Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 srp 2017 20:43. Sada je: 20 srp 2017 20:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: Eroll
PostPostano: 28 sij 2015 01:08 

da je kapacitet veći definitivno bih si piknuo jednu :D
Stvarno za neku cugu ili nekaj nabrzaka nije loše :plus:

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 28 sij 2015 16:47 

Lis je napisao:
Back to the roots
Ja sam poceo sa slicnim cigareticama.
Jedna baterija je stalno bila u ustima, a druga u punjacu. A puno puta se znalo dogodit da se je jedna ispraznila, a druga nije jos napunjena. :joj:
Neznam zasto, ali nikad nisam bio ljubitelj velikih modova i atomizera.
I sigurno bi opet imao takvo nesto, samo da je kapacitet baterije veci.

Pa, ne moraš čekati da ova druga bude 100% puna. I meni se rijetko zna dogoditi da sam jednu ispraznio, a druga se nije do kraja napunila (doduše, to je stvarno rijetka pojava - jednom ili dvaput se dogodilo otkad sam na eRoll-u). Lijepo ih zamijenim i parim dalje. Jedino ako imam potrebu non-stop pariti nekoliko sati (recimo neka pijanka), moglo bi se dogoditi da moram odmoriti pola sata, dok se barem jedna ne napuni do kraja (nije mi se nijednom dogodio baš takav ekstremni slučaj).

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2015 23:07 

Ova tema skroz mrtva koliko vidim, al' budući da sam nova evo moj mini review.
Intezivno isprobavam eroll-c 2 tjedna i nemam zamjerki. Zamjerka koju sam imala bila je zbog vlastite greške (zaustavila air flow prstom), tako da je sve ok. Za moje pušačke navike koje sam stjecala skoro 10 godina i više nego super; u vidu količine pare, trajnosti baterije (PCC) i tako. Sama baterijica ecigareta traje mi za onako, 8-9 "epuš" pauza, od kojih svaka traje 10-ak min. I onda fino rotiram dvije iz pcc-a u ruku i to je to. Tekućina traje nešto kraće, no i to mi je dovoljno rotiranjem. Ujutro ih nafilam obje i sasvim mi je dovoljno, a planiram nabaviti i dodatne tankove. PCC mi zasad traje skoro 2 dana.
Ja sam ionako average smoking joe (smrdljivih cigareta) bila, nekih 15-20 dnevno (ovisno koliko sam busy taj dan), s tim da uz kavu ujutro bude nekih 4-5, a ostatak se rasporedi. Iznimka su dani kad sam u društvu ili je neki alkohol u pitanju, ali i to sam istestirala ovih dana sa erollom i također sve pet.
Još su te neke "pušačke" navike nepromjenjene (godinu i pol sam na ecigu), ali vrlo moguće da će se promjeniti.
Vjerujem da većina vas ste dugo u ovim vodama ima neke veće zahtjeve, ali meni je ovo savršeno. Probala sam neke modove gdje je količina pare bila ogromna i skroz mi to ne odgovara, a naravno, pogodili ste, ovo je ciljano za nas p*ckice koje ne vole nezgrapne stvari i žele isti feel poput smrdljivih, eh. :la:

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2015 23:22 

Samo se drži toga ako ti odgovara. Ne probavaj drugo. Takvi sada nose daleko veće modove i pitaju se kako su mogli s time preživjeti dan.

NK4FC rues

"onaj mehanički sklop na dnu moda koji bezuspješno glumi prekidački sklop"

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 17 stu 2015 03:40 

Eroll je odlična stvarčica za nekoga tko ne traži kruha povrh pogače. Samo ti pari i uživaj, nas hrčke zanemari ;)

Povratak na vrh

[ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: