Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 svi 2019 03:48. Sada je: 21 svi 2019 03:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov: Re: Vision eGo a.k.a. Stardust
PostPostano: 16 svi 2012 23:04 

Turul1978 je napisao:
Phil je napisao:
To je to. Napuni ga sa špricom i iglom sa 3ml i mora da radi ko avion... Ako ne radi tako, onda ti je nešto do baterije

Možda kada ga malo uhodam.. ovi su bili prvi dojmovi...

Ma siguran sam da taj kart radi vrlo vrlo dobro. E sad, gdje je kod tebe problem ne znam. Ovisno je i o tekućini koju koristiš. Ako je čisti PG, onda je istina da radi neku malu paricu, ništa posebno, ali svejedno daje jačinu. Uglavnom, napuni 3 ml sa tekućinom u kojoj ima i Vg-a i probaj i na nekoj drugoj bateriji. Jer ako ti je prvi dojam takav, to znači da nešto ne valja, pa da ne stekneš krivi dojam o tom kartu.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 svi 2012 08:46 

Ja koristim 80% PG-20% VG i kad imam dobar setup na Line-u onda imam i oblake pare...
Tacno je da VG daje vise pare ali jbs paru ako nemam nisto drugo.

-Ovo nema veze sa Vision-om,samo kazem moje iskustvo oko omjera PG-VG....

Povratak na vrh

PostPostano: 17 svi 2012 08:56 

Phil je napisao:
Turul1978 je napisao:
Phil je napisao:

Daj molim te link da vidim koji si uzeo, jer ovo što opisuješ znači da ti kart ne valja ili ti je neki veliki otpor pa ti ga baterijica ne može pokrenuti

http://www.sweet-vapes.com/index.php?pa ... &Itemid=84

To je to. Napuni ga sa špricom i iglom sa 3ml i mora da radi ko avion... Ako ne radi tako, onda ti je nešto do baterije

Potpis na ovo.....

...ili je baterija ili koristi tekucinu sa 0mg nikotina :)

Povratak na vrh

PostPostano: 17 svi 2012 13:23 

Karo je napisao:

Potpis na ovo.....

...ili je baterija ili koristi tekucinu sa 0mg nikotina :)

PA ovako... znam vec unaprijed da ce biti drvlja i kamenja po meni zbog ovog ali ovo su moji "osjecaji" u svezi sa Mega dula coilom... nakon što sam ga koristio eto skor jedan cijeli dan... Ima pare... osjecam ga na grlu... izrazava aromu.. ALI nije mi ni malo bolji od Stardust-a.. ne funkcionira mi ni malo bolje a da mi to bude WAU... MDC naspram Stardust-a je estetski nula bodova... tako da i dalje ostajem kod Stardusta... Žao mi je ako sam nekoga razočarao sa iznesenim ili ako je izneseno u suprotnosti sa "objektivnim" recenzijama i usporedbama...

S toga.. ukoliko nekoga zanima..prepustam ih za nabavnu cijenu.. može i zamjena za recimo neku slatkastu neduhansku tekućinu...

Povratak na vrh

PostPostano: 18 svi 2012 09:39 

Prijatelju....koja drvlja i kamenja ? :)

Radi kako ti volja,to imas tvoje misljenje,ja imam moje,Phil ima svoje.... :conf:

...i ne postoji objektivna recenzija u vezi tekucine,arome,opreme itd. jer su utisci individualni i ako trebam necemu vjerovati onda vjerujem jedino sebi i mojem iskustvu ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 21 svi 2012 00:59 

ja isto koristim stardust i to mi je prvo sto sam kupio nista drugo nisam ni probao, prvi dan nisam bio zadovoljan malo pare i sad jos nerazlikujem dali je rad na suvo ili samo jako udara u grlo. Imam bateriju sa 3 jacine e sad me ispravite ako griješim koristio sam na najslabijem 2, nešto V sad sam stavio na srednje 3.7 V i bolje manje grebe, a neznam koja voltaža bila da stavim bateriju na najjače? mada su mi rekli da nekorstim često jer će ovaj grijač brže izgorit. Uostalom prva dva dana sam ga koristio tako da sam čekao da dodje na minimum pa onda dopunim a sad ga dopunjavam kad je na pola i često vrtim parilicu u krug tako tekućina ulazi u te rupe odakle izlaze konci i mislim da je puno bolje nego ostaviti samo da se kao preko tih konaca napuni. Eto to ja mislim pa neka neko bas isproba jer sam mozda samo umislio

Povratak na vrh

[ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: