Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 30 stu 2021 22:33. Sada je: 30 stu 2021 22:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: ego t 650(model iz savske)
PostPostano: 06 ruj 2012 22:34 
Veliki Cezar splitske podružnice

Evo probat cu biti kratak i jasan za sve koji misle kupit ovaj prozivod.

Ovaj model sam prvenstveno kupia jer sam koristia super cigaretu i isti dan mi je crkla baterija i aty,a imao sam jednu i da se ne vratim na stare navike u panici sidnem u auto i nadjem u splitu trgovinu sa ovim modelom.(bio uvjeren da je model sa baterijom 900 ili 1000 jer me je gospodjica koja zna koliko i ja uvjerila u to).

Dodjem kuci fino napunim refil virginiom i naravno odusevljen,parim i nemoram se misliti di mi je najbliza uticnica.
I tako nakon 2 sata koristenja,znaci intezivnog parenja 30 minuta crkne jedna baterija skupa sa atyem.
Taj nesipravan aty u uvjerenju da je crkla baterija navidam na drugu bateriju kad gle cuda baterija se sama aktivira i sprzi se i ona. :alikako:
Provjerim da mozda nije tekucina dosla u kontakt sa baterijom pa da je mozda to razlog ali nije jer je sve suho.
Fino odem u trgovinu reklamiram i dobijem cijeli paket ponovo.
Kad gle iznenadjenja ne radi ni jedan aty od 2 moguca.
Opet nazad :auto: do gospodjice i 3 paket mi daje koji napokon radi al sa jednim ispravnim atyem koji necu reklamirat ni u ludilu jer mi je neugodno dolazit vise.
Npomena i da ovo 5 click protection mozes objesit macku o rep,znaci meni na modelu ne ide nikako,ni na jednoj bateriji.

Unatoc svemu performansama sam zadovoljan,kolicna pare itd...sve 5,jer za bolje ne znam,ali apetiti su se sad povecali i sad se razmislja o nekome bolejm modu :D
ALI da mogu sve ponovit nebi forum citao iza kupovine 3 do 4 sata na dan nego prije kupnje doticnog modela.
Znaci za sve one koji misle kupit ovaj model je za iste novce moze se puno bolje proci kod kupovine preko hc i hg.

Sljedeca stanica parenje na 5V.

Povratak na vrh

Naslov: Re: ego t 650(model iz savske)
PostPostano: 07 ruj 2012 00:33 

sopta12345 je napisao:
Evo probat cu biti kratak i jasan za sve koji misle kupit ovaj prozivod.

Ovaj model sam prvenstveno kupia jer sam koristia super cigaretu i isti dan mi je crkla baterija i aty,a imao sam jednu i da se ne vratim na stare navike u panici sidnem u auto i nadjem u splitu trgovinu sa ovim modelom.(bio uvjeren da je model sa baterijom 900 ili 1000 jer me je gospodjica koja zna koliko i ja uvjerila u to).

Dodjem kuci fino napunim refil virginiom i naravno odusevljen,parim i nemoram se misliti di mi je najbliza uticnica.
I tako nakon 2 sata koristenja,znaci intezivnog parenja 30 minuta crkne jedna baterija skupa sa atyem.
Taj nesipravan aty u uvjerenju da je crkla baterija navidam na drugu bateriju kad gle cuda baterija se sama aktivira i sprzi se i ona. :alikako:
Provjerim da mozda nije tekucina dosla u kontakt sa baterijom pa da je mozda to razlog ali nije jer je sve suho.
Fino odem u trgovinu reklamiram i dobijem cijeli paket ponovo.
Kad gle iznenadjenja ne radi ni jedan aty od 2 moguca.
Opet nazad :auto: do gospodjice i 3 paket mi daje koji napokon radi al sa jednim ispravnim atyem koji necu reklamirat ni u ludilu jer mi je neugodno dolazit vise.
Npomena i da ovo 5 click protection mozes objesit macku o rep,znaci meni na modelu ne ide nikako,ni na jednoj bateriji.

Unatoc svemu performansama sam zadovoljan,kolicna pare itd...sve 5,jer za bolje ne znam,ali apetiti su se sad povecali i sad se razmislja o nekome bolejm modu :D
ALI da mogu sve ponovit nebi forum citao iza kupovine 3 do 4 sata na dan nego prije kupnje doticnog modela.
Znaci za sve one koji misle kupit ovaj model je za iste novce moze se puno bolje proci kod kupovine preko hc i hg.

Sljedeca stanica parenje na 5V.

Možda ovo ?

viewtopic.php?f=20&t=1748

Chromex će ti reći sve o takvom modu,njegov je samo u drugačijem kućištu...imam još 1 na lageru.

Povratak na vrh

PostPostano: 07 ruj 2012 15:05 
Administrator

sopta12345 je napisao:

Steta sto je vaperclub blagajna prazna jer je blagajnik opet sve zapio. Ali da mogu kupio bi nekoliko stotina okvira za slike, ovu recenicu uramio i poslao svakom buducem paritelju. Ipak imamo mjesto za ovu recenicu.

Povratak na vrh

PostPostano: 07 lis 2012 09:34 

Kad usporedim cijene u nas s istim proizvodima iz vani, jedna riječ je dovoljna - pljačka.

Prvu cigaretu sam uzeo s pazara 100 kn i to sam bacio nakon 2 dana.

Onda je išto istraživanje po netu i s jedne stranice (da ne reklamiram) sam uzeo 2 ego-t 900mah, te sam s njima dobio 1 punjač i 2 Clearomizera V1 za 100 kn uz besplatnu poštarinu.

Nedugo zatim naručio sam stardust od Vision-a, no i stim nisam zadovoljan.

Onda sam naručio rejuvenator za ego (u međuvremenu koristio V1) i to me oduševilo, te sam to koristio 3 tjedna bez ikakvih promjena na cartomizeru. Jedini problem kod istog je drip tip koji lako ispada, te ga treba paziti kada je u košulji :) Drugi problem je što treba paziti da ne presuši jer onda izgori.
Obzirom mi pašu cartomizeri naručio sam tank sistem i s tim sam za sada prezadovoljan i to ću vjerojatno koristiti i nadalje.

Stigla je i ego-C twist baterija koju sam namjestio na 4V i to mi je još bolje od standardne ego-T baterije.

Obzirom je rejuvenator LR, kao i cartomizer u tank sistemu, onda baterija kraće traje, no to i nije neki problem barem meni.

Probao sam i V2 cigaretu (u nas se par prodaje za 600kn). Cijena te baterije online je cca 8 dolara po komadu / KR808 je model baterije. Koristi sistem cartomizera no koji može primiti 20 kapi tekućine, tj. 1ml.

Rezime, u koliko imate volje čekati, proći ćete sigurno jeftinije, te ukoliko vam nešto ne paše, nije vaš žao što ste bacili 20-tak kuna....

Povratak na vrh

[ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: