Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 svi 2022 12:09. Sada je: 18 svi 2022 12:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Koopor mini 60 w TC
PostPostano: 17 stu 2015 23:36 

Istina je ali nije sad neka baš drastična razlika. Za usporedbu, Kbox mini sa istom baterijom traje par sati duže. Ali nemam isti atty na kooporu tako da nije baš mjerodavno.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2015 08:45 

Jedino relevantno bi bilo da netko napravi test sa istom baterijom,istim atijem sa istim setupom i da oba moda rade u istom režimu (npr oba na 25 W). I onda mjeri koliko tekućine se popari prije nego izbaci weak battery. Tu bi se onda vidjelo koliko više struje posauga Koopor. Odokativno,ne čini mi se da nešto abnormalno brzo prazni baterije,čak ni ove jadne koje koristim. Ovih dana mi dolazi hg2 baterija pa ću baš izmjeriti koliko traje.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2015 17:08 

Aha, ma narucio sam si ga pa citam da voli papat baterije... No sada koju bateriju staviti u njega. Koristio bih ga sa dripperom a ponekad sa tilemahosom.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2015 20:00 

Sony Vtc5 je uvijek popularan izbor ako ih nađeš. Ja koristim vtc4 i efest purple 30A. Stigle su danas LG HG2 i rade odlično (melo,tc mod,ni200 coil 0.15ohm). Uzeo te LG jer imaju najveći deklarirani kapacitet (3000mAh) uz prihvatiljivu cijenu. Uglavnom bilo koje AW,LG,Sony,Samsung sa bar 20A i što većim kapacitetom baterije,najbolje ove 2500-3000 mAh.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 19 stu 2015 22:10 

Uspješno odrađeno ažuriranje na kooporu, zasad sve ok. Nema više čekanja kod prvog paljenja, sad odmah starta. Tko je zainteresiran da mu napravim, nek se javi. Riječani isto tako, u Rijeci sam barem jednom tjedno

Poslano sa mog D5503 koristeći Tapatalk

Povratak na vrh

PostPostano: 19 stu 2015 23:58 

Osim toga,jos neke vidljive promjene? Dodatne opcije u meniju mozda?

Povratak na vrh

PostPostano: 20 stu 2015 00:05 

nissser je napisao:

Dodana je podrška za steel žicu u TC modu. Druge promjene nisam primjetio, makar mi se čini da bolje isporučuje snagu nego prije. Ali to može biti moj subjektivni dojam.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 stu 2015 10:22 

eqinox je napisao:
nissser je napisao:

Dodana je podrška za steel žicu u TC modu. Druge promjene nisam primjetio, makar mi se čini da bolje isporučuje snagu nego prije. Ali to može biti moj subjektivni dojam.

Mene zanima do koje voltaže prazni bateriju poslije upgrada? Mislim da je glavni problem kaj prazni bateriju samo do 3,5 volta. Mogao bi komotno do 3,2 i imali bi puno veći baterry life.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 stu 2015 12:15 
Administrator

zpelko je napisao:
Mene zanima do koje voltaže prazni bateriju poslije upgrada? Mislim da je glavni problem kaj prazni bateriju samo do 3,5 volta. Mogao bi komotno do 3,2 i imali bi puno veći baterry life.

Gle ... neovisno o kojem modu je rijec.
Postoji razlika u naponu baterije s opterecenjem i bez opterecenja. Kada okines mod, bateriji pada napon. Cim pustis tipku baterija je bez opterecenja i napon joj poraste.

Konkretno to znaci da vec praznoj bateriji padne napon do recimo 2,9V i tu se zastita na modu aktivira i prestane dotok struje prema attyu. Za par sekundi baterija bez opterecenja se vec oporavila i izmjerit ces napon na njoj otprilike 3,5 - 3,7V zavisno od jakosti struje kojom si opteretio bateriju.

Sve je to napravljeno da bi baterija imala duzi zivotni vijek i ne treba brljati po tome.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 stu 2015 14:33 

Kinta je napisao:
zpelko je napisao:

Gle ... neovisno o kojem modu je rijec.
Postoji razlika u naponu baterije s opterecenjem i bez opterecenja. Kada okines mod, bateriji pada napon. Cim pustis tipku baterija je bez opterecenja i napon joj poraste.

Konkretno to znaci da vec praznoj bateriji padne napon do recimo 2,9V i tu se zastita na modu aktivira i prestane dotok struje prema attyu. Za par sekundi baterija bez opterecenja se vec oporavila i izmjerit ces napon na njoj otprilike 3,5 - 3,7V zavisno od jakosti struje kojom si opteretio bateriju.

Sve je to napravljeno da bi baterija imala duzi zivotni vijek i ne treba brljati po tome.

Prema forumu baterija ima 3,8 volta bez opterećenja a Koopor javlja da je battery weak. Nemam nažalost dovojno precizan voltmetar da na svome izmjerim. I da, baterija stvarno ne traje dugo. Koristim LG He4 i rotiram tri dnevno. OKo 7ml tekućine.

Povratak na vrh

[ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: