Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 30 stu 2021 23:01. Sada je: 30 stu 2021 23:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Innokin Leo Pro
PostPostano: 19 sij 2013 08:24 

Evo, pusio sam plavi Ronhill (originalni, ne onaj novi koji je napravljen da bi klinci mislili da izgleda "cool" kad ga imaju) nekih 12 godina (od 13-e) i prestao sam prije nekih tjedan dana.
Ne znam kako je s vama ostalima ali ja sam morao prestati zbog hebenog katrana. Sve mi je postalo žuto. Soba mi izgleda kao bakina kotlovnica gdje suši meso, ali bez ugodnog mirisa domaćeg Međimurskog kučta (kao pršut, samo bolje).

Ne mogu reči da mi plavi fali. Malo poslije ručka i to je to.

Prestao sam nekoliko puta ali uvjek počeo natrag jer nisam znao gdje s rukama. Može u hlače ali što bi ljudi rekli?! Ne mogu pogledat film ili čekat nešto bez da zapalim u isto vrijeme. Znači izbor je analogna, e-cig ili...nešto drugo, ali niti ne vozim tom stranom ceste niti se mogu sagnut tako daleko.

Uzeo sam Leo Pro paket i DK Davidoff 24mg zato jer sam mislio da je to bazirano na crnom davidoff-u što je uvijek bila moja najdraža cigareta. Nije bazirano na tome, daleko od toga. Probao sam sa stock rig, užasan okus, počela mi curit tekućina, popizdio i vratio se na plavi do dok ne nađem nešto bolje.

Uzeo sam FA Maxx i Virginiu i CE4 Clearomatizeressseehaheeha (tak nekaj). Došli nakon tjedan dana I otkrio sam da mi Virginia odgovara (Maxx ne, ima okus po octu) a CE4 je zadovoljavajući. Virginije više nemam, sad sam na Maxx + DK Tobacco HIGH, užas. Ocat + bezukusna nikotinska igla.

To je to. Sad, svi vas jedan/na koji/a je ustvari prošitao/la ovaj essey gore, imam neka pitanja ako vam nije problem.

1. Leo mi traje baterija jedan dan, točno jedan dan. Probudim se i traje točno do 30 minuta prije nego idem spavati. Onda ga stavim puniti. Pređe iz crvenog na zeleno u 5 minuta i pun je do kraja za 30 minuta. Je to normalno?

2. Znači od DK-a sam probao Tobacco HIGH PG i Davidoff HIGH pg. Od FA sam probao Maxx i Virginiu 50/50PGVG. Danas mi dolazi DK Tobacco MED VG, USA Mix MED VG, USA Mix MED PG/VG i FA...nešto na L. Moje pitanje je, ima li načina da isprobam hrpu tekućina bez da me toliko udara na novčanik? Nekakav bundle malih doza negdje ili po mogučnosi, neka starija crnokosa s odličnim nogama koja nosi besplatne uzorke na srebernom pladnju? Po mogučnosti ovo drugo.

3. Možete mi pokazati neki thread sa informacijama kako I gdje kupovati vani i kvalitetno? Bio sam na FA original stranicama i zainteresiran sam pa me zanima kako to gdje, što, kada?

4. Nemam ništa ovdje ali ne volim završavati na trojci pa ono...kako ste?

5. A gle vraga, ima još nekaj. Sad sam baš uvukao ovaj Maxx+Tobacco užas I shvatio da mi u ustima ostaje okus kao da pijem vodu koja je stajala vani par dana. Da li je moguće da se tu nekaj pokvarilo u samo tjedan dana? Tobacco je malo stariji, možda tri tjedna.

To je sve od mene, za sada. Radujem se budućem druženju s vama svima.

Pozdrav,
Mario.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Yo dawg, I hear you like vapor...
PostPostano: 19 sij 2013 09:04 
Administrator

he he

1. Nije bas normalno da ti Leo traje cijeli dan. Nije normalno da se napuni za samo pola sata. Premalo struje trosis pa imas i preslabi feelinga parenja, to je jedan od problema.

2. Pogledaj na parilica.hr, javi se Siniši i Tihomiru i naci ces uzorke. Ne besplatne i ne s dobrim nogama. Noge su im ko u kanarinaca al zato dobro pjevaju.

3. Imas cijeli forum o tome:
viewforum.php?f=18

4. Eto dobro hvala na pitanju. Malo ledja stezu al to ce zemlja izlijeciti.

5. Ima tu vecih problema od tekucine koja nije uopce losa. Trosis malo struje, aroma ima okus octa, sigurno je i gorka ... Po svemu sudeci hardware ti ne radi kako treba. Baterija losa, atomizer zaprljan ... Nemam iskustva sa Leo Pro ali po svemu sudeci nije neka sreca.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 09:16 

1. Hmmm, postoji mogućnost da ga nekako firziram na suho?

2. Hvala!

3. Pero d.o.o, naravno. Kako to nisam shvatio, hvala.

4. Nadam se da nije upala. Ja nemam srece s tima a bole....

5. Virginia ima sasvim solidan okus i daje mi više pare nego analogna a CE4 čistim prije svakog punjenja. Imam negdje tu tester pa ću provjerit voltažu, no kiliko bi trebala biti?

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 09:40 
Administrator

To je baterija koja radi kako radi i tu nema pomoci. Izmjeri napon, ako je puna blizu 4,2V onda je u redu. Ako je 3,2V onda si u problemima. Jasno, ostaje pitanje kapaciteta baterije i struje koju propushta elektronika.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 14:17 

Dobrodosao Mario :pivo:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 18:21 

Hvala, Karo.

Ovdje je PROBLEM.
Cini se da imam slučaj pokvarenog telefona. Struja je ok...do dok ne stavim ovu stvar gore.
Probao sam stavit stock tank na bateriju I sve je bilo ok, sad sam osjećao okus, ne odgovara mi ali sad ga bar osjećam.

Znači dobre vijesti su da imam odličnu bateriju, loše da ta baterija ima "specijalni" navoj zbog kojega se čini ne mogu koristiti većinu aftermarket tankova.
Osim ako problem nije baš u ovom jednom adapteru...ne znam koliko bi pomoglo da uzimam još jedan.

Ima netko sugestije ili iskustva? Netko valjda ima nešto od Innokin-a?

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 18:36 
Administrator

Malo sam prosurfao i ... :joj:

Ti nemas Innokin Leo Pro nego neki od kineskih divljih modela.
Innokin Leo Pro ima 510 konektor. Tako da bi trebao sve 510 atomizere normalno koristiti.
Procitaj recimo ovo:
http://www.stevevape.com/innokin-leo-pr ... west-ecig/

Kad malo proucis probaj nam opisati pa da probamo izvuci neke zakljucke.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 18:56 

Ne ne, to je taj. Vidiš onaj tanki navoj na tanku? To je to. Baterija ima rupu gdje se šarafi. Ovaj veliki navoj na vrhu baterije je od poklopca i preširok je da bi CE4 išao direktno na njega.

Upravo mi je došla FA Latakia. Stavio sam je u stock tank I pari ko ludo. Problem je da mogu parit svega pola sata jer je spremnik jako, jako malen. Zato sam i prešao na CE4. To i činjenica da ovi mali nekad procure.

*sigh* Nemam blage što da sad napravim.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 19:08 
Administrator

:con: nisam ni ja siguran sto sad napraviti.
Daj izmjeri napon baterije da bar imamo jednu cvrstu tocku.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2013 20:03 

Nemogu. Na stanu sam u gorici a sav alat mi je doma u međimurju.

Čini se sve ok s baterijom, čak osjećam naznake lišća kad popalim Tobacco a Latakia je točno onakvog okusa kako piše na stranicama. Zamjena za light analogne.

Tank se znoji iznutra odmah i osjećam toplinu oko navoja čim taknem prekidač. Evo, kako pričamo več mi je ostala samo 1/4 tekućine. To mi je najveći problem.

Sad bi morao malo prošnjofat po netu da li postoji aftermarket tank s većim kapacitetom baš za ovaj navoj ili pogledat da li postoje neki bolji adapteri.

EDIT: Ima se. http://www.innokin.com/Clearomizer.html
Ovaj adapter na iClear (tužit će ih Apple) 16 izgleda sasvim drukčije od ovog kojeg ja imam a iClear 30 može direkt na bateriju. Sad ih samo moram nači negdje u hrvatskoj.

Makar sam malo skeptičan oko ovog 30. Ovaj rotacioni vrh izgleda malo...slomljivo.
Ime tko možda iskustva s jednim od ovih?

Povratak na vrh

[ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: