Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 13 stu 2019 17:53. Sada je: 13 stu 2019 17:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 14 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: moze pomoč :)
PostPostano: 03 tra 2014 21:39 

ovako, konačno sam uspio skupit para da se maknem s egica i raznih protanka, evoda, vivi nova i sl. koje su neusporedivo bolje od cigareta, al opet ne mogu reci da sam prezadovoljan...

odluka je pala na evic i kayfun lite plus, a buduci da cu sve odma uzet s mtm store-a ( i da dosada nemam iskustva s motanjem grijača) molim da mi neko stavi link iz njihovog shopa koja žica koja špaga da nešt nebi zajebo pa da opet moram čekat par dana ( naime, meni je to sve isto: kantal, zavrnuta, ovaka ona, NiCr, špaga ovaka, špga onaka... zapravo, najviše me mući za koju debljinu se opredjelit...)

Povratak na vrh

Naslov: Re: moze pomoč :)
PostPostano: 03 tra 2014 21:43 

http://www.mtmstore.eu/pribor-i-dodaci/ ... e-cigarete 0.2mm

http://www.mtmstore.eu/pribor-i-dodaci/ ... e-cigarete 2mm

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Zadnja izmjena: Rossi; 03 tra 2014 21:46; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2014 21:45 
Moderator

..... je napisao:
ovako, konačno sam uspio skupit para da se maknem s egica i raznih protanka, evoda, vivi nova i sl. koje su neusporedivo bolje od cigareta, al opet ne mogu reci da sam prezadovoljan...

odluka je pala na evic i kayfun lite plus, a buduci da cu sve odma uzet s mtm store-a ( i da dosada nemam iskustva s motanjem grijača) molim da mi neko stavi link iz njihovog shopa koja žica koja špaga da nešt nebi zajebo pa da opet moram čekat par dana ( naime, meni je to sve isto: kantal, zavrnuta, ovaka ona, NiCr, špaga ovaka, špga onaka... zapravo, najviše me mući za koju debljinu se opredjelit...)

Za početak uzmi 2 mm špaga i Kanthal 0.2 žica dok se naučiš motati, poslije ćeš već sam znati šta trebaš.

http://www.mtmstore.eu/ispariva%C4%8Di- ... e-cigarete
http://www.mtmstore.eu/pribor-i-dodaci/ ... e-cigarete

Povratak na vrh

PostPostano: 08 tra 2014 17:51 

punjac, kaja i ostale sitnice stigle, ceka se jos samo mod, a u medjuvremenu par pitanja prije neg krenem radit prvi setup...

znam da je ovo već na par mjesta objašnjavano, al da nelutam opet bespučima foruma i neta; dakle što se tiće setupa sa špagom, vidim da dosta ljudi u tim videima nerade nikakve pripreme tipa prokuhavanje wicka ili paljenje kanthala, samo smotaju, natope liquidom, ak vide da radi napune i pare...

isto što se tiće microcoila i vate, neko ubija žicu brenerom 5 min, a neko prvo sve spoji, provjeri na modu jel radi , prodrma da se ravnomjerno žari i to je to... vatu isto provuce, mal natopi liquidom i sve štima...

dakle, pitanje je zapravo radite li sve te predradnje više zbog zdravlja i sigurnosti ili ima i drastične razlike u performansama i okusu... nisam baš sklon pretjeranom picajzliranju :D

i da, svečano obečajem, čim prvi setup proradi kak spada nema više glupih pitanja s moje strane :D :D

Povratak na vrh

PostPostano: 08 tra 2014 18:54 

Ja sam danas dobio kayfun sa brzoteka. Dugo sam na genu i prvi put sam slagao ovako nesto. Setup je bio sa 0.32 NiCr i vatom. Microcoil bez ikakvog spaljivanja,ne znam koliko je namotaja ali 8-9 min. Uglavnom 1.3 oma i pari kao blesav na mehanici :)

Povratak na vrh

PostPostano: 08 tra 2014 19:06 

neko prvo sve spoji, provjeri na modu jel radi , prodrma da se ravnomjerno žari i to je to... vatu isto provuce, mal natopi liquidom i sve štima...

dakle, pitanje je zapravo radite li sve te predradnje više zbog zdravlja i sigurnosti ili ima i drastične razlike u performansama i okusu... nisam baš sklon pretjeranom picajzliranju :D

Ja ovako i mljac :blje: samo pazi da vatu vučeš samo do ruba kanalića da ih ne začepiš, ostalo je pis of kejk, MC, vata i pari miško, u hodu ćeš posli isprobavat ludosti, kad ti dođe..... :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 08 tra 2014 19:12 
Moderator

damirdjg je napisao:
Ja sam danas dobio kayfun sa brzoteka. Dugo sam na genu i prvi put sam slagao ovako nesto. Setup je bio sa 0.32 NiCr i vatom. Microcoil bez ikakvog spaljivanja,ne znam koliko je namotaja ali 8-9 min. Uglavnom 1.3 oma i pari kao blesav na mehanici :)

:shock: Ti uzeo kayu !

:plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 08 tra 2014 19:13 

a sto kazes na njegov otpor??? koji je sada otpor a nije vise kratki spoj:D

Povratak na vrh

PostPostano: 08 tra 2014 19:36 

spavle je napisao:
damirdjg je napisao:

:shock: Ti uzeo kayu !

:plus:

Nije namjerno :) zezali su me sa aquom 15 dana pa sam odustao i uzeo 3.1. Ali priznajem da je ovo odlicno :)
Vjerujem da se moze i puno bolje sloziti ali i ovako pari kao lokomotiva :)

Povratak na vrh

PostPostano: 08 tra 2014 19:38 

ja slazem na isti otpor ali sa ribbonom i super mi je tako

Povratak na vrh

[ 14 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.