Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 stu 2019 16:02. Sada je: 22 stu 2019 16:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov: Re: Best buy parilica (trenutno)
PostPostano: 03 lip 2013 12:44 

Kinta je napisao:
vapeman je napisao:
Nije navedeno- Chuck Norris approved! :D

slika

To je to! :D

Povratak na vrh

PostPostano: 11 lip 2013 22:03 

Kako nas je danas Fasttech sve skupa (pozitivno) šokirao, mislim da će trenutni best buy povesti ova kombinacija:

1. GG mehanički mod, klon ($17.08)
2. Kangertech Protank, atomizer ($9.05)
3. Nitecore Intellicharger I2, punjač baterija ($14.90)
4. Panasonic NCR18650 Rechargeable 2900mAh 3.7V 18650, 2x baterije ($11.66)

Ukupno: 316 kn :plus:

Novi članovi, molimo vas da se prvo predstavite.
Uvod u e-cigarete, mali priručnik za friške parioce.

Povratak na vrh

PostPostano: 20 ruj 2013 11:13 

Samo da kažem kako sam početnik u ovim vodama ali ne znam zašto većinom početnicima preporucuju neki "startni kit" kad ova gori kombinacija je ušteda i vremena i novaca jer nema tu ništa komplicirano osim sklopi i pari :)
Umisto kts san uzea kts+ ali to cisto stvar izgleda te umisto obicnih uzea iste ove baterije ali sa zaštitom.

Znači ovo je moja prva parilica i moji dojmovi su odlicni. 60/40 vg/pg 18mg nikotin, 2.2 i 2.5ohm ne fali pare/arome ni kicka, protank (cekam jos da mi dođe i protank 2) ne grglja/pišti, ne curi (sa originalnim kanger grijačima, sa evod je malo drukcija priča i nakon par izmjena orginal grijač je bolji), baterija bez problema dan i po (trošim za sada 3ml po danu), a vjerovatno može i dulje izdržat (iako ne guram je do kraja nego 1 dan 1 baterija radi konstatnih preformansi).

Jedine preinake koje preporucam je da na kts+ izbrusite sve kontankte dok ne skinete zaštitni sloj i dođete do mesinga radi boljih preformansi (vrh opruge te donji držač opruge, unutarnji vrh okidača, gornji kontakt pa čak i vanjski gornji kontakt gdje spajate grijač)
Te san kupia 510 to 510 adapter radi očuvanja navoja na modu a ujedno se pokaza da je dobar i za bolju regulaciju otpora uvlačenja nego direkt na mod time sto donju rupu mogu zaštopat sa malim komadičem vate (inace mi protok zraka prevelik pa svira ko frula, a i sa evod grijačima nikako nisan moga nariktat protok bez ovog nastavka) i onda je dosta odvrnut/zavrnut nit pola navoja (ma zero skroz) za dobit manji ili veći protok (zavisi što vam paše, ja san mota sa uskim filterima pa mi je falia veči otpor) bez da se tank klima ili da pri večem otporu uvlačenja procuri na kontakt i tekućina dođe do usta.

I tako sad vučem ko sivonja bez ikakvih problema, a analogna mi više nit ne pada na pamet ni pod razno pored ove makinje. :plus:

Tako da svaka čast matiji jer je (trenutno bar za mene) stvarno složia best buy makinju i uštedia mi i vremena i para. :hug:

Povratak na vrh

PostPostano: 20 ruj 2013 11:35 
Moderator

To ti je sve super samo probaj grijače motat ispod 2 Ohma negdje 1.8 max 2.0 pa ćeš vidjet da je još bolje.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 20 ruj 2013 11:49 

Nisam još se s tim uvatia igrat ali ako ti nije problem (da ne pretražujem sad forum) koje debljine kantal i koje fiber te koliko puta namotaš žicu za dobit otpor 1.8 do 2.0 ?? Nemam insturment ali cu ga nabavit s vremenom, na koji naćin mjeriš otpor? S punim tankom/praznim ima li kakve razlike?

*Evo san naručia MT3S 1.8ohm za probu dok se ne ispraksiram gdje i kako glede udari sam grijača.

Povratak na vrh

PostPostano: 22 ruj 2013 15:40 

iken je napisao:
Nisam još se s tim uvatia igrat ali ako ti nije problem (da ne pretražujem sad forum) koje debljine kantal i koje fiber te koliko puta namotaš žicu za dobit otpor 1.8 do 2.0 ?? Nemam insturment ali cu ga nabavit s vremenom, na koji naćin mjeriš otpor? S punim tankom/praznim ima li kakve razlike?

*Evo san naručia MT3S 1.8ohm za probu dok se ne ispraksiram gdje i kako glede udari sam grijača.
Ja imam MT3 bc i motam 5 namotaja kantal 0.18 na 2 fibera 2mm sa tima da stavljam 1mm fibera na grijac gore posebno,otpor mi je 1.9ohm,savrseno i to parim na 4.2V/9W,pare ko u prci!

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lis 2013 10:27 

@matija - ja sam početnik i u šumi svih savjeta, ogromnog izbora i argumenata za i protiv meni je puno pomogao tvoj post best buya u fasttechu. Odlučio sam se baš za taj izbor.
Evo, samo da zahvalim na pomoći!

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lis 2013 10:55 

iken je napisao:
Samo da kažem kako sam početnik u ovim vodama ali ne znam zašto većinom početnicima preporucuju neki "startni kit" kad ova gori kombinacija je ušteda i vremena i novaca jer nema tu ništa komplicirano osim sklopi i pari :)
Umisto kts san uzea kts+ ali to cisto stvar izgleda te umisto obicnih uzea iste ove baterije ali sa zaštitom.

Znači ovo je moja prva parilica i moji dojmovi su odlicni. 60/40 vg/pg 18mg nikotin, 2.2 i 2.5ohm ne fali pare/arome ni kicka, protank (cekam jos da mi dođe i protank 2) ne grglja/pišti, ne curi (sa originalnim kanger grijačima, sa evod je malo drukcija priča i nakon par izmjena orginal grijač je bolji), baterija bez problema dan i po (trošim za sada 3ml po danu), a vjerovatno može i dulje izdržat (iako ne guram je do kraja nego 1 dan 1 baterija radi konstatnih preformansi).

Jedine preinake koje preporucam je da na kts+ izbrusite sve kontankte dok ne skinete zaštitni sloj i dođete do mesinga radi boljih preformansi (vrh opruge te donji držač opruge, unutarnji vrh okidača, gornji kontakt pa čak i vanjski gornji kontakt gdje spajate grijač)
Te san kupia 510 to 510 adapter radi očuvanja navoja na modu a ujedno se pokaza da je dobar i za bolju regulaciju otpora uvlačenja nego direkt na mod time sto donju rupu mogu zaštopat sa malim komadičem vate (inace mi protok zraka prevelik pa svira ko frula, a i sa evod grijačima nikako nisan moga nariktat protok bez ovog nastavka) i onda je dosta odvrnut/zavrnut nit pola navoja (ma zero skroz) za dobit manji ili veći protok (zavisi što vam paše, ja san mota sa uskim filterima pa mi je falia veči otpor) bez da se tank klima ili da pri večem otporu uvlačenja procuri na kontakt i tekućina dođe do usta.

I tako sad vučem ko sivonja bez ikakvih problema, a analogna mi više nit ne pada na pamet ni pod razno pored ove makinje. :plus:

Tako da svaka čast matiji jer je (trenutno bar za mene) stvarno složia best buy makinju i uštedia mi i vremena i para. :hug:

E baš mi treba jedan 510 to 510 adapter, gdje si ga nabavio?

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lis 2013 11:38 
Veliki Cezar zadarske podružnice

Evo imaš ih ovdje.

http://www.mtmstore.eu/pribor-i-dodaci/ ... e-cigarete

ilil

http://ego2.pl/en/akcesoria-ego/149-510 ... apter.html

Ja ih imam dva doma i mogu ti reći da su me spasila u nekoliko slučajeva.
Eh, da. Piše da su 510 u eGo ali imaju i 510 navoje na sebi tako da bi bilo točnije 510 u eGo/510.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lis 2013 12:37 

ffroms je napisao:
Evo imaš ih ovdje.

http://www.mtmstore.eu/pribor-i-dodaci/ ... e-cigarete

ilil

http://ego2.pl/en/akcesoria-ego/149-510 ... apter.html

Ja ih imam dva doma i mogu ti reći da su me spasila u nekoliko slučajeva.
Eh, da. Piše da su 510 u eGo ali imaju i 510 navoje na sebi tako da bi bilo točnije 510 u eGo/510.

E super vidio sam ove na ego2 ali nisam bio siguran da li je to to.

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

[ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 8 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: