Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 kol 2018 11:17. Sada je: 14 kol 2018 11:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Kriptovalute instrukcije
PostPostano: 07 svi 2018 10:38 

Ovako....tko prati chat....ovih dana....zadnjih mjesec i moju temu di opisujem sto naucim u trejdanju. Nemam posla i imam bolovanje za zivit. Tko zeli u rijeci i okolici privatne instrsRukcije za daytrqading kriptovaluta....1na 1 kod njega doma dakle. Ja vas naucim kako uz ulog od 12000kn doc do milijun kn vrlo brzo. Necu rec ali u 2 sata ja povecam portfelj za 12%. Pracenje'ekonomakih pokazatelja koji se uce u ekonomakim knjigama'n faksu...ekonomskom...u rijeci koji kao nevalja i sprdnja je u drzavi...kao. Placanje....dogovorimo postotak koji cete vi meni isplacivat nakon sto Vama profit bude veci od 25000 kn a to mozete ko iz pi+cke napravit u mjesec dana. Privaten poduke. Komp nentreba bit jak...ja tomradim s 8godin starog laptop della s grafom od 128mb. Treba nam jos smartfon s instaliranom aplikacijom binance burze i barem 22 inca monitor. 24 inca je savrsen. Ja imam prihoda za zivit jos 4 mjeweca ili 9 ako se bude skromno. Vi u 4 mjeseca mozete....racunajte sami. Ja vozacku nemam dakle ili radimo kod mene ili kod Vas. Ja vas naucim...vi meni dajte tj platite koliko vama to znanje vrijedi. Osnove imate u temi. Koliko ja znam...nem forum na kojem ce netko opisat sto i kako. Meni je cilj samo posteno zaradit lovu da ju posteno ubub. Mu neke projekte i da zar%jujem drkajuci zn53 sta. Dogovor naPp, uzi prijatelji imaju prednost. To suminstrukcije od 4 dan maksimalno da vas n7ucim kad izac iz daytrading kad pusite a ne znate da pusite. To umonom videu nije objasnjeno. Da objasnim. Daytradibng ne mozete radit svaki dan. Nego kad se stvore uvjeti a to je svaka 4 danacca. Tad pustate sta radite tad...odradite 2 sata i natrag sta ste dotad radiliznajuci da ste u 2 sata z4dili 1000kn koje preko bitcoin mjenjacnice mozete sebi isplatit na karticu i drugi d, imat za trosit. Ja cu radit isplatu kad mi bas bude trebalo tj kad bitcuoin bude visoko. 11. Mjesec vjerovatno da mogu za praznike na ižlet. A ja idem vidit jel mi bolovanje sjelo...danas navecer idem u jedan kafic na korzu popusio kramu od moba na kojem mi je burza hehe...i idem ulozit tisucu kn u ncash makar nemam pojma sta jenmto...ali ako onaj nizvjesni gospodin moze imat umtome investirano 400 000 dolar...mogu i ja 1000kn a cijen mu je sad 5 centi...25 do 50 posto vise nego sto je bila kad sam 4.4. Napravio totalku s autom i odntad sam po bolnici

Povratak na vrh

Naslov: Re: Kriptovalute instrukcije
PostPostano: 11 svi 2018 17:39 

Hahhahhahahahahahahhah
Skupljam ekipu svugdje
Zasad 3 radnika....djeli se pola pola. Naravno....placanje u ethereumu ili litexoinu ofmah po odradjenom poalu jer je litexoin jeftiniji za prikenos a samo 15 min duze traje prijenos. Danas sam zamolio kolegicu da mu ubaci nazad u tajnu efri grupu da nadjemnradnu snagu...neko me mako prije 3 mjeseca va nek ide u pm. U neejelju rasim novi face di cu se naravno Vat buje3000

Povratak na vrh

Naslov: Re: Kriptovalute instrukcije
PostPostano: 30 svi 2018 02:27 

molim lock. kad riješim plaćanje napišem malo pametniji oglas

Povratak na vrh

[ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.