Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 03 tra 2020 02:39. Sada je: 03 tra 2020 02:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 188 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Klonirana Ithaka!
PostPostano: 11 kol 2013 14:41 

Ma Ody je car. Kao i njegove kvalitetne kopije - Nautilus i Terminator C (u biti jedno te isto)...
Što će mi silna štelanja na Ithaci kad ju Nautilus pere sa žmirečki složenim setupom. I da, ovo je moja konačna ocjena.

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

PostPostano: 11 kol 2013 15:11 
Administrator

Corto_1973 je napisao:
Ma Ody je car. Kao i njegove kvalitetne kopije - Nautilus i Terminator C (u biti jedno te isto)...
Što će mi silna štelanja na Ithaci kad ju Nautilus pere sa žmirečki složenim setupom. I da, ovo je moja konačna ocjena.

Ovo mogu samo potpisati.
Oddy je stvarno car a ostalo je nepotrebno trosenje novaca.

Povratak na vrh

PostPostano: 11 kol 2013 15:20 

Kinta je napisao:
Corto_1973 je napisao:

Ovo mogu samo potpisati.
Oddy je stvarno car a ostalo je nepotrebno trosenje novaca.

Jeste li vas dvojica isprobali Kayfuna/Russiana? Naime, imao sam Oddyja i setup sa R/NR žicama mi je muka, problematika sa pucanjem žice kod plusa i curenje. Aroma jest bila božanstvena jednom kad je proradio, ali nisam imao živaca za slaganje setupa. Zato mi se čini da Kayfun nudi puno lakši princip sa jednakom (boljom?) aromom.

Novi članovi, molimo vas da se prvo predstavite.
Uvod u e-cigarete, mali priručnik za friške parioce.

Povratak na vrh

PostPostano: 11 kol 2013 15:52 

Corto_1973 je napisao:

Buduci da vidim da ste znalci pitanje gdje je najbolje naruciti odyija. Vidim da ima jedan na fasttechu s prozirnim tankom I jedan na chinabuye s SS tankom. Da li bi preporucili jedan od ta dva ili neki treci?
thx

Povratak na vrh

PostPostano: 11 kol 2013 16:15 

Hmm... Iskreno, Codyja ne bih uopće preporučio... Nautilus sa vaporfreaka ili Terminator C sa discount vapers... Original Ody eventualno iz oglasa, mada su i polovni preskupi. Moguće da vaporfreak još ima na lageru v2 Nautilus. Ako se ipak odlučiš za Codyja, mislim da ga možeš potražiti na fasttechu ili kod poljaka - e-dym.pl ili ego2.pl
Navodno su zadnje verzije ok...

Povratak na vrh

PostPostano: 11 kol 2013 16:27 

Giza je napisao:
gdje je najbolje naruciti odyija. Vidim da ima jedan na fasttechu s prozirnim tankom I jedan na chinabuye s SS tankom. Da li bi preporucili jedan od ta dva ili neki treci?
thx

Poljaci, Fasttech i ChinaBuye nude isti kakica od Tobecoa, a s tim ćeš imati više zezancije nego što ćeš pariti. Ako pak uzimaš, bolji je izbor sa SS tankom.

Novi članovi, molimo vas da se prvo predstavite.
Uvod u e-cigarete, mali priručnik za friške parioce.

Povratak na vrh

PostPostano: 11 kol 2013 16:41 

OK, hvala obojici na savjetu. Sada naravno imam jos pitanja: gdje se moze nabaviti orginal? Polovni ili novi.

Povratak na vrh

PostPostano: 11 kol 2013 17:07 

http://m.kurakuvsvet.cz/en/p/924/terminator-c terminator c na kurakuvsvet.cz te sa shipom izade manje od 40 € .

Povratak na vrh

PostPostano: 11 kol 2013 19:31 

Ako želiš možeš se prijaviti na ovu listu i naručiti kayfun upgrade za term/nautilus ithaku i isprobati i kayfun .
http://www.e-papierosy-forum.pl/lista-n ... de0b082171

naravno prvo naručiš term :D . i to ovaj od čeha koji je isti kao i od ovih drugih samo jeftiniji.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 kol 2013 20:29 
Administrator

Kratko rezime nakon par dana koristenja.

Ithaka radi dobro.

Materijal je nepoznatog porijekla, fino obradjen, kromiran i sve skupa je lakse od oddya.
Mali plasticni tank izgleda pristojne kvalitete i u rangu je terminatora-c.

Tank je ... velik. Oddy sa svojih 55-60 kapi po tanku izdrzi 9-12 sati ali ovaj se mozda i moze nategnuti na dva dana.

Liquid control radi kako i treba raditi.

Dotok zraka radi ... radi ali ... Regulacija je zamisljena vrlo slicno kako sam namijenio za novi DME ali da bi radila kako treba rupa na centralnom pinu mora biti kalibrirana. U ovom slucaju regulator je otvoren do kraja i to stalno. Inace matica regulacije zvecka kao bebina zvecka. Razlog tome nije tolerancija navoja koji u ovom slucaju mora biti plitak, nego oring. Oring je taj koji bi trebao anulirati zracnost i usput sluziti kao kocnica, ali kinezi su stavili krivu dimenziju. Malo deblji oring lako rjesava ovaj nedostatak.

Centralni pin regulirajuce duzine. Ma daj me nemoj ... Centralni pin je iz dva dijela spojenih navojem. Podesis duzinu pina i kad serafis atty u konektor zaserafis i centralni pin. Mala sajbica debljine koliko nam dulji treba CP na spoju s navojem rjesava stvar.

I jos dupli grijac :D
Originalni setup je otpora 1,8Ω i to koristim na DME kod napona 5,5V. Malo ludo a? :kuc:
Dva grijaca su spojena u paralelu a to znaci da svaki ima 3,6Ω. Vise ne zvuci ludo 3,6Ω na 5.5V?
Zbog visokog otpora postizu se niske temperature pa je aroma obilna. Otprilike bi trebalo staviti dvostruko manje arome da bi dobili onaj nas dobar rezultat.
Odokativno za 3,7 - 4,2V trebala bi dva grijaca od po 2,4Ω. Ali na taj nacin se ne mogu iskoristiti prave prednosti Ithake. Po mojoj procjeni fino bi se slagali grijaci od 2Ω i drugi od 2,5Ω. S prvim grijacem bi dobili paru i TH a drugi bi sluzio za aromu.

I na kraju Ithaka izgleda dobra igracka koja moze sluziti za razna testiranja. Pocistiti rupu na centralnom pinu i staviti odgovarajuci oring na regulaciju dotoka zraka nebi nikome trebao predstavljati veliki problem. A i nitko vam ne brani da u Ithaku stavite samo jedan grijac. Za kuharicu i nacelnika policijske postaje nije, ali tehnicki pismenim ljudima moze pruziti puno zabave.

Povratak na vrh

[ 188 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: