Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 30 stu 2021 23:38. Sada je: 30 stu 2021 23:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Riva-T
PostPostano: 02 stu 2011 11:24 

Odnedavno (od prije koji dan) ponosan sam vlasnik dotične e-cigarete...s obzirom da mi google nije strani pojam i da donekle znam raditi s dotičnom tražilicom, pokušao sam nać nešto o toj 'parilici'...međutoa, ništa pretjerano, tek saznanje da je to nova stvar i da je klon ego-t parilice...
Soga, zanimalo bi me dal netko od ovdašnjih experata ima kakovih saznanja u svezi rive i eventualno nešto od 'recenzije' ...
Unaprijed zahvaljujem!

Povratak na vrh

Naslov: Re: Riva-T
PostPostano: 02 stu 2011 12:19 

gogoxxx je napisao:
Odnedavno (od prije koji dan) ponosan sam vlasnik dotične e-cigarete...s obzirom da mi google nije strani pojam i da donekle znam raditi s dotičnom tražilicom, pokušao sam nać nešto o toj 'parilici'...međutoa, ništa pretjerano, tek saznanje da je to nova stvar i da je klon ego-t parilice...
Soga, zanimalo bi me dal netko od ovdašnjih experata ima kakovih saznanja u svezi rive i eventualno nešto od 'recenzije' ...
Unaprijed zahvaljujem!

Riva se pokazala kao dobar klon eGo-a,nisam je koristio ali su ljudi uglavnom zadovoljni.Na kraju krajeva to ti je baterija a po recenzijama kazu da je dobra.Bitno je sto ces nasarafiti na bateriju,koliko znam Riva koristi standard 510 atomizere i to je sasvim OK.Za pocetak tvoj izbor nije los a nadalje ces sam uvidjeti dali ti treba nesto jace od Rive.I ja koristim mod ali eGo je stalno pored mene kao backup.Ako si osoba koja sedi za komjuterom vise od 4-5 sati na dan onda bih ti preporucio da uzmes i passtrough.I jos jedan savjet,sa ovim ce se vecina sloziti....kupuj originale da sebi ustedis zivce,novac,frustracije itd...a najbitnije od sve-da zacuvas zelju da ostavis analogne.Mnogi su se razocarali elektronike jos na pocetku samo zbog nekvalitetnog izbora.Tvoj izbor je solidan.....procackaj malo YouTube,ima puno recenzija.

EDIT: Tek sad vidim da se radi o Riva-T (Tank modelu)...Evo,malo sam listao net,korisnici kazu da su impresionirani :) ....cak bolje nego eGo-T !!!

slika

Postoje nekoliko slicnih modela,bitno je da su svi dobri....uzivaj :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2011 12:58 

Hvala na odgovoru..e da, upravo je takva kao na ovoj slici s jedinom razlikom da je onaj cigaršpic (ono što ulazi u usta:)) ) malo plosnatiji....
Kad smo vec tu, jedno newbijevsko pitanje...taj tank, dal se to čisti ili se ne dira...kolka je trajnost i ono, dal samo ulijem drugi sok unutra kad želim promijenit okus ili moram to ipak isprat s nečim?
Dal ću se vratit na prave cigarete? Teško... bez obzira što mi je ovo tek drugi dan udisanja pare i moram se valjda još naviknuti na promjenu, već sad vidim i osjetim veliko olakšanje...
Čovječe, nema više smrzavanja na balkonu po kiši i vjetru, nema više skakanja i pravljenja grimasa iza prozora dok me klinci koje čuvam kad ne radim gledaju ko da su u šoku i išćekuju da završim tu cigaretu koju dimim vani...i napokon, nakon dugo vremena sam sjeo za komp i uz biru stavio slušalice na glavu i nakon duuugoooo vremena istinski uživao...
Hahaha, pa ako to već nisu prednosti a šta je onda prednost? :51:

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2011 14:42 

Pozdfrav gogoxxx,

Tank se ne čisti nikako, jednostavno staviš novu tekućinu i nakon što ostaci stare ispare, nova krene da se prži. Taj konkretan model nisam probao, ali jesam slične tankove i pokazali su mi se kao ogromno razočaranje. :minus: Curi po bateriji, flisa na prozorčićima, malo - malo spaljeni okus.... Sve u svemu loše, ali kako rekoh, baš taj model nisam još isprobao, a nadam se da ćeš biti zadovoljan.
Savjet: sjeti se tu i tamo pogledati jel ima tekućine na bateriji, pa ako ima, to obriši, kako ti baterija ne bi vrisnula prije reda.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2011 15:12 
Moderator

Vidio, probao.Slično eGo-u, malo možda ljepša izvedba atty-ja.
Za svakodnevno parenje je ok, tako bar kaže Tara, ona koristi eGo.
Nema puno problema sa punjenjem.
Moje iskustvo s čišćenjem i pranjem raznoraznih atty-a je u stvari : nema koristi, kad krepa krepal je.Ponekad proradi, ali kratko.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2011 15:38 

Fala na odgovorima...najbitnije mi je bilo dal se taj tank čisti ili ne...znači, tu 'problema' nemam, samo nadolijat i deri...za sad ne curi nigdje il bar ja uz svoje opažanje nisam primijetio..ali, mogu reć ne...
Phil, ako si mislio pod flis na one 'ostatke' koji zamagljuju prozorčić, to da...ima toga...jel to moguće riješit kak? hmmm, ak se ne pere onda mislim da ne....
Prvo što sam ulio unutra je bila golden virginia...slatkasto i nije neki spaljeni feeling...nekon toga mješavina virginie (par kapi) i ostatak camel...e tu vec imam osjećaj toga al možda je to ipak samo moja prosudba...ne znam, mislio sam odmah na neki duhanski okus i aromu, al' mislim da ce mi se više svidjeti ovi slatkasti okusi...ko bi se tome mislio!? :D

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2011 17:34 
Administrator

Probao sam rivu-t. Cini se malo kvalitetnija od ego-t, ne curi ni nista slicno. Onaj nastavak kao za kemijsku olovku je praktican i sve skupa bar meni malo lijepse izgleda.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2011 19:22 

gogoxxx, tank kartomizeri koje sam ja probao (većinu), imaju svaki neke mane, pa u usporedbi sa dual coil cartovima smatram da još nisu usavršeni. Ovo se poglavito odnosi na spaljeni okus kao neka guma koja gori, koji se malo malo pojavi. Pogotovo kad tekućina u tanku padne na ispod 50%. Ovi iz jednog komada nemaju curenja, ali ta paljevina u svakom kartu uvijek se pojavi. Jednostavno je tako napravljen da mu je grijač gore, pa tekućina kod jačeg parenja ne dolazi dovoljno brzo na grijač. Predlažem ti kad to osjetiš, da ti vrh parilice bude prema gore u odnosu na usnik, tako da je tekućina bliže grijaču. Također ti predlažem da probaš sa svojom baterijom i Kanger LR koji je, barem meni, the best off.

Povratak na vrh

[ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: