Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 ožu 2019 17:14. Sada je: 22 ožu 2019 17:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 36 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Vision eGo a.k.a. Stardust
PostPostano: 03 tra 2012 20:18 

slika

Stigli danas ovi clearovi....

...i toliko :conf:

Nije vredno recenziranja,ali ukratko...u odnosu na ono sto koristim kod ovih:

-nema pare,
-nema TH,
-nema arome.

Lose...jako lose

Povratak na vrh

Naslov: Re: Vision eGo a.k.a. Stardust
PostPostano: 03 tra 2012 20:22 

isto danas stigli, i cak je slabiji od ce2...

a sta drugo koristis osim toga?

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2012 20:24 

Bakica je napisao:
isto danas stigli, i cak je slabiji od ce2...

a sta drugo koristis osim toga?

Genesis,MY-T,Line....

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2012 20:25 

a di mogu takvo nesto nabaviti?
(citaj da nemoram sastavljati doma) =)

Povratak na vrh

PostPostano: 03 tra 2012 20:35 

Bakica je napisao:
a di mogu takvo nesto nabaviti?
(citaj da nemoram sastavljati doma) =)

Line mislim da nema,(nisam siguran) to mozes jedino ako netko prodaje svoj...
Za "MY-T" kontaktiraj clana yenki69

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2012 01:01 

Dobio sam i ja takve cartove, ali mi nisu još pod šape došli. Nisu sa HC. Frendovi kažu da su vrlo dobri, pa sam sada malo zbunjen. Mislim da smo mi jednostavno hrpu toga probali, znamo šta nam valja i teeeeeško će se u toj masivnoj proizvodnji naći nešto da nama valja. Ali za nove korisnike, možda su super :conf: Oni ionako obožavaju (meni neshvatljivo) EGO-T

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2012 01:50 

Phil je napisao:
Dobio sam i ja takve cartove, ali mi nisu još pod šape došli. Nisu sa HC. Frendovi kažu da su vrlo dobri, pa sam sada malo zbunjen. Mislim da smo mi jednostavno hrpu toga probali, znamo šta nam valja i teeeeeško će se u toj masivnoj proizvodnji naći nešto da nama valja. Ali za nove korisnike, možda su super :conf: Oni ionako obožavaju (meni neshvatljivo) EGO-T

:)

Bas me zanima kad dobijes da cujem sto mislis ;) Inace to sto nisu sa HC nema veze,jedan ih proizvodi-svi ih prodaju...

Btw,i ja uzimam svakakve gluposti,sto zbog necije pohvale,sto zbog radoznalosti i zanimacije pa tako i ovo.
E sad da napomenem jednu stvar a to je da ovaj kart u biti ima problem.Problem je u tome sto ima da dobijes zauske dok povuces iz njega pristojnu kolicinu pare ili daj Boze da osjetis malo TH-a,sve zbog jedne sitnice koju bi otklonio kad bi poceo da ga rastavljam na dijelove.
Ovako,znamo da donji 510 navoj ima dva dijela-unutrasnji (plus) i vanjski (minus).Ovakav plus kontakt do sad nisam imao prilike da vidim i mislim da je unukatan ali ovde je problem u minusu....Pogledaj bilo koji navoj i videces dve rupice na tom minusu koji se vide sa vanjske strane ali ovde su te rupice tako male da zrak nemoze proci.Jos veci problem je to sto do njih nema pristupa da ih prosiris zbog onog plasta koji pokriva eGo navoj...
...i status kvo :conf:
Zbog toga se covjek ne sme oslanjati na recenzije kao na definiciju nego samo povrsno...
Recenzija je dobra kad je u pitanju na pr. baterija pa cak je i to upitno ako nisi upoznat sa navikama tog clana.Da uzmem Kintu za primer,kad on pohvali bateriju znam da ne gresi pa se mogu osloniti na njegovo misljenje,ali zamisli kad ti pocetnik pocne hvaliti automatsku Joye bateriju od 160mAh ?!...Pa naravno kad je do nje stigao preko "e-health" cigarete...:) ,pa i ja sam to radio.
Kartovi,atomizeri,arome,jacina TH-a i slicne stvari su totalno individualne kod svakog vapera,nesto slicno na DNK :),moze pasati samo njemu!

Eto malo oftopika u sitne sate... :pivo: I ne zaboravi da je ovo moj osvrt,ne znaci da i tebi nece pasati :lol: ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 25 tra 2012 08:20 

Pozdrav...

eto "recenzije" početnika ... :sanja:

ja sam narucio ove clearove sa HC-a... i obicne i V2 i sa manje ohma i sa vise ohma pa cak i CE4 plus.. od svaka po dva... bash me zanima jel postoji neka bitna razlika... kako nisam mogao izdrzati cekanje a ce2 me je zajebavao sa curenjem i svojom ružnošću ošo sam u tgovinu i kupio jedan Stardust (na žalost ne znam koliko ohma jer neam instrument a čoban prodavač mi nije znao reči) moj jedini problem je sa njim sto ima jak udar na grlo... i manje izrazava okus.. (što meni u biti ne smeta) .. kolicina pare mi je OK... znam da sam pocetnik za sve vas ali mogu i ja imati svoje misljenje, zar ne? :blje:

Da li bi sa vecom OHMažom imao slabiji udarac na grlo? :alikako:

Povratak na vrh

PostPostano: 25 tra 2012 08:42 

Svacije misljenje je dobrodoslo,nema niceg loseg u tome.....;)

Tako je (ali nek ti ne bude zakon nego teorija),veca omaza (otpor,ohm) rezultira manjim slabijim udarcem na grlo-TH ili "Throat Hit".Vise bitno je da pogodis pravi omjer otpora sa voltazom.
I moje prvicno misljenje se promijenilo u toku koristenja,naime ne radi se o propusnosti zraka kroz te dve rupice nego o polozaju "plus" konektora na bateriji.Ako je on malo visi onda je tesko povuci jer takvim polozajem on zapusi dovod zraka kod carta,ako je taj "plus" nize onda cart radi solidno.
Sad postoje i "Low Resistance" verzije (sa manjim otporom) od 1.8 ohm a pustili su u prodaju i v.2.Razlika je u fiberu,v.2 ima duzi fiber kao kod klasicnih clearova.... :pivo:

Povratak na vrh

PostPostano: 25 tra 2012 08:44 

Evo i slike:

slika

Povratak na vrh

[ 36 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.