Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 28 vel 2020 08:55. Sada je: 28 vel 2020 08:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Naslov: Re: Terminator-C
PostPostano: 27 srp 2013 16:18 

barbas je napisao:
Zanimljivi kit koji pretvara terminator-c , nautilus ili koju već takvu igračku u kayfun .

Nakon 3 dana korištenja ovog kita mogu reći da je jako jako dobar , postavljanje setupa je vrlo jednostavno ( kao na svim driper atomizerima 2 šarafa i gotovo )
Općenito je kit odlične izrade navoji i ostalo je kvalitetnije izrade od samog terminatora , ima mogućnost podešavanja zraka na samom konektoru i kontrolu dotoka kao i na drugim oddy sistemima .
Para , aroma su izvaredni ( za moj ukus ) para je malo toplija 1,3 ohm 4 namotaja preko 2x 3 mm fibera 0,25 kanthala na mehanici . U 3 dana nisam imao nikakvih problema sa curenjem ili grgljanjem . Driper atomizer s velikim tankom :)
Korisnici koji koriste kayfun kažu da je na nivou kao i on. ali njega nisam probao tako da :conf:
Sve u svemu ja vrlo zadovoljan ..

Povratak na vrh

PostPostano: 27 srp 2013 17:12 

barbas je napisao:
barbas je napisao:
Zanimljivi kit koji pretvara terminator-c , nautilus ili koju već takvu igračku u kayfun .

Nakon 3 dana korištenja ovog kita mogu reći da je jako jako dobar , postavljanje setupa je vrlo jednostavno ( kao na svim driper atomizerima 2 šarafa i gotovo )
Općenito je kit odlične izrade navoji i ostalo je kvalitetnije izrade od samog terminatora , ima mogućnost podešavanja zraka na samom konektoru i kontrolu dotoka kao i na drugim oddy sistemima .
Para , aroma su izvaredni ( za moj ukus ) para je malo toplija 1,3 ohm 4 namotaja preko 2x 3 mm fibera 0,25 kanthala na mehanici . U 3 dana nisam imao nikakvih problema sa curenjem ili grgljanjem . Driper atomizer s velikim tankom :)
Korisnici koji koriste kayfun kažu da je na nivou kao i on. ali njega nisam probao tako da :conf:
Sve u svemu ja vrlo zadovoljan ..

Kakav je u usporedbi s terminatorom? Para, aroma itd....

Ako ne razumiješ neku riječ u tehničkom tekstu, ignoriraj je. Tekst će imati smisla i bez nje.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 srp 2013 19:14 

Aroma je malo izraženija i dosta " vlažnija " nego nego kod oddy sistema , terminator , nautilus , oddy svi oni rade slično ako ne i isto kad je setup dobar . Razlika nije velika jer je i oddy sistem sam po sebi jako jako dobar atomizer ( opet samo moje mišljenje )
Kayfun nije ništa drugo doli driper atomizer s centralnom rupom za zrak i tankom .
Jedan i drugi su dobri atomizeri.
Najveća razlika kod ova dva atomizera je ta da je oddy sistem daleko štedljiviji po pitanju liquida od ovog kita .
Dok ovaj " kayfun " pretvara pitanje postavljanja setupa u nešto prejednostavno.

Povratak na vrh

[ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: