Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 lis 2019 18:47. Sada je: 14 lis 2019 18:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 9 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: ECHO cartomizer
PostPostano: 25 tra 2012 10:49 

Pozdrav...
Kako sam se razocarao u Stardust u potrazi sam za kojim drugim BIG capacity ....mizerom ...ono minimum 2ml...
Tako sam u svom traženju svetog grala naletio na naslovni cartomizer...
Međutim, taj cartomizer ima svoju dula coil veziju...
Ima li netko iskustva sa ta dva mizera... citam specifikacije na toj stranici ali mi nista previse ne znače bez iskustva... jel netko ima iskustva sa oba ta mizera i može li napisati svoje mišnjenje/preporuku...
Bio bi vam izuzetno zahvalan kao i moj kučni buđet zbog kojeg sam, između ostalog, počeo da parim...

Povratak na vrh

Naslov: Re: ECHO cartomizer
PostPostano: 25 tra 2012 11:30 

za dual coil s otporom 2,0 - 2,2Ω ti treba baterija s 4V ili još više zato bi bolje odgovarao single coil

osobno koristim na ego-t bateriji http://www.smoktek.com/510-4XL-Mega-Dual-Coil-Cartomizer--15-ohm_p_165.html i zadovoljan sam, ista stvar je i http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1076_1079&products_id=7824, samo dolje na dnu odaberi 1,5Ω ako imaš ego bateriju

Kayfun Lite, Magma, Kayfun V5 mini

Povratak na vrh

PostPostano: 25 tra 2012 11:40 

ECHO nije los ako se pravilno koristi,t.j. dobar je ali zna kratko trajati a ovaj eGo Mega DC je prava zvijer....pogotovo na +5V rastura ali mislim da ti nece pasati zbog prejakog TH-ta.Ako ti je Vision prejak onda zamisli ovog DC-a na X5 od njega....
Probaj ECHO ali single coil,dual ti nije potreban jer ce taj filer unutra zagoreti jako brzo i ti nece potrajati ni dva dana....
Imas negde na forumu oko ovih cartova,bar ono bitno u vezi njih.....

Povratak na vrh

PostPostano: 25 tra 2012 11:47 

Karo je napisao:
eGo Mega DC je prava zvijer....pogotovo na +5V

stavio sam eGo Mega DC 1,5Ω na 5V i to je malo previše volti, nije da baš zagori nego se kart zagrije jako nakon 2 uvlačenja pa me strah, onaj model od 2Ω bi rasturao na 5V, a što je najvažnije traje dugo, onda ga malo operem i opet traje dugo, pa ga operem ... nije za vjerovat

Povratak na vrh

PostPostano: 25 tra 2012 11:49 

Ja ima bateriju od 3 V...
Sta to znaci pravilno koristiti? sada si me zbunio...
Inace sada citam specifikacije za mega i pise: *Strong throat hit ....sto ja mozda i ne bi buduci mi to na stardustu smeta...
Echo single coil cartomizer ima max kapacitet 2.3ml.... ali to ne znaci da ja mogu BASH SVU tekučinu izvuči (ispariti) iz njega... jel tako?
kada on zapravo pocinje "sagorjevati" spuzvicu? kod polovine potrosene tekucine? trećine? desetine? ili se to mora "nauciti"?

Povratak na vrh

PostPostano: 25 tra 2012 11:54 

Pampa1 je napisao:
Karo je napisao:
eGo Mega DC je prava zvijer....pogotovo na +5V

stavio sam eGo Mega DC 1,5Ω na 5V i to je malo previše volti, nije da baš zagori nego se kart zagrije jako nakon 2 uvlačenja pa me strah, onaj model od 2Ω bi rasturao na 5V, a što je najvažnije traje dugo, onda ga malo operem i opet traje dugo, pa ga operem ... nije za vjerovat

Da da slazem se....ali jacina TH je ipak individualna stvar.I tacno,on izdrzi triput vise nego ECHO...

@Turul1978
Tesko da doznamo tacno na koje kolicine pocinje spaljivati filer ali bitno da bi tebi odgovarao sa njegovim karakteristikama.Ako imas volje da otvaras i cistis onda slobodno naruci i probaj ;)

edit:

Potrazi na forumu,pise sve ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 25 tra 2012 11:58 

a vidjet cu... narucio sam prosli tjedan... trebo bi skoro stici... mora biti bolji od stardusta kojeg i sada parim... danas vec drugi puta nadoljevam... brate ..koliko to trosiiii... pa nisma ja rockefeller... :minus:

Povratak na vrh

PostPostano: 25 tra 2012 12:11 

čistim kartove s http://www.smoktek.com/CartomizerAtomizer-Cleaning-Kit--With-10ml-Control-Syringe-Luer-lock-compatible-wcleaning-tubes-and-instructions_p_107.html što se može i sam napraviti kod kuće, cijene kartova 2-3$ su takve da ga jednostavno baciš kad ne radi dobro

Turul1978 je napisao:
J
Inace sada citam specifikacije za mega i pise: *Strong throat hit ....sto ja mozda i ne bi buduci mi to na stardustu smeta...

i na plotu svašta piše :rotfl: , svako svog konja hvali

evo kako sam ja radio na početku s kartovima za ego: naručio po 1-2 komada od svega i svačega i na kraju su mi se pokazali dobri http://www.smoktek.com/510-Ego-Mega-Dual-Coil-Cartomizer--16-ohm-45ml_p_115.html i http://www.smoktek.com/ReJuvenator-Mega-XL-17-ohm-low-resistance-cartomizer_p_122.html
imam jednog stardusta doma ali još ga nisam probao

Povratak na vrh

PostPostano: 25 tra 2012 14:31 

Jedno retoričko pitanje... :kuc: s obzirom da je predmetni kartomizer kapaciteta max 2.3ml,koliko tekučine se može maximalno ispariti iz njega a da ne počne goriti spužvica (ili što god da je to).
Znam da je ovo idijotsko pitanje ali mene ipak zanima.. :shake:

Pa ako netko ima iskustva... neka izvoli...

Povratak na vrh

[ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: