Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 28 vel 2020 07:54. Sada je: 28 vel 2020 07:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: RSST Atomizer SMOK
PostPostano: 08 svi 2013 21:14 

Setup sa kantalom 0,3 4 namotaja (izgleda kao da su se djeca zajebavala) 0,8 otpor, na mehanickom modu...pari kao lud ,aroma odlicna...sada me kopka kako bi se isti setup ponasao na didu :)

Povratak na vrh

PostPostano: 08 svi 2013 23:33 

damirdjg je napisao:
Setup sa kantalom 0,3 4 namotaja (izgleda kao da su se djeca zajebavala) 0,8 otpor, na mehanickom modu...pari kao lud ,aroma odlicna...sada me kopka kako bi se isti setup ponasao na didu :)

Ja sam sa 0.25 kantalom na 1.3 ohma ista stvar :)! pare masa ,aroma odlična!!! Jedino tu i tamo pucketne ali zanemarivo! isti setup na Cobri i ista stvar ali nema čak ni pucketanja ali mi RSST bolje zgleda na 69 :D Ja zadovoljan....(mada bi trebalo otvorit temu koja bi se zvala zloduhovi ili tvrdoglavosti genova :rotfl: )

Povratak na vrh

PostPostano: 09 svi 2013 15:17 

Ja sam sa 0.25 kantalom na 1.3 ohma ista stvar :)! pare masa ,aroma odlična!!! Jedino tu i tamo pucketne ali zanemarivo! isti setup na Cobri i ista stvar ali nema čak ni pucketanja ali mi RSST bolje zgleda na 69 :D Ja zadovoljan....(mada bi trebalo otvorit temu koja bi se zvala zloduhovi ili tvrdoglavosti genova :rotfl: )[/quote]
Vjerujem da je ok ali ovo je parnjaca :) Strasno,i aroma i para...vrijedi probati :)

Povratak na vrh

PostPostano: 23 kol 2013 09:07 

evo nakon par dana igranja sa ovim genom uspo sam ga zacepit da ne curi, pocetni air draw je bil katastrofa težak, rupa proširena na 1,5mm, pa onda ko da vucem zrak cisti, sad smanjio otpor,pare ko u prici, draw je malo blize agi, al nekako cudan, ko da se zastopa nakon sekunde dvije (ne vuce likvid, nema potopa)...al nema mi nekako th...jesam na cistom vgu,al aga sa istim likvidom daje bolji th...previse mi je sjela aga valjda pa mi nista drugo ne pase kad samo nju uglavnom parim...bit ce jos igranja...a ovo pucketanje sto svi spominjali prodje nakon trecine tanka, valjda nesto oko friskog setupa

Povratak na vrh

PostPostano: 29 ruj 2013 23:56 

nabavio i ja ovo čudo nakon borbe sa clon cobrom, pošto sam proučio dosta videa o rsst-u nabavio sam SS sajlu 7x19 3mm,

1. odrezao sajlu do visine plus pola i spalio je do usijanja sa brenerom
2. odrezao mesh 10x15 mm i namotao na vrh sajle gdje ću namatati kantal
3. uzeo sam 0.25 A1 kantal, spalio i namotao 3 namotaja dobi sam 1.1 ohm, pošto je rupa i dno tanka izolirano hotspotova jednako 0
4. napunio tank i pari,

prvi dan je užasna para, aroma skoro nula i ogromna količina tekućine u kapi, probušio sam rupu na kapi na 1,5 mm, problem sa tekućinom u kapi je nestao ali se pojavila na 510 konektoru, izvadio sam plus pol i onaj izolator (mislim da je delrin) i ubacio sa nekog starog did-a silikonski izolator, time je riješen i taj problem, pošto mi je danas drugi dan u rukama uz neke male preinake ovo je odličan stroj

Povratak na vrh

PostPostano: 21 vel 2014 11:22 

Bok poštovano članstvo :mrgreen:

Evo da mao oživim ovu temu.

Koristim RSST već pr mijeseci i to na način da sa 2 namotaja imam otpor cca 1.2Ohm na mehanici.

Pari ko lokomotiva i to mi se sviđa, ali mi brzo (dan-dva) nestane arome i para mi postane bezukusna.

To mi predstavlja problem, pošto mi tank traje 5-6 dana.

Probao sam ITHAKU i aroma mi je bila za klasu bolja, smo što je ''draw'' pre slab, draži mi je slobodniji. (znam da će biti ''rekli smo ti'') samo neznam dali je to trenutno, pošto mi je i na RSSTu isto arom na početku dobra.

Dali se nešto da napraviti sa RSST-om da se poboljša aroma.
Vidio sam da su neki špagu omatali meshom i takav fitilj koristili na RSST-u ali sam također vidio da stavljaju samu špagu....

Prijedlozi, iskustva...

PS. mesh nisam mijenjao od kad sam ga kupio, samo ga dobro spalim brenerom, dali je to možda ključ?

Planiram napraviti novi set-up ima par dana ali nikako da stignem.
Ako mislite da bi upaila kombinacija sa špagom, onda bi odma probao užicati negdije malo špage za probu.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 vel 2014 11:27 

Najjednostavnije je preraditi ithaku.

RSST je jako teško dobiti da radi izdaleka kao nešto tipa ithaka. U stvari nemoguće.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 vel 2014 11:50 

Ma nisam ni mislio od RSST-a raditi ITHAKU, o nekom špageru ću razmišjati ovo ljeto kad dođem do neke love, sad je kriza uboga.

Mislio sam samo malo popraviti pitanje arome, da ne vučem 3 dana golu paru.

Imam par aroma od LIQa, a sad sam naručio par od Siniše FA, možda će i to nešto popraviti ili ne?

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 21 vel 2014 11:51 

A kojom zicom dobivas taj otpor sa 2 namotaja? Mislim da krivo slazes setup,nista drugo

Povratak na vrh

PostPostano: 21 vel 2014 12:01 

0.22mm, radio sam u početku sa 3 namotaja ali mi je otpor izlazio 1.5-1.8

Povratak na vrh

[ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.