Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 stu 2019 16:01. Sada je: 22 stu 2019 16:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: oddy kaze Smok ??
PostPostano: 07 svi 2013 14:22 

silikon, cackalica, ....nabusis navoj pa se stavi seraf unutra...budi kreativan :pivo:

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 07 svi 2013 16:29 

cek, nisam nikad ni probal drip nikakav, okolo se stavi spuzvica, okolo grijaca jel?

Povratak na vrh

PostPostano: 07 svi 2013 16:49 

vulja je napisao:
cek, nisam nikad ni probal drip nikakav, okolo se stavi spuzvica, okolo grijaca jel?

Ne, stavis malo vise fibera i to je to.

I² Element18350/18650+kick, Ant-i-Mod +5V, Ergo69-Yenki69,UD Agi,IgoW

Povratak na vrh

PostPostano: 07 svi 2013 21:05 

aha, ma neda se uklonit tank...

Povratak na vrh

PostPostano: 09 svi 2013 09:44 

Evo par dana gazim pivsku bocu,napokon ga uvalio na vamo,samo se bojim da navoje ne sjebem jer ga treba jako pritegnut da napravi kontakt

Sa stock setupom 2.3 ohma jos se drzi,al vidim da se fiber pocel trgat lagano,danas mozda slozim nesto ako stignrm

Pare ne fali al aroma je tako...ko da je prifali u trenu,kondenzant je kriv vjerojatno,budem se olpoigral s tin kad nabavim i drugi driptip
Na pocetku uvlacenha hladnija para p sve toplija i topliha,ne lose uopce,probal sam ga direkt bez driptipa isto nije lose al me grdo za vidit,ko da ku...guram u usta:-)

Cujemo se kad slozim kakaf setup

Povratak na vrh

PostPostano: 09 svi 2013 10:06 
Moderator

vulja je napisao:
Evo par dana gazim pivsku bocu,napokon ga uvalio na vamo,samo se bojim da navoje ne sjebem jer ga treba jako pritegnut da napravi kontakt

Lagano čačkalicom, ili tankim odvijačem, na vamo-u izvuci + pol ( centralni pin ) 1-3 mm prema gore i imat ćeš dobar kontakt, slobodno to napravi centralni pin leži u gumenom prstenu a sa elektronikom je spojen dugačkom žicom tako da imaš lufta za tu operaciju. Ja to stalno radim jer imam mizere različitih dužina navoja i + kontakta pa mi oni duži nabiju centralni pin na vamo-u preduboko tako da mizeri sa kraćim + polom poslije toga nemaju kontakt.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 svi 2013 10:34 

Ma izvukal sam ga u jednom trenu toliko da navoj nije htjel uvatit...problem je u +polu na drunkeru izgleda,njega se nemoze uzvuc jer onda gubi kontakt od gornje kape,uglavnom jebacki zategnut kapu treba i onda i cijeli atty na vama

Povratak na vrh

PostPostano: 10 svi 2013 09:04 

evo jucer se igral sa setupom, problem sto ovaj sto je dosao gore imao previse zategnut wire, i dogodilo se to da mi je skurilo fiber, ne da je pukao nego zagorilo...setup prvi-ista stvar, previse zategnuo :shake:

setup drugi isti kao i prvi 2x3mm fibera, 5 namotaja 0,18 nicr pokazuje 2,6ohma al to nije nekak to, fali arome, vodenasta nekako

setup treci sa 4 namotaja kanthala 0,18 pokazuje 3 ohma (??) i sad radi nekako, neznam, fali, guram ga sad i preko 7w, sto mi je opcenito s bilocim sam pario bila granica zagorljivog okusa, ovdje ne, al fali pare, aroma je li la, ovaj poljski fiber treba prokuhat a ja nisam, pa mu treba mililitar da se dobije, nisam ocaran nikako

kolko sam mislio jednostavno, dost se nazajebaval oko setupa, guram fiber ode zica van, guram drugi ode prvi fiber van,,,,grrr, najbolje je ostavit viska zice i fibera, najjednostavnije onda,al steta mi trosit tolko fibera, 25cm po setupu,grrrr

bum se jos igral, najvise sto mi smeta kad upalim nema onog boom efekta, treba mu sekunda dok krene przit, ko da ga na 4w drzim,ko da mu fali snage, a opet na 8w nejde jer mi grlo potrga, mislim da nije do dotoka likvida, i dosta je veci protok zraka sada

UPDATE:

4 namotaja 0,18 nicr i 2,1 ohma, na 8w rastura, sad sve napokon stima, samo se bojim da ce fiber brzo zagorit,sad sam ga opet malo jace pritegnul...jedna rupa začepljena za zrak

samo se nadam da nebudem svaka tri dana moro motat setup :minus:

Povratak na vrh

PostPostano: 21 svi 2013 16:42 

napokon setup kako spada, 5 namotaja na 2x3mm i 2,6-2,7 ohma, radi super, sve stima, samo je potreban dryburn svakih 2 dana nazalost, skuplja se puno gareži

probao sam cak i na jedan fiber namotat zicu a drugi da glumi flavour wick, malo pari malo ne...sto je tolko dobro oko ovog setupa neznam al radi super, driptip je drveni, sam ga radio, ostavio sam ga duzeg prema dolje, omah iznad grijaca dodje, time sam rijesio problem prevelike zracnosti zbog bottle shaped poklopca...bude fotka uskoro

Povratak na vrh

PostPostano: 21 svi 2013 17:36 

vulja je napisao:
, driptip je drveni, sam ga radio, ostavio sam ga duzeg prema dolje, omah iznad grijaca dodje, time sam rijesio problem prevelike zracnosti zbog bottle shaped poklopca...bude fotka uskoro

Kak se drži drveni driptip? Ja sam jedno vrijeme razmišljal o tome da si napravim jedan ali sam odustal jer
mi se čini da bi suho drvo navuklo kondenzat .

Povratak na vrh

[ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: