Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 28 vel 2020 07:52. Sada je: 28 vel 2020 07:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Poruka
 Naslov: Re: RSST Atomizer SMOK
PostPostano: 21 vel 2014 18:45 
Administrator

Ne sjebe gen liquid nego visoka temperatura sjebe liquid. Al jebiga nekima se tako svidja.
Za punu aromu potrebna je dosta niska temperatura i to se poklapa s podrucjem gdje se grijac najmanje prlja. win-win kombinacija.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 vel 2014 09:37 

E sad, evo napravio setup sa novim meshom i istim kantaom .22 i sa 3 namotaja sam uspio dobiti 1.2 Ohm i stigla je Sinišina aroma koju san odma smučka.

Bilo je sve ok samo puno manje pare, neznan kako bi moga pojačat paru a da ne ubijen aromu.
Rupa mi je proširena na 1.5mm.

Istina, nisan ga stiga pravo isprobati, jer me uvatila viroza,
pa je bilo 2-3 dana driphicbulj :vom: :oops:
Ali sada sam bolje, pa ću za koji dan, kad mi se stabilizira želudac isprobati set-up.

Čini mi se da pali sa odgodom od sekunde, kad stisnem gumb krene lagano i onda nakon sekunde počne pucketati ko lud.
Neznam jeli to normalno ili se nešto pošemerilo nakon dva dana u džepu, nekorišten.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ožu 2014 14:02 

Sa popriličnim kašnjenjem, i neznam koliko si uspio riješit sve dileme, ja ću ipak napisati par redaka.
Pucketanje na bilo kojem genesisu je znak da nešto ne štima.
Parim samo genove već nekakvih 8 mjeseci, i primjetio sam da kad god složim setup na RSST-u koji dobro wicka ali pucketa, nemam ni pare ni arome.
Vjerojatno si stavio previše mesha unutra, ili si ga pretvrdo zarolao.
Probao sam svakakvih kombinacija mesha, i od svih mi se najboljim pokazao #200, ovaj:
http://www.vape-atomizer-mesh.com/produ ... -2354.html

Za RSST uzmem 35x35mm i srolam ga na mekano, u sredini mesha ostane i rupica. 4 namotaja 0.25 kanthala daju oko 1.3 Ohm, i to je dobro i za mehaniku i za elektoniku.

Što se tiče pranja mesha, možeš ga i oprati pa ga koristiti tako mjesecima, ali ga moraš razmotati i oprati temeljito. Ja ga perem tako da ga razmotam, kapnem par kapi deterdženta za pranje suđa, i izribam sa obje strane sa starom četkicom za zube. Nakon temeljitog ispiranja opet ga spalim, zarolam, spalim na štednjaku da se žari crveno 10-ak sekundi i to je to.

Što se tiče komentara da gen shebe likvid, ne, ne shebe gen, nego loše složen setup.

Pravilno složen setup mora wickati barem 20 sekundi (po mojem subjektivnom promatranju) da bi mogao raditi normalno prilikom chain vape-anja, i pritom ne smije pucketati. Ako prsne tu i tamo svakih 3-4 sekundi to još i može proći, ali ako stalno pucketa, to će pogotovo u RSST-u uzrokovati poplavu pod kapom.
To pucketanje se inače događa zbog toga što tekućina prokuha unutar mesha, a prokuha zato što mesh nije dovoljno oksidiran pa provodi struju kroz sebe.

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 09:56 

Bok,
Hvala na odgovoru.

Evo složio sam set-up i nije loše, dobro dimi i para je ok.
Kava ima arome za poludit, ali vanilija mi je slaba, probat ću staviti više arome(stavio sam 10 kapi na 10ml VG baze)

sa 3 namotaja imam otpor 1.2-1.3 oma, samo se izgubi, pa ga malo pročačkam i opet se vrati.
(pod izgubi mislim na to da otpor skoči na preko 2 oma)

imam mesh #400 i kantal 22.

Neću su sad nabavljati drugačiji mesh i kantal, odlučio sam uzeti omegu dripper pa ću malo kombinirati.

Evo mislim a je ovo korisna informacija za početnike u genovima da znaju odma u startu što kupiti.

Hvala još jednom, pozz.

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 11:01 

Ako ti otpor skače, nešto ne valja, ili nisi dovoljno pritegnuo šerafić na - postu, ili nisi dobri zataknuo kanthal pod podlošku na + postu. Jednom složen, otpor može porasti za svega 0.1- 0.2 Ohm, i to kad se setup zaprlja, dakle minimalno 2 tanka poparena.

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 12:20 

Otpor ti skace jer ti zica nije dobro spojena ,vjerojatno na + polu. Mesh se ne pere nego ga spalis,ja na plinskom stednjaku do usijanja i to je to. Naravno1.3 je prevelik otpor za gen

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ožu 2014 18:54 

Kako koji i kako kome. Silver fox mi je savršeno dobar i na 1.5- 1.6 Ohm, a Line i na 1.8 radi fino. Mala komora rezultira dobrim TH i odličnom količinom pare.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 03 ožu 2014 19:34 

Damire nemozes rec da je 1.3 previse...kaze se-probaj pa usporedi

Povratak na vrh

[ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.