Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 30 stu 2021 23:41. Sada je: 30 stu 2021 23:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Yo dawg, I hear you like vapor...
PostPostano: 19 sij 2013 22:52 

Zar mi je više od 3,7V potrebno? Prema recenziji sve radi kako treba na 3,7V, čak i sa aftermarket clearomizerom.

Ja baš ne težim jačini. Čak mi je 18mg nikotina previše u tekućini. Some hoću normalnu, bladgu i konstantnu aromu.

Leo ima passthrough funkciju. Sad mi je upravo u struji (kompjuteru) i puni se a ja u isto vrijeme pušim. Da nešto je krivo s baterijom vidjelo bi se jer bi, u teoriji, trebala struja direkno prolazit kroz nju i time davat predviđeni maximum. Osjetio bi razliku.

Skoknut ću do Avenue Mall-a i Parilice drugi tjedan pa vidjet kakve su razlike s drugim aparatima.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 23:01 
Administrator

Marllow je napisao:
Zar mi je više od 3,7V potrebno? Prema recenziji sve radi kako treba na 3,7V, čak i sa aftermarket clearomizerom.

Li-Ion baterija se vodi nominalno pod 3,7V ali kad je napunjena ima 4,2V. Kod 3,6-3,5V svi ju vec stavljamo u punjac.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 23:04 

Hehehe...može bit da nisam vidio onaj dio gdje piše da kad je puna, lampica se gasi...hehe...
Možda bi fakat trebao postat Milanovicev savjetnik...

Javit ću kako je kad se napuni do kraja... :oops:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 23:05 
Administrator

Nece ti se puniti dalje:
Regulated 3.7v output

BTW. Baci oko na ovaj topic:
viewtopic.php?f=4&t=30

A i ovu temu cu sutra prebaciti u taj forum.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 23:31 

Čini se da nije bilo ni na 3,7. Tek mi se sada vratila slatkoća. Pustit ću da se napuni do kraja pa ću vidjeti.

Ne mogu, to jest, ne želim si priuštit novu bateriju ovako brzo. Već sam potrošio nekih 600-700kn na sve ovo ovaj mjesec. Što je ustvari točno koliko sam plačao analogne svaki mjesec.

Da malo promjenimo temu. Ja sam sad iskljućivo uzeo samo duhanske tekučine ali vidim da puno ljudi pari slatko. Moje pitanje je za one koji su uživali u okusu analogne. Da li ste uspjeli naći duhansku tekučinu koja bi vam pružila isto zadovoljstvo nakon jela kao što je nekad analogna i, ako ste prešli na slatko, da li vam zbog slatkog više fale analogne ili nema veze dali je duhanska ili slatka?

Isto tako, da li je netko probao okus pečenog pileta od FA? To mi jednostavno zvuči legendarno.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 23:48 

Da ne bi isli previse u off....

...mozes otvoriti temu o tekucinama ovde:

viewforum.php?f=7

Povratak na vrh

PostPostano: 20 sij 2013 00:14 

Ah, sorry. U večini foruma "Introduction" je slobodna zona jer skorom svako pitanje se može smatrati kao upoznavanje. Moj bad.

Samo mali update. Baterija je puna i okus je bar 10 puna jači.
Baš ne kužim o čemu se ovdje radi. Ako piše "3,7V regulated", ne bi to trebalo značiti da je tako uvjek dok je na zelenome? Zašto je sad odjednom puno jače kad je baterija puna? Ne bi trebalo biti ili 3,7V ili ide u crveno a ne ovaj čudan niz gdje se postepeno smanjuje?

Povratak na vrh

PostPostano: 20 sij 2013 00:28 
Administrator

3,7V je stalni napon, ali jakost struje se smanjuje praznjenjem baterije.
Hrvatski bi to zvucalo otprilike ovako: Baterija kad je puna salje attyu puna 2 ampera, a kad je pri kraju jedva 1 amper. To znaci da na pocetku atty ima 7,4 wata a poslije 3,7W. Bez obzira sto je napon konstanta.

Brojke su uzete primjera radi i ne treba ih shvatiti bukvalno.

Povratak na vrh

PostPostano: 20 sij 2013 00:31 

Marllow je napisao:
Ah, sorry. U večini foruma "Introduction" je slobodna zona jer skorom svako pitanje se može smatrati kao upoznavanje. Moj bad.

Samo mali update. Baterija je puna i okus je bar 10 puna jači.
Baš ne kužim o čemu se ovdje radi. Ako piše "3,7V regulated", ne bi to trebalo značiti da je tako uvjek dok je na zelenome? Zašto je sad odjednom puno jače kad je baterija puna? Ne bi trebalo biti ili 3,7V ili ide u crveno a ne ovaj čudan niz gdje se postepeno smanjuje?

Pozz :-)

Ni jedna batt ne regulira toliko dobro napon da je stalno na zadanoj voltazi cak ni na puno VV modova to nije izvedivo :conf:

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 20 sij 2013 00:56 

Razumijem to. One što mi je čudno je zašto je to tako?

Moj mobitel ima isti tip baterije. Dvije stvari se događaju kod toga, ili mobitel radi ili ne radi.
Ne događa se da se mobitel postepeno gasi, gubi svijetlost, odužuju se tonovi itd.

Pretpostavnljam da je razlog toga mobitelov firmware koji odmah kod smanjenja gasi mobitel.
Znači baterija se nikada ne isprazni do kraja dok se kod pušenja to događa.

Ako su u mogućnosti staviti regulator, trebali bi imati i mogućnost auto-shutdown koji, čim bi se woltaža promijenila, bi automatski palio crveno. A ne kao sad gdje se pali kad je baterija već skoro prazna.

Možda očekujem previše od proizvođača. Lakše je reći "Naša baterija radi cijeli dan" nego "Naša baterija radi cijeli dan ALI radi kako treba samo 3-4 sata nakon čega više ne radi prema specifikacijama".

Povratak na vrh

[ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: