovo nosu desničarske spike, jer u EU te ne čeka niti "med" niti "milijeko", tamo ćeš uvijek biti stranac, kakav god bio....idi, probaj ondje raditi danas, pa ćeš vidjeti što znači biti rob, samo rijetki, koji imaju para, mogu očekivati kakav-takav život ondje.....ono što se ne vidi je kako strani radnici žive i rade u europskim državama, poljaci u engleskoj i irskoj, mađari u francuskoj itd.....evo, okušaj se sam, pa ćemo vidjeti kako ćer razmišljati.....mislim da ćeš doći u svoju zemlju, kakva je da je, i popet se na velebit, ili sljeme, doći do neke uvale i plaže i udahnuti naš zrak punim plućima.....naravno, pod uvjetom da nismo u EU, jer onda zadovoljstvo nije nikakvo....štoviše, mogao bi ti kakav imigrant, koje njih 25.000 misle EU-birokrate naselit uz obalu i na otocima, napravit "sicilijanku", ili, u najboljem slučaju opljačkat.....jer neće kod nas doći obrazovani ljudi, nego sirotinja, iz rumunjske, bugarske, slovačke, češke, pa čak i iz poljske, koju tako mnogi vole pokazati kao primjer uspješne europske zemlje.....ne znam gdje je tu uspjeh, ako znamo da je 2 milijuna poljaka krenulo u ekonomsku emigraciju, a umjesto toga su dobili 60.000 vijetnamaca, 250.000 kineza, da ne govorim o afrikanerima , koji pristižu u sve zemlje EU....dakle, vrlo promišljena ekonomska politika.....lol
-----------------------------------------------------------------------

ne vjerujete u ništa, osim u pare, zabavu, jebačinu

zalosno ali istinito

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2012 14:34 
Moderator

ne vjerujete u ništa, osim u pare, zabavu, jebačinu

VJERUJTE SAMO NEMAM POJMA U ŠTA, RECIMO PAN

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2012 15:13 

Krešimi Mišak za dnevno.hr. Zanimljiv intervju.
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/m ... 40992.html

Povratak na vrh

[ 60 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: