Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 lis 2018 10:58. Sada je: 22 lis 2018 10:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 23 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Laneno brašno
PostPostano: 26 ruj 2014 14:13 
Administrator

Za 70 godina života kroz naša crijeva prođe 100 tona hrane i 40.000 litara tekućine, što dovodi do zaključka da se u trbuhu nataloži 15 kilograma fekalnih naslaga, toksičnog otpada. Truju krv i nanose organizmu nepopravljivu štetu.

Činjenici da su crijeva zaprljana svjedoče česti zatvori (opstipacija), poremećen metabolizam, dijabetes, prekomjerna ili nedovoljna težina, bolesti bubrega i jetre, bolesti sluha i vida, loše stanje kože, kose i noktiju, kao i druge bolesti, počevši od artritisa do raka.

Uz pomoć klistira može se očistiti samo manji dio debelog crijeva odnosno 40 do 50 centimetera, a tretman ispiranja crijeva uz pomoć specijalne aparature je skup, dugotrajan i nije bezazlen za crijevnu mikrofloru.

Konzumiranje jedne do tri žlice brašna od lanenog sjemena u stanju je u roku od tri Tjedna potpuno očistiti debelo i tanka crijeva od dugogodišnje sluzi, fekalnih naslaga, parazita, uz potpuno očuvanje crijevne mikroflore. Ova metoda omogućava brzu normalizaciju težine i sagorjevanje masnih naslaga. Ima pozitivni utjecaj na regulaciju lipidnog metabolizma. Brašno od lanenog sjemena može apsorbirati i eliminirati toksine u organizmu i smanjujiti razinu kolesterola u krvi.

Ovaj lijek će vam pomoći ukoliko imate gastritis, kolitis, čir na želucu i dvanaestercu, bolesti urinarnog trakta, cistitis, pijelonefritis, prekomjernu težinu te narušen metabolizam, piše portal aura.ba.

Umjesto doručka tri tjedna konzumirajte ovu smjesu:

Prvi tjedan:. Jedna žlica lanenog brašna pomiješanog sa 100 mililitara kefira.

Drugi tjedan:. Dvije žlice lanenog brašna pomiješanog sa 100 mililitara kefira.

Treći tjedan: Tri žlice lanenog brašna pomiješanog sa 150 mililitara kefira.

Ako je kupovina lanenog brašna problem, kupite laneno sjeme i sitno ga sameljite. Nemojte praviti zalihe za više dana. Najbolje je svako jutro svježa porcija. Obavezno pijte najmanje dvije litre vode dnevno.

Čišćenje crijeva ovim načinom možete provesti jednom godišnje.

Dr. Norman Walker, jedan od najpoznatijih istraživača na području zdravlja i prehrane, tegobe svojih pacijenata rješavao je ispiranjem crijeva i pri tom imao odlične rezultate. Primjenjivao je tu metodu i na sebe, umro je u 116. godini, a pisao knjige do 113. godine. Prof. dr. sc. Stig Bengmark, počasni profesor na UCL u Londonu tvrdi da je za zdravlje crijeva i zdravlje općenito najbolja prehrana kakvu su imali ljudi kamenog doba ili primati poput čimpanze.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 ruj 2014 17:51 

Također se mljevene sjemenke lana miješaju sa posnim svježim sirom i izmiješa ili izmiksa dok se ne dobije kompaktna masa.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 ruj 2014 18:44 

Evo ja baš zavrsio s tretmanom. Naravno da ne brinem o tome ja nego moja žena.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Laneno brašno
PostPostano: 26 ruj 2014 23:41 
Administrator

:plus: Nisam znao da to netko koristi. Ne budite skrti na rijecima, djeluje li? I ostalo ... :)

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ruj 2014 07:48 

Ovako u kratko. Inače nemam problema sa probavom, dok sam to pio sam išao još češće na wc :) .Moja supruga je 20 godina vegetarijanac i sve te stvari o čišćenjima, koja hrana za koje bolesti pomaže ona zna. Ja nisam vegetarijanac, bio sam 3 godine (ali volim meso) pa sad jedem povremeno i meso. Ali da ti velim sve te stvari su ok, jer ja ne znam kad su moja djeca dobila antibiotike i slične lijekove, oću reći nisu bolesna osim prehlada i takvih bedastoča. A liječi ih njihova mama sa takvim i sličnim pripravcima. Eto ja sam uvijek za te stvari i znam da se puno ljudi sprda s tim stvarima ali nek im bude. Mi doma smo svi zdravi i veseli.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ruj 2014 16:36 

:plus: U biti realno nam je potrebno 10% ljekova koje koristimo, pa i manje, a ovo drugo je propaganda i da
farmaceutska industruja ne propadne...jaaaadnaaa :hamm:

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ruj 2014 17:08 
Administrator

Doobrooo, a sad recite jel to nabavljate u bio&bio ili imate neki svoj izvor?

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ruj 2014 19:09 

Pozdrav svim Lane-fanovima..
Pitanje Dalji Lanino Ulje u Kefiru..il slic.ima Effekta(hladno prešano 79kn 120ml Bio ljekarna) ;(
Koristio sam Ga Davno >7-8god..imao Pol L.u hladnjaku..i U Prehrani ga Ujutro Na zliću..na Sirni Namaz,na Posni Sir..Na sve..
Moram reč da Je Ulje Lana nikako ZA Kuhanje!
Jel ima Nisku Tempraturu Razgradnje..izgubili bi se Svojstva te Iskrivijo Okus...
To je moje Iskustvo s Lanom..
Nisam Bio 10ak god.bolesan..Kosa mi Nokte Mi se Sjajile..bili čvrsti...probava *Sve Ko Bebina ;) *
Da mije Danas toga :( Jako Je Precjenjeno Skupo u HR.
Ali imam teške Zdravstvene Probleme..te posljedice na Organizmu 35ra godina *nedavno... Ako niš ne Poduzmen..jel Doktori me Spreme kući*sa Vrećom Ljekova..miša im..Dal Svojima(obitelji pišu te bonbonciće?)
Tako Da Dugo pratim ovu themu..I Nadam se ....
Hoču *Želim Živjet..dostojno..a ne Natrpan ...Ljekovima!! ;(
Lp pozzdrav
ps: ako netko Ima Prešaonu Laninog ulja molim pp ;)

Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!!

Neki Mod ! Neki Atty!!
Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ruj 2014 21:55 

Ja sam prvenstveno koristio za alkalizaciju organizma,znači smanjivanje kiselosti u korist lužnatosti. Al sve je to malo alkalizacije pa malo alkoholizacije,pa se stvori začaran krug :)
Uglavnom,djeluje uz disciplinu. I naravno ustrajnost na duže staze.
Što se tiče kupovanja,u billi je mislim najjeftinije,mislim da je pakiranje od pola kile. Ne treba se zamarat da bio etiketama,sve je to isti kurac,samo naplate dosta više jer je kao fol iz bio proizvodnje,a isti dobavljači. I onda sjemenke u stari mlinac za kavu.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ruj 2014 21:59 

Isto tako,odlična stvar kome smeta brašno i općenito gluten, je proso. Njega isto meljem u mlincu za kavu i koristim kao zamjena za brašno,prvenstveno u zgušnjavanju pri kuhanju-npr.zaprške kod graha,čobanca,gulaša i sl. Najjeftinije u plodinama pakiranje od kile,proizvođač iz Čakovca.

Povratak na vrh

[ 23 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 9 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: