Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 ruj 2020 15:07. Sada je: 18 ruj 2020 15:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 20 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: eGo-T atomizer by vaperclub
PostPostano: 14 ruj 2011 21:01 

pozdrav svima

znaci konstatacija je da su ovi atomizeri drugaciji od dosadasnjih koje smo koristili tj svaki 7-10 dana cistili i nekima traju vise meseci i rade kao prvog dana ! ovi atomizeri koje kinta prodaje u svojim kompletima za pocetnike nisu predvideni da se ciste na nacin vise puta opisam na raznim forumima a predpostavljamo svi da zbog nemogucnosti da se ciste kao do sad i sam vek trajanja je manji naravno ! samo sam to hteo reci posto meni neznam kako ostalima koji su svoj komplet nabavili od kinte od 4 atomizera 2 rade ali ako je neko koristio "stare dobro poznate " zna i kako ovi rade ! moje misljenje neznam dalicete se sloziti da je bar moglo upozorenje sta kupujemo posto ovo nije ego t komplet na koji smo navikli nego nesto drugacije "novo" i ja sam ovaj atomizer sad kupio i necu vise nikad posto po meni radi 40-60 posto losije !eto nadam se da nisam nikom oduzeo previse vremena !

Povratak na vrh

PostPostano: 14 ruj 2011 21:48 
Moderator

Ha, atomizer je potrošna roba, nažalost.Rijetko kada sam dobio iste iz Kine, čak u istoj naruđbi varira otpor, trajnost i sve ostalo.Svaki put kad nešto dođe, nemam pojma šta sam dobio, nekad jako dobro, nekad užas.No nažalost je tako i na to se ne može utjecati.
Reklamacije nekada prođu, uglavnom, ali treba vremena.Možda je najbolje kupiti u dučanu kod nas, platiti više, ali je zamjena isti dan.
Problem je jedino što nema puno izbora, ali možda se i to promijeni, nekada.

Naravoučenije, ako želimo servis, zamjenu i sl. treba imati skladište, a za to treba puno novaca, a tržište je malo.Možda se nešto promijeni.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 ruj 2011 21:58 

Pa da,fakat te je mogao upozoriti "unaprijed" da to ne kupuješ.I ovi kinezi su me mogli unaprijed upozoriti da im attyji koje sam naručila neće baš raditi,barem 2 od 4 koje sam naručila u jednoj turi.Ajde nemoj biti smiješan.Nitko te nije namjerno zaribao,to se jednostavno događa i ne preostaje ti ništa drugo nego da se s tim pomiriš.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 ruj 2011 23:48 
Administrator

Lis je napisao:
Jel se to moze raskopat-ocistit-sklopit natrag i da opet radi kao i prije zahvata :bli:

Ti bi to mogao, jer znam koliko si tehnicki potkovan a i prsti ti uigrano rade. Naravno ako si nabavis konacno normalne ocale.
:blje:
Ali postavlja se pitanje zasto ga otvarati? Cistiti tu nemas sto. Jedino opravdano otvaranje po meni je postavljanje nekoliko slojeva incofoama na dno keramike. Atomizer bi tada puno bolje radio.
Naravno u ovom attyu je grijac jednostavno zamijeniti kad je vec jednom otvoren ... kome se da zezati s tim.
Makar ... vidim tu jednu zanimljivu stvarcicu. Moram to ponovo uslikati pa povecati ...

Povratak na vrh

PostPostano: 15 ruj 2011 07:53 

Lep pozdrav za trio fantastikus !

Povratak na vrh

PostPostano: 15 ruj 2011 13:35 
Administrator

miki04 je napisao:

Miki dosadan si.
Lijepo sam ti rekao da ti necu zamijeniti nista sto si sam polomio. Ali tebi to nije dosta nego zdabas dalje a sada si poceo vrijedjati i membere vapercluba.

Ovo ti je zadnja opomena
slika

Hladjenje od 24 sata.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 ruj 2011 13:55 

Kinta je napisao:
miki04 je napisao:

Miki dosadan si.
Lijepo sam ti rekao da ti necu zamijeniti nista sto si sam polomio. Ali tebi to nije dosta nego zdabas dalje a sada si poceo vrijedjati i membere vapercluba.

Ovo ti je zadnja opomena
slika

Hladjenje od 24 sata.

Da ne ispadne da si samo ti na tapeti "pokorno javlam da sem v istim gofnima :tose: "
U dvoje je lakše :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 15 ruj 2011 20:15 

Kinta je napisao:
Ali postavlja se pitanje zasto ga otvarati?

Kurenje starog atomizera koji je na izdisaju se je pokazalo efikasnim. A ne mozes ga zagrijat na suho ako se ne vidi koliko je crven.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 ruj 2011 13:59 

Rekao sam ti da me boli d..e za tvoje atomizere i da mi nista nemoras zameniti a sam kazes da tu netreba nista cistiti pa mogao si upozoriti na to pre kupovine mada je to za mene proslost nego da se neza...u drugi pa nekupe to s....e zbog toga ja pisem ! a izvini ako smem da pitam sto si me banovao tj cime sam ja to nekog od tvojih membera uvredio ?

Povratak na vrh

PostPostano: 16 ruj 2011 19:36 

Miki, čačkaš mečku u onu rabotu.
Procitaj jos jednom cijelu pricu o atomizerima i vidjet ces da NIKO nije znao da to nisu atomizeri koje svi dobro znamo.

Povratak na vrh

[ 20 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: