Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 svi 2022 11:49. Sada je: 18 svi 2022 11:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 24 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: koji mod za preporučiti?
PostPostano: 11 srp 2015 20:05 

dakle, trenutno sam na ego one,
kada sam prvi put povukao, bio sam zadovoljan količinom pare i aromom, grijač otpora 1 om, no moje oduševljenje je nestalo, kada sam skužio koliko tekučine iscuri, tako da bez papirnatih maramica nema parenja.
isprobao sam cl 0,5 om, cl 1 om i clr 1 om. Curi na sva tri modela grijača. dakle, više nikotina absorbiram preko dlanova nego parenjem. Tank je premalen. Sve u svemu, užasno loše izveden model. Privukao me je mogučnošču jednostavne izrade grijača. To mi je posebno važno, jer nekoliko mjeseci na brodu ne želim se gnjaviti sa teškim izvedbama. Druga stvar, ne želim grijače koje bacam nakon tjedan dana, aroma mi je važna.

zanima me sljedeče kod modela koji bi te mi mogli preporučiti:
1. kvalitetna baterija, tako da nosim dvije baterije, eventualno 3 na brod
2. tank, mora biti dovoljnog kapaciteta da nemoram stalno točiti tekučinu
3. ne smije curiti, barem ne tako jako, da moram setup čistiti 10 puta dnevno
4. grijači moraju biti obnovljivi ili da ih je lako održavati, da ne moram nosti 25 grijača (preporučite i žicu)
5. ovaj otpor od 1 om clr i cl grijači kod ego one mi je stvarno ok za parenje

eto toliko, preporučite mi model na temelju ovog sto sam napisao
kada sam počeo pariti pred dvije godine, koristio sam ego c atomizere, koji su se lako mogli održavati, zatim im je kvaliteta potpuno pala, tako da je održavanje bilo besmisleno, jedan atomizer mi je trajao 7 dana, prije dvije godine uz redovito održavanje i po dva mjeseca

unaprijed zahvalan za svaku preporuku, jer po postovima je teško nači nešto za što bih samo tako dao ikakve novce.
dakle, napišite, za set up, koji bateriju, koji grijač, tank, žicu.... itd.

eVic VT 60W with eGo one mega, eVic-VTC mini with tron, eleaf istick tc 60w, elaf istic 30w, ego one xl, kayfun lite plus hgcigar, kayfun v4 hgcigar
u počecima: joytech ego c, oko 10 različitih tipova baterija, dekang tekučine
prva e-cigareta: ecis kupljena u davnim počecima parenja u Hrvata

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 11 srp 2015 20:48 

Ako bi cijevku od moda onda vamo v5 ili svd 2.0 (skuplji puno al jaci,kvalitetniji chip unutra,mada je vamo provjereni stroj)...za mal pouzdan dobar mod mogu preporucit istick 30w

Atty ce vecina preporucit kayfuna lite v2,il koja vec verzija,ja cu ti rec da uzmes ako mozes financijski expromizer,jednostavniji za slozit i tocit...sad su na akciji v1.3 (cca 40€) posto izlazi v2...a prodaje se i tu na oglasu jedan dva mislim

Ako ces ic sa ovakvim atijima uzmi 0,3 kanthal i vatu (recimo beauty kiss iz spara) i nauci motat microcoil,jednom kad ga slozis ne diras ga,samo mijenjas vatu jer je grijac relativno fiksan

Nekakav atty sa zamjenskim grijacima ti nemogu preporucit,nema smisla po meni kad s odlucio naucit motat grijace,a jednostavnije od microcoila nema

Edit:za vama i svd ti treba baterije i punjac posebno,pa imaj i to na umu

Povratak na vrh

Naslov: Re: koji mod za preporučiti?
PostPostano: 11 srp 2015 20:53 

Pozdav , neznam šta se dešava sa tvojim ego one jer ja ga koristim 3 mjeseca i do sada mi nije niti jedamput procurio. Koristim najčešće 0,5 grijaće sa otvorenim zrakom do kraja tekučine 70 vg 30 pg i sve radi savršeno. Grijači traju minimalno 2tjedna. Kum mi ga ima također i sve radi odlično. Prošli tjedan kupio clr grijač na kojemu možeš mijenjati setap itakođer nema curenja. Ovo ti pišem zato da ne žuriš
sa zamjenom več potraži gdje je greška.To je jedini "početnički" komplet kojega bi svakome preporučio

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 11 srp 2015 21:38 
Moderator

Itaste mvp 3.0
30wata 4400mah baterija, puni se preko usba
I kayfun lite v2
10m 0.25 zice
Paket vate

To je to

Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwar
instagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/
facebook : https://www.facebook.com/sashasedmak
web: http://baby-viking.com

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 11 srp 2015 22:35 

bok.
Subtank Plus ( 7ml) , RBA baza , gotovi grijaci 1,2 i 0,5 Ohm-a , traju dugo
IPV mini 30W ili IPV 2 mini 70W, ima i usb mogucnost punjenja i silikonsku navlaku (ako mislis da je potrebna dodatna zastita)
2-3 baterile LG HE 2 ili LG HE4 ( nesto u tom stilu)
malo vate i zice
2 dcl Valterove tekucine
Power bank ( za svaki slucaj)
Nemesis i Kayfuna ( tj. jedan mehanicki mod i Kayfun ili sl.)
ja bi to uzeo sa sobom na put oko svijeta , kad bi se sad morao dici i krenuti od kuce.
LP
alois

Povratak na vrh

PostPostano: 12 srp 2015 15:09 

duc je napisao:
Pozdav , neznam šta se dešava sa tvojim ego one jer ja ga koristim 3 mjeseca i do sada mi nije niti jedamput procurio. Koristim najčešće 0,5 grijaće sa otvorenim zrakom do kraja tekučine 70 vg 30 pg i sve radi savršeno. Grijači traju minimalno 2tjedna. Kum mi ga ima također i sve radi odlično. Prošli tjedan kupio clr grijač na kojemu možeš mijenjati setap itakođer nema curenja. Ovo ti pišem zato da ne žuriš
sa zamjenom več potraži gdje je greška.To je jedini "početnički" komplet kojega bi svakome preporučio

evo ovako, definitivno ne žurim, mislim da sam našao problem, koristio sam dekangove tekučine, na kojima sam uglavnom od samog početka parenja, njihova breskva mi je omiljena tekučina. jučer sam počeo koristiti svoje tekučine koje su 70/30, puno su gušče od dekangovih i curenja nema, pričekati ču još koji dan s odlukom o drugom modelu.
Ako možeš, pitaj kuma koju žicu koristi za izradu grijača na clr.

eVic VT 60W with eGo one mega, eVic-VTC mini with tron, eleaf istick tc 60w, elaf istic 30w, ego one xl, kayfun lite plus hgcigar, kayfun v4 hgcigar

Povratak na vrh

PostPostano: 12 srp 2015 15:13 

hvala svima na odgovorima, sve pročitao, malo provjerio po netu, no još ču malo pričekati s mijenjanjem modela, ako bude sve ok, najvjerojatnije neču mijenjati model do sljedeće godine, ako se curenje nastavi i sa mojim tekučinama, kojeg zasad nema, onda definitivno mjenjam model.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 srp 2015 15:45 

Dok je napisao:
duc je napisao:

evo ovako, definitivno ne žurim, mislim da sam našao problem, koristio sam dekangove tekučine, na kojima sam uglavnom od samog početka parenja, njihova breskva mi je omiljena tekučina. jučer sam počeo koristiti svoje tekučine koje su 70/30, puno su gušče od dekangovih i curenja nema, pričekati ču još koji dan s odlukom o drugom modelu.
Ako možeš, pitaj kuma koju žicu koristi za izradu grijača na clr.

Ja ga imam i motam ga sa 0,30 4-5 namotaja oko 2 mm borera i dobiješ 0,6 - 0,7 oma. Drago mi je da si riješio problem :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 14 srp 2015 00:09 

iako s mojim tekučinama ego one ne curi, ipak sam se odlučio posjetiti parilicu u Areni,
dakle, našao sam kayfun 4 od Hgcigara i eleaf istick 30w sub ohm mod, to je jedino što su mi mogli ponuditi, ovo sve u web shopovima, ili nešto imaju ili nešto nemaju. U parilici su imali i SVD, ali ne dvojku, pa sam se ipak odlučio za istick.
Trenutno sam u zagrebu, pa nisam radio svoj coil, nego sam iskoristio jedan od dva koji se dobije uz kayfuna, om metar mi je pokazivao oko 0,4 oma, nakon paljenja coila 0,6, sa tekučinom i vatom oko 1 om... je li to normalno, kad dođem kući poigrati ču se sa svojom žicom.... ali to mi je malo čudno, samo 0,4 oma....

Povratak na vrh

PostPostano: 14 srp 2015 04:07 

Čudno je što je toliko promjenio otpor. Kad se grijač jako zaprlja, i ako je microcoil otpor će nešto porasti, no nebi trebao porasti za više od 0.2 Ohm. Provjeri jesi li dobro stegao žicu sa onim šerafićima, i provjeri da ti se polovi na bazi ne dodiruju.

Povratak na vrh

[ 24 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: