Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 10 srp 2020 09:25. Sada je: 10 srp 2020 09:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Bioenergija
PostPostano: 17 lip 2015 21:00 

Ukratko, imam problema sa cestim glavoboljama, a sa njom dolazi i gubitak ravnoteze. I naravno da sam prosao sve moguce pretrage, ali niko mi nije mogao reci gdje je problem. Ovo moje "njihanje" je prilicno neugodno, a mogu samo lezat u krevetu kad mi se stanje pogorsa. A o nekakvom poslu nema ni govora. Jednostavno nemogu.
Za bioenergeticara mi je rekla jedna zena koja je rijesila svoj problem jakih migrena. Nemam sto za izgubit, a mozda mi pomogne.
Prvi dan maše on sa rukama oko mene, ja malo stojim, malo sjedim, pa opet malo stojim.... To je to za danas, kaze on.
A rezultat je da nisam osjetio nista, ali bas nista. Nikakvi trnci, toplina ili nesto slicno.
Drugi dan ista stvar. Opet nista
Glavobolje su ostale gotovo nepromjenjene ili mozda su bile ipak malo slabije, ali to bi radije pripisao mojoj zelji da budu slabije, a ne stvarnom stanju.
Trebalo je s autom svaki puta napraviti dosta kilometara po drndavoj cesti da bi dosao do njega, a treci dan me je vec toliko boljela kicma da sam jedva izasao iz auta.
No krasno, mislim si ja. Ne samo da ce mi glavobolja ostat, nego ce me sad jos i grba boljet.
Inace, sa kicmom imam velikih problema, i predlagali su mi operaciju, ali se nisam dao. Dok ide ide, a za nož uvijek ima vremena.
Vidio je da se tesko dizem iz stolice i kaze mi da ce radit i na kicmi.
I opet on mase sa rukama.
Ja stojim i mislim si kako od njegovog mahanja mogu dobit samo upalu pluca. I naravno, ni ovaj puta nisam osjetio apsolutno nista.
Jedino su mi lagano pocele trnut uši. A to sam pripisao tome da cu najvjerojatnije u skoroj budučnosti dobit magareče.
Zavrsi on svoje, tesko hodam prema autu, i mislim si kako me opet doma ceka par dana lezanja i osrednja šaka voltarena.
Da bi mi negdje navecer doslo iz dupeta u glavu....
ALOOO!!!!! pa mene ne boli. Kicma me ne boli ni malo. Unatrag dosta godina je bilo jako malo dana da me kicma nije boljela apsolutno nista.
A nikad se nije dogodilo da bi me toliko boljela, i da je samo par sati kasnije bol potpuno nestala.

I koji je zakljucak mojeg hodocasca......
Bioenergija mi nije skoro nista pomogla kod problema sa glavom. U stvari, moram pricekat da vidim hoce li me opet strefit krize kod kojih nisam u stanju normalno hodat.
A kicma me je uvjerila da tu definitivno ima neceg. Jer nikad prije bol nije tako brzo nestala. Kao da je nikad nije ni bilo.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Bioenergija
PostPostano: 17 lip 2015 22:03 

Mogu samo reći da bioenergija djeluje... Neda mi se sad pisati kaj sam sve ozljedio i da sam se vratio u roku 2 tjedna kao nov, dok su doktori prognozirali par mjeseci oporavka.... Samo treba razumjeti o čemu se tu radi, i biti otvorenog uma.
Ne znam kako si došao do toga da ne osjetiš nikakvu toplinu ili trnce?

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 17 lip 2015 23:26 
Administrator

Lis ako ti mahanje rukama toliko pomaze pa zasto nisi malo stajao pokraj prometnika? :la:

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2015 08:43 

Tebi treba kombinacija bioenergije i kiropraktike.
Ako si u ZG, možeš dobiti kontakt na PP.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2015 11:12 

mpix je napisao:
Tebi treba kombinacija bioenergije i kiropraktike.
Ako si u ZG, možeš dobiti kontakt na PP.

:plus:
Kinta je napisao:
Lis ako ti mahanje rukama toliko pomaze pa zasto nisi malo stajao pokraj prometnika? :la:

Kinta, :lol:
Maše prometnik, ali sa 0 energije :D

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Zadnja izmjena: Roots; 18 lip 2015 11:14; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2015 11:14 
Veliki Cezar splitske podružnice

Kupi sebi dobru yamahu i sve ćeš zaboraviti, bolu leđima pa nadalje :D

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2015 11:22 
Administrator

sopta12345 je napisao:

I pomladit ces se za 15 godina.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 lip 2015 13:14 
Veliki Cezar splitske podružnice

Kinta je napisao:
sopta12345 je napisao:

I pomladit ces se za 15 godina.

A i virujem da ćeš iza sebe nešto nabaciti mlađe :zu:

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 21 lip 2015 23:17 

U bioenergiji ima puno toga, no isto puno toga ovisi i u odnosu liječnik-pacijent. Moraš se opustit i prepustit, pustit mozak na pašu i imati lijepe misli u glavi. Tada djeluje i to kako. No ako si napet, i očekuješ nešto, onda ti ni najbolji bioenergetičar nemože pomoći. Moj najstariji brat je jedan od bioenergetičara, samo nikada nije unovčio svoj talent nego ga je koristio za potrebe obitelji i prijatelja. I dok bi meni zubobolje i glavobolje odlazile kao rukom odnešene, mom srednjem burazu nikad nije uspio ni glavobolju riješit jer se ovaj uvijek smijao i podjebavao.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 lip 2015 23:49 

djavo je u pravu, psiha, kod nas ima jedan sto bioenergijom skida s analognih, islo masu ljudi, jedan moj kolega takodje, kaze to je lotronja od 2 metra izubija te na smrt, ne pada ti na pamet ni da jedes i pijes kamoli da zapalis, al kad te prodju batine opet tuces dvije kutije bez problema, drugi kolega prestao nakon toga, nikad ga nisam vidio da je u krizi a vjerujte da sam ga pratio, bilo mi krivo, ja nisam isao jer nisam od tog posla, ja bi krepao od smjeha :)

Povratak na vrh

[ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: