Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 kol 2019 19:17. Sada je: 19 kol 2019 19:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 87 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: www.fasttech.com
PostPostano: 15 pro 2013 15:06 
VaperClub Veleposlanik

Ako želiš da ti bolja polovica bude zadovoljna sa rasvjetom za šminkanje, napravi joj ovo

slika

U suštini, sve dok lice ne rasvjetliš sa svih strana ravnomjerno, sa izvorima koji imaju visok indeks odziva boje (žarulje sa žarnom niti, halogene žarulje)
:cobra: neće biti zadovoljna

Povratak na vrh

PostPostano: 15 pro 2013 15:23 

A jeste se raskokodakali.

Imam te LED sa FT-a. Isto tako imam i warm LED koje mi je buraz složio. Dakle, trebale bi davati slično svjetlo. Ali ne daju. Za ove sa FT koja mala kaže da sam zašarafio zeleno svjetlo. Dakle, nije warm bez obzira što piše.

A i svjetlo tih 17W je kakica. I to u usporedbi s ovima koje imam i koje daju odlično svjetlo i to onako žučkasto.

I danas stiže glavno svjetlo za radnu sobu. T o je ovo mjesto gdje pišem.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 pro 2013 15:53 

Ljudi, dajte se sredite. Kakve vjetroelektrane, kakvi bakarači. Nama trebaju 2 nuklearke, jedna u Slavoniji, druga na jugu, u Dalmaciji. Problem je samo ako ih naručimo danas, prije 2025 ih nitko neće početi graditi, kolika je potražnja za nuklearnom energijom u svijetu. Druga solucija su mali nuklearni reaktori koji zadovoljavaju potrebe manjih gradova.
Sve ostalo su naklapanja kvazi-zelenih baba i udruga.
LED rasvjeta? Možda jednog dana, danas ne...
Uostalom, zašto ne poboljšati žarulju sa žarnom niti uz današnju tehnologiju i materijale?
E pa jebiga, nema profita...

Slavonija leži na geotermalnim izvorima, nisu to samo Bizovac i Lipik, te Pakrac. Studija iz 60-tih, ponovljena u 80-tim. Što mislite zašto se to ne iskoristi za grijanje/hlađenje?

Zamislite sad da sva industrija radi kao u 70-tim... pa ne bi imali struje ni za jednu smjenu :grin:

Kakve LED-ice, kakve klime, nemamo struje za industriju...

Al zelena propaganda je poput Goebelsa...

Nima 'lektrike... besh 'lektriku...

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

Naslov: Re: Štedne žarulje s opasnom živom
PostPostano: 15 pro 2013 16:44 

Stavio svuda po stanu halogene, a štedne i led u smeće.
U kuhinji stavio detektor pokreta prije šest mjeseci tako da netreba se palit gasiti na prekidač.

Baš gledam da bi naručio za kupatilo
Auto Infrared PIR Occupancy Motion Sensor Wall Switch for Incandescent Lamp
http://www.pandawill.com/auto-infrared-pir-occupancy-motion-sensor-wall-switch-for-incandescent-lamp-p83075.html

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 15 pro 2013 17:23 
Moderator

Corto_1973 je napisao:
Ljudi, dajte se sredite. Kakve vjetroelektrane, kakvi bakarači. Nama trebaju 2 nuklearke, jedna u Slavoniji, druga na jugu, u Dalmaciji. Problem je samo ako ih naručimo danas, prije 2025 ih nitko neće početi graditi, kolika je potražnja za nuklearnom energijom u svijetu. Druga solucija su mali nuklearni reaktori koji zadovoljavaju potrebe manjih gradova.
Sve ostalo su naklapanja kvazi-zelenih baba i udruga.
LED rasvjeta? Možda jednog dana, danas ne...
Uostalom, zašto ne poboljšati žarulju sa žarnom niti uz današnju tehnologiju i materijale?
E pa jebiga, nema profita...

Slavonija leži na geotermalnim izvorima, nisu to samo Bizovac i Lipik, te Pakrac. Studija iz 60-tih, ponovljena u 80-tim. Što mislite zašto se to ne iskoristi za grijanje/hlađenje?

Zamislite sad da sva industrija radi kao u 70-tim... pa ne bi imali struje ni za jednu smjenu :grin:

Kakve LED-ice, kakve klime, nemamo struje za industriju...

Al zelena propaganda je poput Goebelsa...

Nima 'lektrike... besh 'lektriku...

:dobar: :brav: :yes:

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 06 sij 2014 13:20 
Administrator

Max. snaga

SMD3014 0.08W
SMD335 0.08W
SMD3528 0.08W
SMD5050 0.24W
SMD5630 0.5W

pisem si shalabahter :D

Povratak na vrh

PostPostano: 06 sij 2014 14:11 

Kinta je napisao:
Max. snaga

SMD3014 0.08W
SMD335 0.08W
SMD3528 0.08W
SMD5050 0.24W
SMD5630 0.5W

pisem si shalabahter :D

Hmmm, http://www.ledquotations.com/e14-base-220v-27-smd-5050-led-5-4w-540-lumen-spotlight-warm-white-cool-white.html kaže drugačije naime tamo 27 SMD5050 daje 5.4 W što bi bilo 0,2 W. Ipak pozdravljam ideju šalabahtera jer se ponekad teško snaći, a zbilja želim izbaciti ovaj živin otrov iz stana. Za sada još naručujem sa raznih stranica po jednu i testiram. Otkuda ti ovi podaci?

Povratak na vrh

Naslov: Odg: Štedne žarulje s opasnom živom
PostPostano: 06 sij 2014 14:31 

Meni je to LED svjetlo previše hladno
e dobre stare halogenke...

Povratak na vrh

PostPostano: 06 sij 2014 14:34 
Administrator

kivan je napisao:
Hmmm, http://www.ledquotations.com/e14-base-220v-27-smd-5050-led-5-4w-540-lumen-spotlight-warm-white-cool-white.html kaže drugačije naime tamo 27 SMD5050 daje 5.4 W što bi bilo 0,2 W. Ipak pozdravljam ideju šalabahtera jer se ponekad teško snaći, a zbilja želim izbaciti ovaj živin otrov iz stana. Za sada još naručujem sa raznih stranica po jednu i testiram. Otkuda ti ovi podaci?

Pisem o max. snazi koju chip moze dati a kod te zarulje je snaga prigusena.

@imand nisi obratio paznju na boju svjetlosti. A halogenke bljeste i nisu ugodne za oko.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 sij 2014 15:19 

Da se i ja malo ubacim sto se tice LED rasvjete jer imam nesto iskustva na vlastitoj kozi. Ono sto kinezi napisu da je warm white macku o rep (jos stave redovno temp za warm u zagradu od 3000k-3500k sto nije mala razlika)

Probao sam sa nekoliko stranica te "warm" led zarulje i redovno sam ih maknuo iz uporebe za dan dva i stavio u ulaz zgrade tek tako da se iskoriste i u tu svrhu dobro rade, nitko se od susjeda za sada ne buni :)

Nakon silnih jefinjara zarulja isao sam isprobati brand zarulje (Philipsove) i mogu reci da su razlike velike. Je da kostaju prilicno više nego kinesko smece ali bar rade kako pise na kutiji. Ja sam svoje nabavio vani ali mislim da ih drzi art rasvjeta, pa tko ima volje neka ih ide u zivo isprobati i vidjeti razliku.

Povratak na vrh

[ 87 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: