Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 01 pro 2021 00:29. Sada je: 01 pro 2021 00:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 13 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Dali sam prevaren?
PostPostano: 24 vel 2013 14:16 

u areni centar (dimilica) sam kupio ego-t ce9 za 350 kn.i malo gledam cijene vani za tu cigaru i vidim da se u svakoj kutiji dobije 2 komplet cigare a ja sam dobio samo jednu u kutiji.i to mi je dala onu izlozenu jer je prodavacica rekla da nema drugu kutiju,a u kutiji nisam dobio nikakve upute.posto mi se zurilo uopce nisam niti primjetio da nema uputa.i zanima me dali je orginal ili kopija jer mi je sve sumnjivo,navodno bi trebalo pisati joyetech na kutiji.ako ustanovim da je kopija ili da sam trebao dobit 2 e cigarete jao si ga njima,sutra im sa inspekcijom dolazim i zovem udrugu za zastitu potrosaca.ovo je ta e cigareta http://e-dimilica.com/home/index.php/we ... /view/1/73

Povratak na vrh

Naslov: Re: Dali sam prevaren?
PostPostano: 24 vel 2013 14:28 

nisi prevaren . i ako pogledaš malo bolje na toj strani piše 1 baterija ne 2 .
Jedino je razlika što kod nas prodavači naplaćuju puno više nego što bi to bila neka normalna zarada , istu takvu stvar si mogao naručit iz kine za 50 do 70 kn. ali treba čekat između 20 i 40 dana ..

Povratak na vrh

PostPostano: 24 vel 2013 14:30 

Ti si privarija sam sebe,jebiga tako je.
Znao si što dobijaš za tu lovu,pristao si i sad je kasno.
Otvori link koji si stavio,sve lijepo piše,između ostalog i to da u cijeni od 350 kuna dobijaš 1 bateriju!
Oni su formirali svoju cijenu kompleta koji je specificiran i po meni sve je jasno.Druga je stvar što si ti naknadno vidio na netu to što si vidio.Kupio si od njih i gotovo.
Svi smo mi na početku spucali bar 500 kuna za ništa,al triba i to proć.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 vel 2013 14:51 
Administrator

A nigdje se i ne navodi da se radi o Joyetech proizvodu. U Kini ima na desetke tvornica koji rade baterije i ostale stvarcice za vapere. Ne moraju biti sve losije od Joyetecha.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 vel 2013 19:05 

ok,svjestan sam ja kaj pise ali kutija je predvidjena za 2 cigarete,ima 2 utora.mozda sam popusio i nisam se informirao prije kupnje ali ako su tvornicki 2 cigarete u kutiji znaci oni su jednu izvadili i prodali meni jednu za 350 sto znaci da ce i drugu prodat za te novce.oni su zaradili 600 kn za nesto sto vani kosta 100.to je po meni bezobrazno ,bahato i nije u redu da rade na takav nacin!

Povratak na vrh

PostPostano: 24 vel 2013 19:32 

Te ego torbice i kutije imaju mjesto za 2 cigarete. Nisi prevaren iako deru sa cijenom,opusti se i drugi put naruci pametnije :)

Povratak na vrh

PostPostano: 24 vel 2013 19:37 
Administrator

goran je napisao:
ok,svjestan sam ja kaj pise ali kutija je predvidjena za 2 cigarete,ima 2 utora.mozda sam popusio i nisam se informirao prije kupnje ali ako su tvornicki 2 cigarete u kutiji znaci oni su jednu izvadili i prodali meni jednu za 350 sto znaci da ce i drugu prodat za te novce.oni su zaradili 600 kn za nesto sto vani kosta 100.to je po meni bezobrazno ,bahato i nije u redu da rade na takav nacin!

Eh Gorane. PDV je 25%, najam ducana kosta, struja, radnici, prijevoz, uvoznik uzima 100% marzu ... i uz sve to prodaju mozda tri takva kompleta dnevno. Na kraju zarada i nije bas nesto jer nam je drzava skupa.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 vel 2013 20:23 
Moderator

Kinta je napisao:
Eh Gorane. PDV je 25%, najam ducana kosta, struja, radnici, prijevoz, uvoznik uzima 100% marzu ... i uz sve to prodaju mozda tri takva kompleta dnevno. Na kraju zarada i nije bas nesto jer nam je drzava skupa.

Telefon, voda, porez na tvrtku ili naziv, porez na dobit, sva davanja za radnike, fiskalna kasa i sve vezano uz istu (spoj na internet), knjigovodstvo, razne kontrole i ispitivanja prilikom uvoza.. itd.. itd...

= Sent from my Mobikita! =

Povratak na vrh

PostPostano: 24 vel 2013 20:35 

Našim trgovcima ako marža nije 300% teško da bi mogli bit u plusu(nažalost)e sad jel to puno ili ne?neka nam slavko kaže :D fala bogu pa bar za e cig imamo izbora odakle kupit...

Povratak na vrh

PostPostano: 24 vel 2013 21:27 

nek im bude,popusio sam i to je to.uglavnom narucio sam sa ocean vapor ego-t ce5 za starce za 110 kn dva komada.i tekucine su im po 1 dolar.kod nas vise nista takvoga ne kupujem.evo vam link ako hocete pogledati sta imaju http://www.oceanvapor.com/5-electronic-cigarettes

Povratak na vrh

[ 13 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: