Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 svi 2022 12:07. Sada je: 18 svi 2022 12:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: TC modovi
PostPostano: 02 kol 2015 19:59 

Ne kuzim one koji se raspravljaju o tc modovima a nikada nisu imali tc mod ili su ga probali samo na par mimuta,mislim da bi se trebali prihvatit savjeti onih koji imaju tc mod i koji znaju nesto o tome a ne da jedni te isti stalno pametuju a ocito nemaju pojma o tome.....
A i @Medo vam je sve napisao i ne kuz daljnu raspravu....

Povratak na vrh

PostPostano: 02 kol 2015 21:14 
Moderator

medo je dao svoje misljenje, odakle ti znas da ti ljudi nemaju tc mod?

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 02 kol 2015 21:20 
Administrator

Lemi_O2 je napisao:
Kinta je napisao:
Khhm, ovo da nema dryhita na TC bas i nije istina. Nafrlji mod do kraja i evo ti dryhita, i tri zaredom.
Kao i PLINK kod titan zice.

Sto ce reci da vapanje jos uvijek nije za potpune telce. Nekih zakonitosti se treba drzati.

Evo sad sam nafrljo rdna i nema dryhita na erlkoniginu. DNA40 dela "within designed parameters". Za ove yihi, yuhu, ne znam.

Vidis, to sam i ja mislio. Tocnije mislio sam da bulaznim kad mi je DNA40 davao nesto sto je ˝nemoguce˝. Kako me ne zanimaju visoke temperature nisam obracao previse paznje na to. Medjutim kada sam nabavio mod koji ide do 400°C vidio sam da to bas i nije tako nemoguce. Ne navlacim nikog da isprobava jer mi je na danasnjoj ponovnoj probi DNA40 prdnul na rosu.
Ali po svemu uocenom namece se zakljucak da se dry hit pocinje javljati negdje kod 300°C. Dizanjem temperature doci cemo i do muskog dry hita. DNA40 po specifikacijama razvija 315,56°C.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 kol 2015 21:26 

@Fek0 zato jer ti ljudi pricaju gluposti i nebuloze a na savjet strucnjaka se samo prave pametni
Da medo je dao svoje misljenje ali par osoba se pravi pametno a isporabli smo 1 tc mod ako i tolko a medo je ipak vaper koji je isporabao vjerovano na 10-ke takvih modova i sto se njegovog misljenja tice na tp se treba stavit . i to je to nema pametovanja vise jer je covjek napisao nestp sto drzi vodu i onda se neko ima pravit pametan a s tc modom je proveo pola sata i to najvjerovatnije sa nekim kinezom kojem tc mod radi 10000 puta slabije od yihi-a i dna40/25

Povratak na vrh

PostPostano: 02 kol 2015 21:37 

Nakon ovoliko priče vrijeme je da i ja dam svoje mišljenje.

Imam dosta dugo TC u vidu DNA40. Ostale nisam probao jer me ne zanimaju. A ne zanimaju me zato jer ovaj radi savršeno. I baš zato mi ne pada na pamet vratiti se na VW i kanthal. Sve što je potrebno je staviti pristojnu količinu nikotina u tekućinu pa nema potrebe za kW snage u modu.

Ne troši više baterije, ne troši više tekućine, ne stvara oblake pare ali zato je okus perfektan. I meni je to dovoljno. Svaki puta isto. U radu ne stvara baš nikakve problema. Nula-zero-ništa. Radi savršeno. I to ona prva verzija DNA40 u kineskom klonu VaporFlaska. Čak sam dugo koristio kineski klon TC. OK. Radi i jeftino je ali je DNA40 bolji.

Da ne govorim kako setup traje bolesno dugo. Vata je užasnog izgleda nakon mjesec dana ali okus je gotovo isti kao i prvog dana. Upravo sam promijenio setup na kayfunu nakon 100 ml tekućine koja ne prlja setup previše. Iako je za sve drugo mjesec dana pretjerano. Razlog tome je prvenstveno što nemam više tu tekućinu jer je nisam napravio a napravio sam drugu.

Smatram da znam napraviti setup. Koristio sam dugo Vivi Kramu, CE6, genesis, špagu, vatu, MC, subohm, Oddy, Ithaku, Foggera i sve ostalo što je imalo smisla probati. Odabrao sam ovo u paru sa vjerojatno najjednostavnijim ali i prilično lošim atomizerom. Ta kombinacija daje taman okusa. Bolji atty daje previše.

Samo ga se treba implementirati i koristiti kako je zamišljen. Ne izmišljati toplu vodu.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 kol 2015 21:41 

@Valter svaka cast :plus: :plus:

Povratak na vrh

Naslov: TC modovi
PostPostano: 02 kol 2015 22:03 

zgvaper je napisao:
...a s tc modom je proveo pola sata i to najvjerovatnije sa nekim kinezom kojem tc mod radi 10000 puta slabije od yihi-a i dna40/25

Yihi je kinez btw...

Povratak na vrh

PostPostano: 02 kol 2015 22:09 

Pod kineze mislim na jeftine modove koji imaju tuv tc mod ili ako zelite chipove niske kvalitete
Yihi u mtm-u je 1500kn i po meni to ne spada u kineze ali skuzio sam da se moglo krivo protumacit

Povratak na vrh

Naslov: TC modovi
PostPostano: 02 kol 2015 22:15 

Sad Mtm sa cijenom određuje nacionalnost? Ok yihi je Englez :)

Povratak na vrh

PostPostano: 02 kol 2015 22:18 

Opet ste krivo protumacili ne sortiram po nacionalnosti nego po kvaliteti chipa i kako chip radi

Povratak na vrh

[ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: