Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 kol 2019 06:01. Sada je: 20 kol 2019 06:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Najviše pare
PostPostano: 19 tra 2012 13:50 

Koja kombinacija donosi daleko najvise pare a da uz to ne moram svaki cas puniti? jel takvo sto postoji? i gdje naruciti? :alikako: :alikako: :alikako:

Povratak na vrh

Naslov: Re: Najviše pare
PostPostano: 19 tra 2012 16:36 
Administrator

Meni se cini da ovo:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 19 tra 2012 16:43 

Ili ovako nešto :rotfl:
slika

Povratak na vrh

PostPostano: 19 tra 2012 16:49 

Phil je napisao:
Ili ovako nešto :rotfl:
Kinta je napisao:
Meni se cini da ovo:

Suze mi krenule :rotfl: :rotfl:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 19 tra 2012 21:48 

bahahahahahahaahahahahahah :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 tra 2012 22:47 

Čovjek lepo pita a vi tako,đombe jedne :old: :naje: :tose: :wel: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 20 tra 2012 08:22 

Pa baš.... :sanja: hvala vam :brav: .. umjesto da lijepo napišete odakle je najbolje naručiti i sa kojim ...mizerima ste najzadovoljniji vi tako sa mnom .... ajde molim vas za pomoc... savjet itd...

najbolje stranice za naručiti.. dakle najbrza dostava... eventualno free shiping .. dakle.. najbolja verzija..

i ...mizeri sa kojima ste najzadovoljniji.. ono.. best buy...

MOLIM za iskustva..

Povratak na vrh

PostPostano: 20 tra 2012 08:35 

reci koju opremu imaš i bit će lakše dat savjet

Kayfun Lite, Magma, Kayfun V5 mini

Povratak na vrh

PostPostano: 20 tra 2012 09:31 

Turul1978 je napisao:
Pa baš.... :sanja: hvala vam :brav: .. umjesto da lijepo napišete odakle je najbolje naručiti i sa kojim ...mizerima ste najzadovoljniji vi tako sa mnom .... ajde molim vas za pomoc... savjet itd...

najbolje stranice za naručiti.. dakle najbrza dostava... eventualno free shiping .. dakle.. najbolja verzija..

i ...mizeri sa kojima ste najzadovoljniji.. ono.. best buy...

MOLIM za iskustva..

Dobardan, ja sam taj i taj, živim tamo i tamo... Ako bi mi mogli pomoći, zanima me to i to...

Uglavnom, ego Mega Dual Coil i baterija od minimalno 900 mah. Tekućinasa što više VG-a, barem 50%.

Povratak na vrh

PostPostano: 20 tra 2012 09:48 

Ajd... da saberem malo iskustva iz ovih godinu i pol parenja.

Od kartomizera jedini koji je mene zadovoljio je bio regularni Echo kart (2.0...2.2 ohma). Sve ostalo ne stavljam u labrnje jer sam probao dosta toga i to naprosto nije to - para je pretopla, arome gotovo nema. Kod Echo karta imas aromu a i paru i to u velikim kolicinama. User Shaka Zuluf je nedavno spominjao i LR varijantu tu na forumu, ali s njom nemam iskustva - trebala bi dati jaci Throat hit (udar u grlo), ali kako ja ne čeznem za istim, nisam isprobavao. Traju po 3-4 tjedna, lako im se izvadi spužvica i opere te vrati nazad.

Ego sistemi - i eGo-T i eGo-C su me iznenadili kvalitetom i jednostavnošću upotrebe i uvijek imam spreman barem 1 atty iz eGo ergele za nekakav put ili kad mi se naprosto ne da stalno nadokapavati. eGo-C zahtjeva nešto češće čišćenje, ali je ono doslovno za minutu gotovo i ako treba vagati C sistem odnosi pobjedu upravo zbog jednostavnosti, a i cijene zamjenske glave - 5 komada oko 20 dolara (a i manje...), s tim da ja jedan koristim preko mjesec dana uz ciscenje svaka 3-4 dana s potrosnjom 3-4 tanka dnevno.

Stock atty - klasika (901, 510, 801...) - po meni i dalje najkvalitetniji omjer pare/arome daje 901 stock atty. Nevjerojatno je koliko pare izlazi iz ovog malog attyja i to na 4.2V (a isti navodno razbija na 5V, ali meni je to prejako). Odmah do njega je 510 ali u XL (produzenoj) varijanti - traju po 3-4 mjeseca, ali ih je sve teze nabaviti. Potom klasicni 510 model. Tu je i čudljivi 801 atty - ako radi dobro onda je to milina, ali svaki drugi ne radi bas najbolje i ima mana.
Neke druge modele necu spominjati jer se ne daju uopce naci.

Špagerice i tank sistemi u samogradnji - AF, AF2, klonovi, klonovi klonova, Line, Hybrid... sve ovo je za mene tlaka. Jer se moraš igrati sa setupima, motanjima kantala i mesha, a ja za to nemam vremena i skloniji sam systemu - toči i vozi (jebiga, ipak sam dobar dio zivota proveo u komunizmu gdje smo stalno nesto drkenjali i cuvali sve i svasta, pa sam se pozelio malo dekadencije zapadnih kapitalistickih sistema). Svi oni daju paru jako slicnu kartomizerima uz manja ili veca odstupanja. OK, ako ti se svide, mogu predstavljati cjelozivotni atty. Neki vise pare, neki daju jaci TH, ali generalni zakljucak je - izbjeci, osobito ako si pocetnik.

Siteovi za narudžbu:

Drži se provjerenih kineskih siteova : Heaven Gifts i Health Cabin, osim ako ti nešto nije baš hitno potrebno. Ako je hića, posegni za britanskim provjerenim siteovima tipa Liberty Flights, a ako je gadna kriza slobodno posegni za domaćim shopovima - jesu malo skuplji, ali su u biti ok (Parilica ili e-cigarete.net)

Zaključak:

1 - baterija s navojem za 510 atty u bilo kojem obliku - stock baterija, eGo, mod... Tad možeš s adapterima (510/eGo, 510/901) isprobavati ostale attyje i kartove...

2 - kartovi - igra samo Echo,

3 - stock atty - 901, 510...eGo-C, eGo-T

Prognoza daljnjeg razvoja:

Očito će polako iz upotrebe izlaziti klasični attyji i na tržištu će ostati samo tank systemi tipa eGo ili kartovi u raznim oblicima i varijantama. RN4075 se već ne može naći skoro godinu dana, a i 510 XL lagano nestaje s polica trgovina. Zato je dobro da si počeo s kartovima, a danas-sutra možeš probati i eGo system.

Uglavnom, prije samo godinu dana nisi mogao birati skoro ništa od ovoga tako da se stvari očito razvijaju u super pravcu za sve paritelje i ova mogućnost izbora je ono što oduševljava. Kad nađeš što ti paše drži se toga i kod kartova i kod tekućina.

Eto, nisam baš puno pomogao što se tiče kartova, ali vjerujem da će ostali useri dati svoja iskustva.

Povratak na vrh

[ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: