Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 stu 2019 21:05. Sada je: 15 stu 2019 21:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: 14 sij 2014 15:39 

Lokacija: NA ... 45-29-20,15 ..................... 18-06-01,65
tp24 je napisao:
Hvala na detaljnom opisu!
A gdje ih uzimas? Po svim ovim siteovima su ili kopije (FT) ili je skupa postarina (HC) a kod nas da i ne pricam da za bateriju koja u Kini kosta 15$ traže i po 200+ kn. To jednostavno nemrem prevaliti!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Ja sam dva puta kupovao Twist 1000 mah-a, Joyetech sa HG http://www.heaven-gifts.com/gallery-index---0---5.html (prije sam dosta tamo kupovao i sve 5)
kod njih su bile slične cijene i izbor ko HC ali u zadnje vrijeme dosta stvari nema na lageru a poštarina je kod oboje bila cca 4-5 $. HC je (opet) ukinuo "obično" slanje a poštarina od cca 35$ je puno previše (i lani su na cca 2-3 mjeseca isto napravili) ali mislim da su rekli da više ne drže niti će Joyetech twist. Uglavnom, Joyetech ni po tim kineskim stranicama nije bio baš 15-ak $ (prije oko 25) a uz to već par mjeseci je velika lutrija naručivanje baterija iz Kine , tako da Europa se nameće kao izbor...

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 15 sij 2014 18:01 

tp24 je napisao:
Hvala na detaljnom opisu!
A gdje ih uzimas? Po svim ovim siteovima su ili kopije (FT) ili je skupa postarina (HC) a kod nas da i ne pricam da za bateriju koja u Kini kosta 15$ traže i po 200+ kn. To jednostavno nemrem prevaliti!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

MTMStore kod nas je dobra cijena po mome za Kangerove i Vision Spinner baterije. Dobra je i za Twist al ga neko vrijeme nemaju na lageru.

ego2.pl iz poljske, takoder dobar odabir, jedino ne drze Kanger EVOD VV, sve ostalo da.

Povratak na vrh

Naslov: Re: EVOD Twist 650mAh sa FT-a
PostPostano: 16 sij 2014 14:10 

S kakvi su problemi sa isporukom baterija? Nista ne stize ili samo neke zaustave?

Shipping na HC-u je trenutno bolestan. Nisam registriran na HG-u pa ne znam koliko je tamo. (nisam bas skuzio iz gornjeg posta jel 4-5$ ili nije)

MTMstore ima solidne cijene. Od kuda su oni? Slovenci? Kakava su iskustva sa njima? Je li moguce placanje kod preuzimanja na kiosku na kvatricu ako netko zna?

Koliko iznosi dostava sa ego2.pl za hrvatsku?

I jos jedno pitanjce generalno za mtmstore i ego2.pl - je li ona cijena za 18350, 18650 baterije po komadu ili za dvije? Nigdje ne pise a znaju biti po dvije na slici.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 sij 2014 14:25 

Znam za ego pl2 cijena je jedne baterije, a shipping ti izađe u košarici kad staviš nešto u nju vidićeš, ne trebaš kupovat ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 16 sij 2014 15:05 

Ja sam ego twistice uzimao s Chinabuye I imam dobra iskustva. Uzeo sam dvije od 1300 mah I obje rade ko vurice.

Povratak na vrh

PostPostano: 31 sij 2014 19:17 

tp24 je napisao:
S kakvi su problemi sa isporukom baterija? Nista ne stize ili samo neke zaustave?

Shipping na HC-u je trenutno bolestan. Nisam registriran na HG-u pa ne znam koliko je tamo. (nisam bas skuzio iz gornjeg posta jel 4-5$ ili nije)

MTMstore ima solidne cijene. Od kuda su oni? Slovenci? Kakava su iskustva sa njima? Je li moguce placanje kod preuzimanja na kiosku na kvatricu ako netko zna?

Koliko iznosi dostava sa ego2.pl za hrvatsku?

I jos jedno pitanjce generalno za mtmstore i ego2.pl - je li ona cijena za 18350, 18650 baterije po komadu ili za dvije? Nigdje ne pise a znaju biti po dvije na slici.

ja sam iz mtm-a uzimala i platila na kiosku, brzi su, mislim da su me paketi vec 2. il max. 3. dan cekali na kiosku. lijepo jave mailom kad stignu. super iskustva, uvijek su isporucili sve naruceno bez problema, definitivna preporuka :)

Povratak na vrh

PostPostano: 02 vel 2014 12:17 
Veliki Cezar zadarske podružnice

Giza je napisao:
Ja sam ego twistice uzimao s Chinabuye I imam dobra iskustva. Uzeo sam dvije od 1300 mah I obje rade ko vurice.

Ne bih te htio uibiti u pojam ali imam i ja 2 baterije od njih Twist. Pričekaj 5-6 mjeseci pa ćeš vidjeti kako će otići 510 navoj i onda problemi sa punjenjem.

Povratak na vrh

PostPostano: 08 vel 2014 01:27 

tp24 je napisao:

Ovo malo vremena sto parim sve sam narucivao iz MTM-a nisam imao nikakvih problema cak sam dobio vise nego sam platio :) ( narucio sam Joyetech USB 650mAh ali nisu imali na lageru u zamjenu sam dobio 900 mAh bez nadoplate ) Imaju tu negdje oko Kvatrica covjeka koji donosi iz Slovenije sve sto se naruci i salje dalje ( nesto ima i doma na lageru ) mozes se s njim direktno naci ako ti je tako lakse. Imam broj pa ako treba na PM
Kasnije sam narucio EVOD VV 650mAh i sve OK radi ko vurica pa cu se sa tim vratiti na temu

Neznam koju si jacinu mislio uzimat ali Evod VV je po meni malo poslab na 650 mAh iako ga drzim na 3,8V ne drzi dugo dok Joyetech USB na 900 mAh drzi skoro cijeli dan a po dimenzijama je duzi cca 0,5-1 cm zanemarivo, a i kvaliteta od Joyetecha mi se vidi malo bolja.

Povratak na vrh

PostPostano: 08 vel 2014 08:01 

moja preporuka ako nemožeš cekat je mtm, jer i kad sam narucio.....zamolio sam da požure....i neke stvari sam podizao isti dan.....sve isporuceno i korektno....
Od kuda nabavlja....nebitno....
Bitna stvar je da dobiš sve šta si narucio i to u najkracem roku isporuke.

Povratak na vrh

[ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: