Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 03 pro 2020 22:19. Sada je: 03 pro 2020 22:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: igo-w kveščn??
PostPostano: 04 stu 2013 15:52 

daklem, igo-w sa fasttecha koji ima samo jednu rupu za zrak i nema rupe na postovima

izbusena jos jedna rupa na 1,5mm i druga proširena-velika greska, napravio prozracnost ko u zracnom tunelu, umjesto da stavim i drugu na 1mm, neee, odma deri na 1.5, onda sam skratio topcap za 1mm, misleći da će se mozda smanjit prozračnost ako su rupe niže al ništa se nije dogodilo, nema veze, privikavam se na zrak, nije loše, ide direkt u pluća ko ludo...ukoliko mi dopiz... skratit cu ga tolko da mi baza pokriva 0,5mm rupe, fore ima dovoljno

e sad, nikako izbušit rupe na postovima, začuđujuće za kineze, postovi su vjerojatno od prokroma, isao sa borerom 1mm na njih al se samo frče, radio doslovno na mašini stotu po stotu i nejde, borer samo pleše po postu, zabušivačem da piknem nemogu jer nema dovoljno mjesta....čime da to izbušim??? grrrr

kad i ako uspije izbušit postove stavim fotke da se vidi, ovako nema nekog smisla, osim što imam najkraći igo-w što postoji:D

Povratak na vrh

Naslov: Re: igo-w kveščn??
PostPostano: 04 stu 2013 16:18 

3,54 mm površina rupa. Baš me zanima dual micro na 5+ V uz ovolko zraka. Moglo bi biti ludo :)

Povratak na vrh

PostPostano: 04 stu 2013 16:25 

pozajmi 5+V pa probam:P
ovo je najprozračnije trenutno što imam, i-atty i aga su isto na 1.5mm, al to je jedna rupa, pa mi je s početka bilo full prozračno, a bt804 moram vuč ko sivonja a isto širena rupa na 1.5mm, nakon dva tri dima se priviknem na bilokaj:D

Povratak na vrh

PostPostano: 05 stu 2013 00:00 

ma nemoj ni bušit pinove...zašto...šta nemožeš stavit žice oko šarafa

Povratak na vrh

PostPostano: 05 stu 2013 01:22 
Administrator

vulja je napisao:
e sad, nikako izbušit rupe na postovima, začuđujuće za kineze, postovi su vjerojatno od prokroma, isao sa borerom 1mm na njih al se samo frče, radio doslovno na mašini stotu po stotu i nejde, borer samo pleše po postu, zabušivačem da piknem nemogu jer nema dovoljno mjesta....čime da to izbušim??? grrrr

Ne vjerujem da to moze ici bez kirnanja. Ako nemozes zakirnati zabrusi biaxom ili malom turpijom. Bitno je da borer ulovi. I borer gurni maksimalno u borfuter koliko mozes.

Povratak na vrh

PostPostano: 05 stu 2013 11:08 

zelim ga izbusit radi lakseg sastavljanja setupa, nema omotavanja, samo provuces i pritignes, a i da mogu nize pozicionirat grijace, centralni pin je ujedno i plus post, njega se da izvadit, al nema smisla njega busit ako necu uspijet i ostale, borer mi mora virit minimalno 8mm iz borfutera, isli s time i nista...morat ce bit izgleda i ovako dobro, ko bi reko da ce se kinezi isprsit s materijalom:S

Povratak na vrh

PostPostano: 05 stu 2013 11:31 
Administrator

Opcenito u takvim materijalima tek 6mm borer ide bez kirnanja, naravno ako je predmet obrade ravan i mali shpan u pocetku. Sve ispod 6mm treba kirnat inace svrdlo puca. Za silu se moze izbusiti bez kirnanja ali nema sanse da svrdlo izdrzi vise od 20-30 rupa. Inace dobro nabrusen borer od recimo 4mm bez problema izbusi 10 000 rupa u rostfraju.

Ajme kud sam ja otisao :joj:

Povratak na vrh

PostPostano: 05 stu 2013 11:41 

znam sve, sve mi poznato, trebas vidjet s kakvim mi materijalima radimo i s kakvim alatom, koristimo uglavnom gueringov i iscarov alat, poceli nesto i svoj radit, ono sto ja radim radi kompleksnosti operacije i točnosti prije svega, svaki istroseni alat ide na brušenje pa na presvlake slovencima, to je vjerojatno nanošenje nekog dijamantnog sloja il štoveć...čeka se da stigne i to kod nas pa ćemo mi to sami radit...

nego, zabušivače koristimo u 90% slučajeva kad je rupa u pitanju, al mos ga jebat kad je predebel, u bazu bi pogodil s njim

mala preporuka i drugima,evo što i inače koristim za proširivanje rupa na atijima, nemože puknut ni zaglavit se u rupi ni da hoćeš
slika

Povratak na vrh

[ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: