Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 svi 2022 12:10. Sada je: 18 svi 2022 12:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Subox mini kit
PostPostano: 23 lis 2015 08:46 

Nakon druzenja s navedenim modom,odlucih da napisem par rjeci o njemu.
U kitu dolazi gotovo sve sto vam je potrebno za pocetak(nema baterije i tekucine),mod,subtank mini,2 occ glave,rba baza,pamuk,pre made coils,usb punjac,mali sarafciger i rezervni sarafi.
Baterija bi trebala biti od bar 20A,occ glave dolaze u varijanti od 0.5 i 1.5ohma.Prva ima siroke rupe za liquid i moze se reparirati,dok glava od 1.5ohma ima manje rupe za tekucinu i dosta je teze ubaciti coil bez da se rupe prosire.Rba baza je jednostavna da jednostavnija nemoze bit,bez ikakvih problema sam slozio dual coil i vertical coil,ima dovoljno mjesta da napravite setup koji zelite.Ne curi.Nema gurglinga.Izmjenjivi drip tip.Mod je malen,prosjecna velicina sake ga kompletno sakrije,radi od 7-50W.Trajanje baterije(LG 2500mAh 30A) sa 0.5ohm setupom cca 8 sati,10-ak ml tekucine,sa 1.3-1.5ohm 14-16 sati,cca 8ml tekucine.U oba slucaja u pitanju je heavy use.Skoro ispraznjena baterija gotovo da nema pad snage(ili nisam primjetio) u odnosu na punu.Jedina zamjerka mi je sto kad pritisnem fire button treba cca 0.2-0.3 sec da kresne coil,al navikne se covjek.Sve u svemu,veliki thumbs up i preporuka!

Povratak na vrh

Naslov: Re: Subox mini kit
PostPostano: 23 lis 2015 09:11 

:plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 23 lis 2015 09:30 

:dobar:
takodjer sam vlasnik istog, meni je moguća zamjerka na klepetavim vratima baterije, mozda je samo do mene..
nego, ne koristim ga vise, imali smo nesporazum pri punjenju, uštekao ga na laptop jer nisam imao rezervnu bateriju,i nakon cca 40 minuta slučajno prolazim pored njega, kad ono smrad, i ugrija se donji dio da sam ga jedva primio u ruku.. on i dalje radi ali ne opaljuje niti jedan atomizer koji stavim gore, i čim stavim bateriju lagano se grije donji dio, morat cu dat nekom ko se kuži u to da mi to rješi ako ide..trenutno mi služi kao 510 stalak.. na žalost..
ali sve u svemu odličan mod, možda zamjerka jer fali TC mod, pogotovo jer kanger prodaje ni200 coil-ove za subtank liniju..

Povratak na vrh

PostPostano: 23 lis 2015 09:38 

Ja sta god pristekam direktno na laptop punit to se grije ko ludo,mobitel,mod,egica.Na stolnom kompu se to nedesava,neznam,mozda prejaka struja,ak ima ko pametniji da obrazlozi,ugl,nista nepunim na laptopu.

Povratak na vrh

[ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: